Şimdi Ara

Iphone 7 Beklemede Şarj Yiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay önce aldığım iphone 7, gece 94 de bırakıyorum kalkınca 50ye düşmüş oluyor internet konum arkaplanda yenile falan kapalı hep. Bi de amerika modeli bi sıkıntı olursa nolacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim 7 plus da akşamdan sabaha kadar %15 şarj tüketiyor
  • abd bazı kodlu cihazlar garanti kapsamına giriyor aple servisiyle bağlantıya geçmeni öneririm
  • Hiç normal değil servise götürün.
  • 1-2 gidiyor bende..icloud acik olabilir..sizlerin
  • Bende de gidiyor ama bu kadar fazla değil
  • Yeni taşındım ve yeni evimde arka odada turkcell iyi çekmiyor, ve bu sebepten benimde telefon sabaha kadar eskiden %2 giderken şimdi %6 gibi birşey gidiyor.

Havanın soğuk-sıcak değişimi, wifi bağlantı durumu, hattın çekim gücü bunların hepsi etkileyen faktörlerdir.
  • 60celalettin 6 kullanıcısına yanıt
    Pil konusu goreceli bir konu. Yoruma cok acik. Tum ayarlari, kullanim aliskanliklarini, arka plan uygulamalarini, konum bilgisini, sebeke sinyalini kontrol etmek gerek. Kac yildir iOS kullaniyorsun, hangi uygulamalari ne sekilde kullaniyorsun bilmeden bir sey soylenemez. 94'ten 50'ye dusmek ciddi bir durum, mutlaka bir sebebi vardir. Bir aylik pilde bu kadar anormal dusus olmaz.

Ayarlar - Genel - Yasal bolumune girip ilk satira bak. Orada gorunen model numarasi A1778 ise cihazin Turkiye'de bir yillik garanti kapsaminda demektir. A1660 ise garanti icin cihazi Turkiye disindaki Apple Stor bulunan ulkelere goturmen gerek. ABD, Almanya, Dubai vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 26 Aralık 2016; 11:56:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet problem çözüldü,aynı problem yaşayanlar için çözüm yazayım. Telefonu sıfırladım, sorun tamamen yazılımsalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 60celalettin

Evet problem çözüldü,aynı problem yaşayanlar için çözüm yazayım. Telefonu sıfırladım, sorun tamamen yazılımsalmış.

Nasıl çözdünğz ben 5 defa restore ettim hala aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konum servislerini kontrol edin ve tüm programları sadece kullanımda veya ihtiyaç olmayanları asla olarak güncelleyin.
  • Benimde 3-5 gidiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.