Binbaşı
24 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar meraba bi şey sormak istiyorum arkadaşımın iphone 6sı çok yavaşladı hızlandırmak adına neler yapmas gerekli yeni gelen sürümü 11.3 ü dfu modda kursak filan sorunlar çözülür mü yardımcı olursanız çok sevinirim.
Tt internet kullanıyorum. Saat 02.00-05.00 arasında yapılan download kullanımı akk ye işlenmiyor dendi doğru mudur? Bi araştırma yaptım ama herkes farklı söyledi bende sizlere sormak istedim.
Arkadaşlar meraba ben evime internet bağlatmak istiyorum ama bir sürü terim var adsl vdsl filan bölgemde bulunan internet sağlayacıları turkcell superonline turk telekom en bilidindikleri taahütsüz istiyorum sadece 3 veya 4 ay kullanmak istiyorum sabit telefonumuz yok o yüzden yalın internet bakıyorum sanırım sizde yardımcı olursanız süper olur çünkü doğru düzgün bi tablo bulamıyorum fiyat açıklamalı olarak benim istediğim şeyler kota sınırsız olsun akk 50gb yeterli rahatça hd film ve online oyun oynayabileceğim bi net kampanyası önerebilir misiniz?
Arkadaşlar meraba iphone 5 sarjım bitti ve böyle açılmamaya başladı recoveryde atamıyorum iphone bekliyorda kalıyor telefon donuyor sıfırlayamıyorumda yardımcı olur musunuz lütfen
Forumdaşlarım whatsapp grubunda eğlencesine admin seçimi yapıyoruz şuanki adminden memnun olmadığımızı göstermek için oylama açtık iş büyüdü herkes arkadaşlarından yardım alıyor benimde pek arkadaşım olmadığı için sizden yardım istiyorum şuraya girip hayır derhal burayı terk etsin basarsanız süper olur
http://www.strawpoll.me/12674628/r
Arkadaşlar meraba ben 4-5 ay önce ip7 aldım Kıbrıs'ta öğrenci olduğum için bana böyle bi mesaj geldi. Ben telefonumu Türkiye teknosadan aldım yani tr için kullanabiliyorum Kıbrıs'ı yurt dışı sayıyor sanırım orayada kayıt ettirmem lazım ve arkadaşımdan duyduğum kadarıyla imei Kıbrıs için kayıt ettirirsem telefonumun garantisi gidiyormuş doğruluğu var mı ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sorun çözüldü.
Arkadaşlar arama geçmişini temizlesem bile önerilenler diye bi kategori çıkıyor ve eski aradığım insanlar duruyor yani arama geçmişini temizlesemde onları silemiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Bu arada cihazımın işletim sistemi ios
Arkadaşlar tc numaram 0 ile bitmesine rağmen kredim yatmadı acaba bi sıkıntı mı var yoksa 6 ocak a mı kaldım?

Bu arada kktc de öğrenciyim ve bütün evraklarım tamdı taahütname kefalet işleri ve ankaraya kefaleti posta ile gönderme dahil.
2 arkadaş aynı ağdan oyuna girmeye çalışınca maç bulunmuyor oyunu kabul et kısmında maç onaylanıyor diyor fakat bana kabul et butonu gelmiyor ve uyarı veriyor şu kişi maçı kabul et şeyine basmadı filan diye yardımcı olur musunuz?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: LoL, Alkol, Cs GO,
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Dell
LOL
Kha'Zix
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.458
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 63.616 (Bu ay: 553)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 149 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.