Yüzbaşı
28 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,

Forum biraz sessiz kalmış. Aslında yeni kasaya özel ayrı bir forum açılmasını da beklerdim ama bulamadım. Bende uzun bir aradan sonra foruma PASSAT için girdim. Nasipse yeni yılda haziran temmuz aylarında 2016 veya 2017 2.el bir passat highline almayı düşünüyorum.

Kullanıcıların tecrübelerinden yararlanmak adına birkaç sorum olacak. Siz değerli arkadaşlardan konu hakkında bilgisi olanlardan dönüşlerini bekliyorum.

* Elektronik süspansiyon (DCC- Mode tuşu ile) bulunan araçlarda sürüş modları gerçekten fark oluşturuyormu?

Bursa gibi belkide türkiyede yolları en bozuk olan bir şehirde yaşadığımızdan ve bundan önce amortisörleri çok sert bir araç kullandığımdan artık nefret boyutuna geldi. bu konuda kullanıcı yorumlarını çok merak ediyorum.

* Arka cam perdeleri kullanışlı mı? olan arkadaşlar iyi ki var mı diyor, yada hiç hayatlarında kullanmadılar mı?

* R-Line araçlarda difiransiyal kilit var deniyor. Bu nedir ve ne işe yarıyor?

* 18 ve 19 jant farklılığından konfordan çok fazla ödün veriliyor mu?

Konular ile alakalı dönüş için şimdiden teşekkür eder, tüm arkadaşlara kazasız sürüşler dilerim.
Sizce ne bunlar ?

www.whatisthese.com
Siz ce ne bunlar ?

www.whatisthese.com
Arkadaşlar Merhaba,

Evde ve işte her zaman Wi-Fİ bağlantım var, peki bunu kullanarak bb mesengerdan yazışma yapabilirmiyim.

ğer oluyorsa nasıl bir ayar gerekiyor?

Bilenleriniz varsa şimdiden teşekkür ederim...
Call of Duty: Modern Warfare 2 da oyuna girerken error ıwnet_invalidversion diye hata veriyor..

biraz araştırdım ama nedendir bulamadım oyunu silip tekrar yükledim ama yine olmadı

yardımcı olursanız sevinirim..
php den excel e aktardığımızda türkçe karakter sorunu yaşıyoruz bunu nasıl çözebiliriz acaba?

arkadaşlar nasipse yarın aracın fotosunuda koyacağım araç temiz çelik cantlı fakat ön kaputta kaputun kilidinin olduğu yerde elle fazla baştırmaktan hafif içeri girmiş...

araç açık kasalı tcari araçtır....

110 bin km de fiyat 9.000 tl....
Hakkında
Meslek: ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
Forum İmzası:
Ölümden şüphen varsa, uyuma! Uyumak mecburiyetinde kaldığın gibi, ölmeye de mahkumsun.
Eğer dirilmekten şüphe ediyorsan, uykudan uyanma! Uykudan uyandığın gibi öldükten sonra da dirileceksin...
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım Arkadaşlarımdır. Bakabilirsiniz...
Hakkımda:
9C71164E1E0341D89889D6C0AA698F01.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.124
İkinci El Bölümü Mesajları: 257
Konularının görüntülenme sayısı: 146.223 (Bu ay: 232)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.