Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değil hocam, hatta daha da güzel fotoğraflardakinden. Yorumları okumanızda da fayda var. Müsait zamanda atacağım resimlerimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Uag kılıfa nasıl ince diyebiliyorlar anlamıyorum tuğla gibi yapıyor telefonu. Yorumlara bakıp aldanmayın arkadaşlar.

kesinlike katılıyorum hoca telefon 7 plus ve o kılıfla tuğla gibi olyor. kim ne derse desin
  • yusuf_turan Y kullanıcısına yanıt
    Herkesin zevki ilgisi yaşamı farklı. Elbette beğenmeyebilirsiniz. Ben kullanıcı olarak yıllardır memnunum.

• Plus için uag siparişi verdim salı incelememi yazarım ilk defa kullanıcam

• Arkadaslar 7 plus kullaniyorum. Spigen crystal seffaf kiliftan aldim.

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-tam-koruma-crystal-clear---043cs20479-p-HBV0000017JWN

Tutuşu vs çok iyi ama birazcik kalin gibi geldi. Bir de air skin modelini aldim.

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-air-skin-03-mm-soft-clear---043cs20499-p-HBV0000029IK4

Bu kilif cok ince olmasina ragmen, tutus hissini begenmedim. Elimden kayiyor telefon.

Bu incelikte ama malzeme olarak crystal deki gibi olabilecek bir kilif oneriniz olur mu acaba?

• http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Ultra-Hybrid-Crystal-Clear,PR-2125.html

Acaba bu kılıf SERT olanlardan mı yoksa diğer sofra olanlardan mı , SERT olan kılıflar içine toz kaçınca cihazda çizik oluşturuyor ,kullanan oldu mu acaba

• Kılıf konusunda uyarı mesajı atmak istedim..

spigen.com.tr'den birkaç yıl önce birkaç kez alışveriş yapmıştım. Geç gönderim vs. birkaç sorun yaşamıştım ama adamlar artık iyice dağıtmışlar..

Son alışverişimi anlatayım. Kılıf siparişi verdim. Stokda görünen ürünün 1 hafta kargolanmasını bekledim. Yok. Telefon ettim. Bugün kargoya verilmiş dediler. 3-4 gün daha bekle yine ses yok.. Tekrar aradım. Ne oldu ? Stokta yokmuş da, gelecekmiş de, yerine başka birşey gönderelim mi vs.vs.. saçmalıklar.. Kızdım. İptal ettim. Bu sefer de siparişiniz iptal edildi, ücret iade edilecektir diye mail geldi. Tabi başka yerden aldım kılıfları. Bu arada kredi kartının ekstresine baktım bir 15 gün falan geçince.. İade falan yok.. Telefon ettim. İlgileneceğiz vs.. sonra yine bekle bekle iade yok.. Sipariş iptalinin üzerinden 1 ay geçti halen parayı iade etmemişlerdi. Tekrar telefon ettim, biraz fırça, biraz ses yükselt vs.. paranız iade edilmiş görünüyor bizde vs.. Artık dedim ki, bakın bu yaptığınız artık nitelikli dolandırıcılık kapsamına girmeye başladı. Ya paramı adam gibi iade edin, ya da işi gücü bırakıp suç duyurusunda bulunacağım. Derken 10 gün sonra para ancak iade edildi.

Buradan sipariş verip de sonra iptal edip, param nasılsa kartıma döner diyen arkadaşları uyarıyorum, ekstrenizi takip edin. Bu adamlar resmen stoklarında olmayan ürünü var gösterip para topluyor, sonra da 45 gün işletmeden iade yapmıyor. Belki de dikkat etmeyen, takip etmeyen, 3-5 kez arayıp sormayanın parasının üzerine bile yatabilirler.. Benden uyarması...

• Yeni hedefim.
    Siparişini verdik,bekliyoruz. Kaba olacak biraz ama tecrübe etmek istedim..

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• Arkadaşlar iphone 7 32 gb siyah aldım alır almaz teknosadan kırılmaz jelatin taktılar panel şeklinde olanından şimdi kılıf almayı düşünüyorum telefonu çizmeyecek sıkmayacak önerebileceğiniz kılıfları mesaj olarak atabilir misiniz?

Mesela bu güzel bi şekilde korur mu? :http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Kilif-Spigen-Ultra-Hybrid-Mint,PR-2038.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shewawest -- 12 Aralık 2016; 14:19:3 >
  • arkadaşlar ekran tam kaplayan cam koruyucu varmı. önerilerinizi bekliyorum.. (fiyat önemli değil)
    Spigenin cam koruyucusu çok mu dar? Şimdiden teşşekürler.
  • kardeş bu ürün gece mavisi degil mi okyanus mavisi daha açık galiba bende sipariş vermeyi düşünüyorum da ona göre bu çok hoş duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reason

Kılıf konusunda uyarı mesajı atmak istedim..

spigen.com.tr'den birkaç yıl önce birkaç kez alışveriş yapmıştım. Geç gönderim vs. birkaç sorun yaşamıştım ama adamlar artık iyice dağıtmışlar..

Son alışverişimi anlatayım. Kılıf siparişi verdim. Stokda görünen ürünün 1 hafta kargolanmasını bekledim. Yok. Telefon ettim. Bugün kargoya verilmiş dediler. 3-4 gün daha bekle yine ses yok.. Tekrar aradım. Ne oldu ? Stokta yokmuş da, gelecekmiş de, yerine başka birşey gönderelim mi vs.vs.. saçmalıklar.. Kızdım. İptal ettim. Bu sefer de siparişiniz iptal edildi, ücret iade edilecektir diye mail geldi. Tabi başka yerden aldım kılıfları. Bu arada kredi kartının ekstresine baktım bir 15 gün falan geçince.. İade falan yok.. Telefon ettim. İlgileneceğiz vs.. sonra yine bekle bekle iade yok.. Sipariş iptalinin üzerinden 1 ay geçti halen parayı iade etmemişlerdi. Tekrar telefon ettim, biraz fırça, biraz ses yükselt vs.. paranız iade edilmiş görünüyor bizde vs.. Artık dedim ki, bakın bu yaptığınız artık nitelikli dolandırıcılık kapsamına girmeye başladı. Ya paramı adam gibi iade edin, ya da işi gücü bırakıp suç duyurusunda bulunacağım. Derken 10 gün sonra para ancak iade edildi.

Buradan sipariş verip de sonra iptal edip, param nasılsa kartıma döner diyen arkadaşları uyarıyorum, ekstrenizi takip edin. Bu adamlar resmen stoklarında olmayan ürünü var gösterip para topluyor, sonra da 45 gün işletmeden iade yapmıyor. Belki de dikkat etmeyen, takip etmeyen, 3-5 kez arayıp sormayanın parasının üzerine bile yatabilirler.. Benden uyarması...

Aynı durum bende de oldu. Geçen hafta sipariş ettim, baktım geldiği yok. Bugün aradım stokta yokmuş ürün, yurtdışından bekliyorlarmış. Hala ellerinde yok ama websitede hala stokta var görünüyor.

• Reason kullanıcısına yanıt
    + verdim yukarda görünsün.

Ben de 6s im için Spigen Ultra Hybrid Tech şeffaf silikon kılıf almıştım. Kılıf 15-20 gün içinde hafiften sararmaya başladı 1 ay dayanabildm iade ettim. Neyse gönderdik kılıfı 10 günde inceleyemediler tek parça kılıfı. Arayıp sordum incelemesi bitince iletişime geçilecektir denildi. Ne hikmetse 5 dk sonra incelemesi bitmiş aradı değişim mi iade mi istiyosunuz dedi powerbank ile değişim istedim. Gönderilen powerbank de cihazımı şarj etmiyordu ama android cihazlarda maşallahı vardı. Onuda iade ettim bi 10-15 gün daha incelediler tadını çıkara çıkara. En son yine aradım ve iade istedigimi söyledim iade maili geldi. Tam 1 ay bekledim ara ara mail attım ama aramadım nereye kadar gidicek merak ettim. Bu süre içerisinde uag ve apple case alıp uag ı kalın geldiği için iade etmiştim apple case de yırtıldığı için iade ettim 2 gün içinde paraları yattı ama spigen hala yatırmamıştı paramı. En son sert bi mail attım ertesi gün para hesaptaydı

Özet olarak spigen benim gözümde eskisi gibi değil artık Aliexpress den alıyorum kılıflarımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luken Drew -- 12 Aralık 2016; 21:29:50 >

• Fit kılıf arayışı içinde olanlar için tavsiye: Elago. Okadar fit ki telefonun dışında kılıf yokmuş gibi

• Bendeki okyanus mavisi evet gece mavisine göre daha açık daha koyu düşünüyorsanız gece mavisi yada siyah alın derim ben çok kullanışlı bu silikon kılıflar tlfonu iyi sarıyor ve elde kaymıyor yumuşak bir yapısı var. Bendeki okyanus mavisi mesela güneş ışığı yada yoğun ışık alan ortamlarda açık mavi gibi renk alıyor ışığın az olduğu yerlerde ise inanın oldukça koyu bir mavi gibi gözüküyor karar sizin ben siyahla hoş oldu memnunum.

• SPİGEN KENDİ SİTESİNDE BU ÜRÜNDEN ALDIM ŞU AN İNDİRİM VAR 67.42 TL

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid,PR-2051.html

PROMOSYON OLARAKDA % *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***25 İNDİRİMLİ :Telefonunuz İçin Video Ayağı, Araç Tutacağı ve Style Ring VERİYOR

• nisayrus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bir düzeltme yapayım, belirttiğiniz ilave ürünler kılıflarla beraber alınırsa promosyon olarak 25% daha indirim oluyor. Yanı ücretsiz değil, bilgilerinize.

• Rhino shield playproof customized kılıflar iphone 7 için de çıkmış sonunda. Göz atmanızı öneririm.

https://rhinoshield.io/collections/customized-playproof-iphone-7
  •  *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

uag iphone 7 plus için geldi arkadaslar ilk defa kullanan biri olarak , kılıf telefonu biraz kalınlaştırsada bu kalınlık sizi rahatsız etmiyor , kılıfta kullanılan malzemeler gerçekten kaliteli elde güzel bir his bırakıyor,yan bumber tarafları yumuşak plastik kolayca takılıyor arka gövde ise baştan sona sert metal tahminimce bükülme bu kılıf ile son bulucak.tuş kısımları gerçekten yumuşak zorlanmadan basabiliyorsunuz.sesli/sessiz kilidi rahatça ayarlanabiliyor.sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asasasas22

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

uag iphone 7 plus için geldi arkadaslar ilk defa kullanan biri olarak , kılıf telefonu biraz kalınlaştırsada bu kalınlık sizi rahatsız etmiyor , kılıfta kullanılan malzemeler gerçekten kaliteli elde güzel bir his bırakıyor,yan bumber tarafları yumuşak plastik kolayca takılıyor arka gövde ise baştan sona sert metal tahminimce bükülme bu kılıf ile son bulucak.tuş kısımları gerçekten yumuşak zorlanmadan basabiliyorsunuz.sesli/sessiz kilidi rahatça ayarlanabiliyor.sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.

hocam nerden aldıgınızı ve fiyatını söyler misiniz?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.