Şimdi Ara

iPhone 7 şebeke sorunu yaşayan var mı... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
56.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ve bi arkadaşım da iPhone 7 var şebeke sorunu yaşıyoruz arada gidiyor komple şebeke Yok dediği de oluyor sistemin ne yapmamız gerekir bilemiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RequiemForAsaw

Ben ve bi arkadaşım da iPhone 7 var şebeke sorunu yaşıyoruz arada gidiyor komple şebeke Yok dediği de oluyor sistemin ne yapmamız gerekir bilemiyoruz

bekleyelim bakalım artık bir kokusu çıkar yakında
  • Bende vodafone dan türkcele geçtim arkadaşımda aynı sorunu yaşıyordu 7 plus ta oda türkcele geçince sorunun çöZüldüğü söyledi aslında sorunu ben tam anlayamadım 6s im varken sorun yaşamıyorum 7 de başladı 10.2.1 de de yoktu 10.3 ye başladı şebekesen mi sürümden mi donanımsal mı çözmek zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar her ne kadar gm4g kullansam da vodafone kullanirken 4.5 g de sizin dediginiz olaylar gerceklesiyordu sebeke birden 0 a iniyordu.Su an TT altyapisini kullanan BİMcell liyim onda boyle bir sorun yok.Turkcell li olmadim su zamana kadar o yuzden bilemeyecegim

• simkart yada sürüm yapma şansı var
  • Vodafone sıkıntili baya hrkes şikayetci turkcellde nadir cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Vodafone sıkıntili baya hrkes şikayetci turkcellde nadir cikiyor

Vodafone berbat durumda. Benim bütün işlerimi aksattı rezil etti. Ne müşteri hizmetleri çalışıyor nede hatları dogru durust cekmıyor. Kepaze hale geldı Vodafone. Turk Telekom bile cok daha ıyı cekıyor her yerde
  • serhatmirkelam S kullanıcısına yanıt
    Samsung s2 ilk ciktiğindan beri turktelekomdayim şuana kadar sımınti yaşamadim vodafone rezalet operatör para yedirmeyin turkcelle geç turktelekoma geç rahat et kanma tarifelerine müşteri hizmetleri aradi küfür edip kapattim hak ediyolar..

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 cihaz hat Turkcell. Bu başlıkta yazan her sorunu yaşadım. Her türlü yazılımsal çözümü aradım bir sonuç çıkmadı. Turkcelli Appleı aradım nafile. Forumda o kadar yerde sordum bir çare bulamadım. Numaramı taşıyacağım ama emin olamadım bir türlü. Bir umut bekliyorum bu bktan durumlar düzelecek diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: imperiOsus

iPhone 7 cihaz hat Turkcell. Bu başlıkta yazan her sorunu yaşadım. Her türlü yazılımsal çözümü aradım bir sonuç çıkmadı. Turkcelli Appleı aradım nafile. Forumda o kadar yerde sordum bir çare bulamadım. Numaramı taşıyacağım ama emin olamadım bir türlü. Bir umut bekliyorum bu bktan durumlar düzelecek diye.

Ben vodafone dan türkcele taşıdım eskiis kadar sık olmasada bazen yine sorun oluyor

• Turkcell kullanıyorum ve evde çok az çekiyor gerçekten.
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Bugün ios 10.3.2 beta 2 kurdum. Sorun devam ediyor. Başka bir hatla da deneyeceğim. Böyle giderse cihazı satacağım. iPhone 7 dışında bu sorunu yaşayan var mı acaba?

• quote:

Bugün ios 10.3.2 beta 2 kurdum. Sorun devam ediyor. Başka bir hatla da deneyeceğim. Böyle giderse cihazı satacağım. iPhone 7 dışında bu sorunu yaşayan var mı acaba?

Hat değiştirmek sorunu çözmicektir büyük ihtimal bu arada çok mu sık yaşıyorsunuz

• quote:

4.5G Çıktığından beri bu sorunu yaşadım hocam ben. Geçen ay vodafone a taşıdım 1 kere bile böyle birşeyle karşılaşmadım.

vodafone nun internet hızı turkcell e göre daha düşük ama internete giriş veya video izlerken bir fark yok. Ayrıca turkcell de ay ortasını bile göremeden biten 3 gb internetim voadofone da hala bitmedi. Ayın 26 sında paketim yenilenicek. Turkcell in çekim gücü iyi hoş kaliteli ama fiyatlar pahalı, hemde 4.5 G Çıktığından beri şu sorunu bi türlü çözemediler.

Cihazım iphone 6. Sim kart değiştirdim, cihaz garantiden değişti sorunlar devam etti. Sorun Turkcell kaynaklı.

Taahhüt yoksa hattı taşıyın kurtulun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 18 Nisan 2017; 21:12:2 >

• feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Hergün başıma geliyor hocam. En az iki kim aramıştan mesaj alıyorum. Servis yok hatası alınca telefonu yeniden başlatmazsam şebeke gelmiyor. Anlık bir şekilde şebeke sıfırlanıp düzeliyor oyun oynarken internet yok hatası alıyorum. Cebimden çıkarıp öasaya koyuyorum cihazı bir diş çeken şebeke kademeli olarak yükselip ful çekmeye başlıyor. Bazen de 3g göründüğü halde internete giremiyorum. Vs vs. Çok sinirimi bozuyor yani.

Hocam kesin çözüm sağlıyorsa ceza meza neyse öderim hattımı taşırım, o kadar sıkıldım bu durumlardan. 70 tl fatura veriyorum. 10 gb internetim var tat yok mk.

• quote:

Hergün başıma geliyor hocam. En az iki kim aramıştan mesaj alıyorum. Servis yok hatası alınca telefonu yeniden başlatmazsam şebeke gelmiyor. Anlık bir şekilde şebeke sıfırlanıp düzeliyor oyun oynarken internet yok hatası alıyorum. Cebimden çıkarıp öasaya koyuyorum cihazı bir diş çeken şebeke kademeli olarak yükselip ful çekmeye başlıyor. Bazen de 3g göründüğü halde internete giremiyorum. Vs vs. Çok sinirimi bozuyor yani.

Siz baya yoğun yaşıyormuşumuz o kafar para verip bu sorunu yaşamak sinir bozucu bide sorun neyden ksynaklı belli değil dınanım mı yazılım mı operatör mü

• quote:

Hocam kesin çözüm sağlıyorsa ceza meza neyse öderim hattımı taşırım, o kadar sıkıldım bu durumlardan. 70 tl fatura veriyorum. 10 gb internetim var tat yok mk.

Çevrenizde vodafone veya turk telekom kullanan birileri varsa onların hattını 10 15 dakika telefonunuza takıp deneyin hocam, bu süre sorun olup olmadıgını anlamanız için yeterli değilse ailenizden birinin sim kartını takın telefonunuza o şekilde deneyin.Birde başka turkcell kullanan birinin hattını takın, yine oluyormu bir bakın.

Başka hat taktıntan sonra eğer yine sorun oluyorsa cihazı garantiye yollayın. Olmuyorsa hattı taşıyın. En garanti yöntem bu olur sizin için.
    Teşekkür ederim hocam. Dediklerinizi deneyeceğim. İnşaallah bir çözüm olur.

• Arkadaşlar

Ben iPhone 6S kullanıyorum, hattım Turkcell, internetten radyo dinlerken bazı bölgelerde 15 gündür kesilme yaşıyorum.

iPhone 6S'e vodafone hattımı taktığımda 3 ay boyunca sorun yaşamamıştım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.