Şimdi Ara

iPhone 7 şebeke sorunu yaşayan var mı... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
56.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben iPhone 5s kullanıyorum.Hattım Turkcell.
    iOS 10.3.1 yüklü.Bu sürümde telefon çekmemeye başladı.
    Telefon şuan 2 diş çekiyor.En fazla 3 diş oluyor ama kısa sürede yine 2'ye düşüyor. Şimdiye kadar 4 diş ya da full çektiğini görmedim.

Hakkında bölümünde
    Operatör-28.3 yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 6 Mayıs 2017; 19:58:45 >
  • Turkcell iyice saçmalamaya başladı bir kaç gün önce 1 saate yakın internet gitti şebeke de sorun oldu. Böyle devam ederse hattımı taşımak zorunda kalacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende diyoru m pasaport kayıt hakkım doldu diye kapandı diye, sabahtan beri SERVİS YOK yazıyor Turkcell den mi kaynaklı? Bir sorun mu var anlamadım herkesde mi böyle. Yardımcı olun lütfen
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Bir kaç gün önce oldu ama şimdi yok. Belki bölgeseldir. Müşteri hizmetlerini ara sor.

• İlk iphone'a birkac ay once iphone 7'yle gecis yaptim. (Avea hat kullaniyorum, sim kart yeni 4,5 g) Aldigim gunden beri arada su sorunlari yasiyorum;

Onceki telefonum Htc one m8'di

1) Arama yapacagim zaman telefonu hemen kulagima gotursugumde diiit sesi gec geliyor.

2) Gelen aramaya cevap verdigimde bazen birkac kez alo dememe ragmen karsi taraf sesimi duymuyor. Duyuyor musun diyorlar.

3) Gun icinde telefonum cekmiyormus, kim aradi sms i geliyor.

Yukaridaki sorunlar neredeyse her gun basima geliyor. Hattan olabilir diye dusunuyorum, servise verecek vaktim yok. Sorunu kafamda buyutup stres yapmak istemiyorum. Bunlar disinda telefondan memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 7 Mayıs 2017; 19:44:36 >
  • Arkadaşlar ios 10.3.2 e geçipte şebeke problemi çözülen oldu mu

• feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Evet Hem Yazılım Güncellemesini Hemde Operatör Güncellemesini Yaptım Şu An Sorun Yaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlvidaMe

Evet Hem Yazılım Güncellemesini Hemde Operatör Güncellemesini Yaptım Şu An Sorun Yaşamıyorum.

Hangi operatörü kullanıyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Kıbrıs Vodafone
  • Benimde güncelleme yaptıktan sonra şebeke problemmim düzeldi.KKTC Vodafone kullanıyordum.hatta dün Türkiyeye döndüm ankaradayım Turkcell kullanıyorum burda burdada sorun yok

• Şebeke probleminden adanada çizgi bilgisayara verdim cihazı. Sorun yok yazılım atıldı deyip geri verdiler. Halbuki kanser edecek cinsten şebeke proplemim. Başka servise verecem

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Bence Telefonunda Sorun Yok Operatör Güncellemesini Ve Sistem Güncellemesini Yaparsan Sorun Gider. Bende Garantiye Gönderdim Değişti Geldi Hattı Taktım Aynı Sorun Devam Etti Güncelleme Yapınca Bitti Sorunlar.
  • _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt
    Bölüm Ne Kardeşim. Hangi Okuldasın ?
  • quote:

Bence Telefonunda Sorun Yok Operatör Güncellemesini Ve Sistem Güncellemesini Yaparsan Sorun Gider. Bende Garantiye Gönderdim Değişti Geldi Hattı Taktım Aynı Sorun Devam Etti Güncelleme Yapınca Bitti Sorunlar.

Operatör güncellemesini nasıl yapacam peki

• OlvidaMe kullanıcısına yanıt
    Öğrenci değilim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Cihaza otomatik geliyor güncelleme,ayarlar-genel-hakkında operatör vodafone'da 28,3 bende şu an üzerine dokunursanız belki güncelleme gelebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak11

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Cihaza otomatik geliyor güncelleme,ayarlar-genel-hakkında operatör vodafone'da 28,3 bende şu an üzerine dokunursanız belki güncelleme gelebilir

Hocam bana gelmedi ama turkcelim ve 28.3 benimkide

• quote:

Orijinalden alıntı: imperiOsus

Hergün başıma geliyor hocam. En az iki kim aramıştan mesaj alıyorum. Servis yok hatası alınca telefonu yeniden başlatmazsam şebeke gelmiyor. Anlık bir şekilde şebeke sıfırlanıp düzeliyor oyun oynarken internet yok hatası alıyorum. Cebimden çıkarıp öasaya koyuyorum cihazı bir diş çeken şebeke kademeli olarak yükselip ful çekmeye başlıyor. Bazen de 3g göründüğü halde internete giremiyorum. Vs vs. Çok sinirimi bozuyor yani.

Sanki benim telefonu tarif etmişsin yok mu çözümü

• Ben 4 gündür İphone 5S kullanıyorum şu ana kadar 7 de yaşadığım sıkıntıyı yaşamadım aynı sim kart üstelik bakalım nasıl olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mayıs ayından sonra galiba herkeste çözülmüş gibi sorun. Sanırsam garantiye vermek en mantıklısı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.