Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Gold rengine ilk defa beğenerek bir kılıf taktım..
    Cidden bu fiyata (4 dolar) bu kalite. Mükemmel oldu cihaz..

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

Hocam kılıf modelinin ismi nedir?

• 150 milyona kılıf mı olur mu ya araba lastiği alır gibi. 2 yıldır 6 kullanıyorum telefona 5 liradan pahalı hiç bişey takmadım evde çinden alınma 15 tane kılıf var toplamda 50 lira vermişimdir ve temperli cam var bir sürü sıkıldıkça değiştiriyorum tanesi 80 cent falandı. Kıssadan hisse telefon hala sıfır gibi hatasız 5 liralık kılıf taktım diye de hayata küsüp bozulmadı. Kılıflarda hiç kalitesiz değil aynı 150 liralık gibi hepside.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetcanbey kullanıcısına yanıt
    hocam şu delikli olan kılıfın linkini verebilir misin rica etsem çok hoşuma gitti
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Konya'da bir dükkandan aldım hocam ya. Kılıf baya kalite ve şık duruyor ama internette bende bulamadım

Online satışı yok mu acaba ben de çok beğendim.
    Aldığınız kılıfları telefonun üzerinde de görsek güzel olurdu.@ahmetcanbey
  • Arkadaslar ekrani tam kaplayan jelatin onerisi olan var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Gold rengine ilk defa beğenerek bir kılıf taktım..
    Cidden bu fiyata (4 dolar) bu kalite. Mükemmel oldu cihaz..

Gözünüz aydın kılıf ulaşmış :)

• SubSilentio kullanıcısına yanıt
    buyrun hocam çekimler biraz rezil oldu kusura bakmayın, rubber kılıfları ve diğer silikon şeffaf kılıfı takıp göstermeye gerek duymadım
    https://drive.google.com/open?id=0B-ED6VHA5yWSNk1rWmkzR0liYXM
    Teşekkürler fotoğraflar için.
    Kılıf çok güzel duruyor gerçekten, iyi günlerde kullanın hepsini.

Aradım ve buldum benim gibi delikli olanı beğenen arkadaşlar varsa diye koyuyorum.

http://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-aksesuar/kilif-aski?k=delikli+delik

http://www.n11.com/arama?q=iphone+7+delikli+k%C4%B1l%C4%B1f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SubSilentio -- 10 Aralık 2016; 19:23:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

1mm ön tarafta yükseklik var. O da cihazın camının zeminle temasını engelliyor. Hem Amerikan ordusu onaylı olup, bu kadar ince ve hafif bir kılıf kullanmadım. Kesinlikle ideal incelikte oluyor cihaz. Hep vay be çok ince diyen çok insana denk geldim.

UAG 6s plus ve 5s için de aldım. Gerçekten muhteşem bir kılıf. İnceliği ve hafifliği çok iyi. Telefona kalıp gibi oturuyor, içinde hiç oynamıyor. Spigen de zamanla kılıf( tough değil silikon modellerden alırsanız) esniyordu.

Öte yandan, kılıfı düşme testine tabi tuttum istemeden. Telefon bugün bel hizasından beton zemine düşüp taklalar atarak merdiven bitimine kadar gitti. Kılıfta en ufak deformasyon yok, telefonda da öyle.

Valla telefon ölür, kılıf ölmez

• Merhaba arkadaşlar, spigen ultra hybrid kılıf ile 3D cam koruyucu kullanan var mı acaba? Kılıf, cam filmi kenardan kaldırıyor mu, uyumu nasıl?

• Aynen, ben de hep değerini cihazlarım düşünce daha iyi anlıyorum. Geçmiş olsun. Hep derim UAG candır.

• iphone 7 ekran koruyucu öneris olan ?
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Beklediğime değdi yalan yok üstad ..

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

1mm ön tarafta yükseklik var. O da cihazın camının zeminle temasını engelliyor. Hem Amerikan ordusu onaylı olup, bu kadar ince ve hafif bir kılıf kullanmadım. Kesinlikle ideal incelikte oluyor cihaz. Hep vay be çok ince diyen çok insana denk geldim.

UAG 6s plus ve 5s için de aldım. Gerçekten muhteşem bir kılıf. İnceliği ve hafifliği çok iyi. Telefona kalıp gibi oturuyor, içinde hiç oynamıyor. Spigen de zamanla kılıf( tough değil silikon modellerden alırsanız) esniyordu.

Öte yandan, kılıfı düşme testine tabi tuttum istemeden. Telefon bugün bel hizasından beton zemine düşüp taklalar atarak merdiven bitimine kadar gitti. Kılıfta en ufak deformasyon yok, telefonda da öyle.

Valla telefon ölür, kılıf ölmez

UAG kaba diye almayacaktım gerçekten çok özendirdiniz. Slim armor ile kıyalaslarsak ne kadar kalın fotoğraf paylaşır mısınız?

• Uag kılıfa nasıl ince diyebiliyorlar anlamıyorum tuğla gibi yapıyor telefonu. Yorumlara bakıp aldanmayın arkadaşlar.

• Bence de videoları fotoğrafları izlemekte, müşteri yorumlarını okumakta fayda var. Vaadettiği özellikler ile bir slikon kılıf değil elbette. Ama slikon kadar hafif ve bana göre 1-2 mm kalın olması çok daha iyi tutuş ve güven hissettiriyor. Karizması da cabası. Nerde şekilli bir abi veya ünlü görsem elinde UAG. Herkesin ilgisi beğenisi farklıdır. Hangi cihazımı kullansam UAG sayesinde çiziksiz yıpranmamış cihaz olarak sattım.

https://youtu.be/dKcebrnjvNI

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Ürün resimlerinde var.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-76s6-kilif-P137856079

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• quote:

Ürün resimlerinde var.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-76s6-kilif-P137856079

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

Bu fotoğradların aldatıcı olduğunu daha önce de söyledim imkanı olan normal fotoğraf paylaşırsa herkesin soru işareti giderilmiş olur.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.