Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul da wrapsol uygulaması yapan yer var mıdır dükkanlarda? Varsa nerede acaba? Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcellden 149 tl ye apple kirmizi deri kilif aldim siyah telefona cok yakisti siddetle tavsiye ederim

Sari kutu puanlarinizla 40 tl indirim alarak 149'a geliyor normalde 189

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOzcelik

Arkadaşlar İstanbul da wrapsol uygulaması yapan yer var mıdır dükkanlarda? Varsa nerede acaba? Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Mecidiyeköy Turkcell yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Turkcellden 149 tl ye apple kirmizi deri kilif aldim siyah telefona cok yakisti siddetle tavsiye ederim

Sari kutu puanlarinizla 40 tl indirim alarak 149'a geliyor normalde 189

Foto görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

bahsettiğiniz ürün sanırım Spigen Glass tr Slim..

Hocam şimdi bu 70 TL. Gerçekten fiyatını hakeden ne artıları var diğerlerinden. 10-15 TL bandında baya cam var çünkü..

Bir yanlış uygulama yapsak gidecek yani 70 TL boşa

Çekindiğiniz durum normal tabi aynı konudan halen çekiniyorum ciddi risk bir yandan o yüzden karar tabi ki sizin ama şansımı deneyeceğim umarım bir sorun ile karşılaşmam.

• iPhone 7 Black Önde panzer cam var. Cellularline kılıf var arkayı komple kaplıyor. Saydam yada kılıfsız telefonu koruyabilmem icin ne yapmam lazım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone 7 plus orijinal silikon veya deri kılıf düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz? Sizce kılıfı orijinal alıp o kadar vermek mantıklı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Hocam bende 2 kılıf arasında kaldım. Sizin listedekilerden 1/1 ve 4

1/1 ve 4 den birini alacağım.

4. Olan kılıf gerçekten güzel gibi ancak sararma ve aşırı parmak izi beni düşündürüyor.

Hocam peki ekran koruyucu ne düşünüyorsunuz, tabi düşünüyorsanız..

Ekran koruyucu olarak Spigen'in camını alacağım. Daha önce Dafoni'nin camını almıştım 1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum halen ne çizik var ne bir şey.

Spigen tabi daha kaliteli marka böyle markaların camını alırsanız pişman olmuyorsunuz. Takıntılı olduğum bir yerdir cam konusu herkesin düşüncesi farklı olabilir. Daha önce almamayı düşündüm takacak bir yer bulmak zor oluyor diye ama bugün konuştum bir kaç yer ile takabileceklerini söylediler benimde içim rahat etmeyecekti zaten almadan artık hayırlısı bakalım.

Hocam SPIGEN GLAStR'yi araştırdım biraz da. Amazonda yorumlar çok iyi değil. Temel şikayet, ekrana dar gelmesi. Ekranın o kullandığımız kısmını tam kapatmıyormuş. Kalitesi iyi ama.

Şu ürün nasıl acaba BUFF?
    http://www.bufflabsturkiye.com/urun/buff-iphone-7-ekran-koruyucu-film.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IbraKadabrA -- 9 Aralık 2016; 8:29:25 >

• IbraKadabrA kullanıcısına yanıt
    Buff Spigen'in kalitesini veremiyor ne yazık ki (Spigen de çok iyi anlamı çıkmasın), kenarları 3D dedikleri türden kavisli olmadığı için elinizi rahatsız ediyor. Ekrana dokunurken verdiği doğallık hissi de Spigen'den başarısız. Spigen de, ne yazık ki, sizin de belirttiğiniz gibi ekranın kullanılan bölümünü sağdan ve soldan tamamen kapatmıyor, eğer telefona tam karşıdan, düzgün bir açıyla bakmıyorsanız ışığı ekran kenarlarında kırdığını farkediyor ve rahatsız oluyorsunuz. Kısacası ben ikisini de kullandım ve beğenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Urancan

Buff Spigen'in kalitesini veremiyor ne yazık ki (Spigen de çok iyi anlamı çıkmasın), kenarları 3D dedikleri türden kavisli olmadığı için elinizi rahatsız ediyor. Ekrana dokunurken verdiği doğallık hissi de Spigen'den başarısız. Spigen de, ne yazık ki, sizin de belirttiğiniz gibi ekranın kullanılan bölümünü sağdan ve soldan tamamen kapatmıyor, eğer telefona tam karşıdan, düzgün bir açıyla bakmıyorsanız ışığı ekran kenarlarında kırdığını farkediyor ve rahatsız oluyorsunuz. Kısacası ben ikisini de kullandım ve beğenmedim.

Şimdi Spigen'in camı ekranı tam kapatmazken diğer muadil tempered camlar kapatıyor mu? Önemli olan bu. Hiçbiri kapatmıyorsa Spigen'i yine kalitesi için alırım.

• Arkadaşlar ben mi yanlış düşünüyorum anlamadım da. benim aldığım 8 kılıf 3 ekran koruyucu 80₺ anca tuttu. O an dağa bayıra gideceksem diye bir kılıf aldım uag gibi falan koruyor heralde resimde sağ üst köşedeki kaya gibi kalın koca birşey. Günlük kullanım için bazen silikon bazen rubber bazen delikli plastik kılıfı kullanıyorum. Keyfime göre. Korumaları da fena değil. Eğer telefon kendini belli etsin diyorsam. İki farklı silikon kılıf var onları takıyorum duruma göre. Öyle bi tane 100 tlyi tek bir kılıfa verip her zaman zirh gibi veya her zaman şeffaf şekilde kullanmak yerine aynı paraya her moda ayrı kılıf uyduruyorum ben. Gerçekten ben mi yanılıyorum merak ettim. :) siz koruyucuya bile benim 8 kılıf 3 ekran koruyucunun toplam parasını veriyorsunuz. Artık ben şüpheye düştüm :D hiç birisi de kalitesiz durmuyor aldıklarımın. Bu arada Spigeni falan taktım baktım. Bir de. Benim ekran koruyucuma avm de dükkan kirasından mı nedir 30 tl diyor. Ben mesela kılıfın yanında 6₺ ye aldım aynısını... alltaki üç tane rubber kılıfı 22ye falan aldım heralde. Yine cepax gibi mağazalar bir tanesine 40₺ diyor tıpatıp aynısına şaşırıyorum doğrusu. Aydınlatın biriniz
     *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum. Piyasadaki diğer tempered camları deneme fırsatım olmadı ancak Türkiye'de satışı olanlar arasında en kalitelisi büyük ihtimalle Spigen'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcanbey

Arkadaşlar ben mi yanlış düşünüyorum anlamadım da. benim aldığım 8 kılıf 3 ekran koruyucu 80₺ anca tuttu. O an dağa bayıra gideceksem diye bir kılıf aldım uag gibi falan koruyor heralde resimde sağ üst köşedeki kaya gibi kalın koca birşey. Günlük kullanım için bazen silikon bazen rubber bazen delikli plastik kılıfı kullanıyorum. Keyfime göre. Korumaları da fena değil. Eğer telefon kendini belli etsin diyorsam. İki farklı silikon kılıf var onları takıyorum duruma göre. Öyle bi tane 100 tlyi tek bir kılıfa verip her zaman zirh gibi veya her zaman şeffaf şekilde kullanmak yerine aynı paraya her moda ayrı kılıf uyduruyorum ben. Gerçekten ben mi yanılıyorum merak ettim. :) siz koruyucuya bile benim 8 kılıf 3 ekran koruyucunun toplam parasını veriyorsunuz. Artık ben şüpheye düştüm :D hiç birisi de kalitesiz durmuyor aldıklarımın. Bu arada Spigeni falan taktım baktım. Bir de. Benim ekran koruyucuma avm de dükkan kirasından mı nedir 30 tl diyor. Ben mesela kılıfın yanında 6₺ ye aldım aynısını... alltaki üç tane rubber kılıfı 22ye falan aldım heralde. Yine cepax gibi mağazalar bir tanesine 40₺ diyor tıpatıp aynısına şaşırıyorum doğrusu. Aydınlatın biriniz
     *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

Nano camların linkini koyar mısınız rica etsem

• Şu ürünü nerden bulabiliriz acaba..AMFILM Screen Protecter.. Amazonda 13.000 yorumu var ve 4.3 ortalama

https://www.amazon.com/iPhone-Screen-Protector-amFilm-Tempered/dp/B01415QHYW/ref=sr_1_3?s=wireless&ie=UTF8&qid=1481276942&sr=1-3&keywords=iphone+7+screen+protector
  • Kamerayi koruyacak sefaf kilif oneriniz var mi, dun aldim 20 liralik bisey ama kamerayi korumuyor, ayrica ekran tam kaplayan bir ekran koruyucu onerisi olan varsa cok memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dışında sanırım satım yapan yer yok, en azından Türkiye'de.

• Hocam n11 de 11/11 kampanyasında slikonnkılıf + 2 ekran koruyucu cam 17₺ ye aldım. Şimdi ilanı bulamadım. Kusura bakmayın

• Bayii tam olarak nerede acaba?

• Arkadaşlar az önce hepsiburadadan 2950+100tl bonus ile i7 32 mat siyah aldım.

O bonus ile silikon kılıf almayı düşünüyorum. hangi renk almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum..

Link:http://www.apple.com/tr/shop/product/MMWF2ZM/A/iphone-7-i%C3%A7in-silikon-k%C4%B1l%C4%B1f-beyaz?fnode=99
  • quote:

Orijinalden alıntı: theismailarsln55

Arkadaşlar az önce hepsiburadadan 2950+100tl bonus ile i7 32 mat siyah aldım.

O bonus ile silikon kılıf almayı düşünüyorum. hangi renk almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum..

Link:http://www.apple.com/tr/shop/product/MMWF2ZM/A/iphone-7-i%C3%A7in-silikon-k%C4%B1l%C4%B1f-beyaz?fnode=99

hocam ben red olanı aldım i7 plus için çok güzel duruyor çok yakışıyor herkes diyor çok hoş kılıf fiye. ancak ilerleyen süreçde kullananlar kenarlarında lekelerin oluştuğunu ve soyulmaların oluşacağını söylüyorlar ben yine de dayanamadım ve kırmızı kılıfı aldım çok güzel ve harika duruyor cihazla

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.