Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hk@n

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

7 plus Jet Black için görselliği neredeyse hiç bozmayacak bir kılıf arıyorum. Düşmelerden çok kılcal çiziklerden koruması adına. Var mı önerebileceğiniz şeffaf kılıf?

bende sizinle aynı arayış içindeyim. şeffaf ve olabildiğine ince olması en temel isteğim. şu an için şöyle bir şey buldum;

https://www.cepsesuar.com/apple-iphone-7-kilif-silikon-ultra-ince-0-2-mm-seffaf_8684.html

Bende aynı arayış içindeyim, konu mu açsak napsak
    Silikon kılıf almayın hocam, ben aldım. Sanki içine su kaçmış gibi iz yapıyor. Ultra ince şeffaf sert yapılı bir kılıf lazım bize. Lütfen kontak halinde olalım

fena degıl gibi 0.2mm ise süper aslında... sıyah renk alınır...

• İnternette baktım ama ön ve arka için cam bulamadım

Arka taraf için uyumlu cam bulan var mı arkadaşlar 7 için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spigen hızlı gönderi diye satıyor , 4 gündür kargolanmadı. iptal etmem an meselesi.
  • redbull35 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Kılıflardamı bitmiş. Bence tekrar alın çok kaliteli güzel bir kılıf.
  • Benim bir kac sorum var yardimci olursanız cok sevinirim.
    Spigenden ultra hybrd kılıfı almayi düsünuyorum
    1. Sorum : bu kilifin arkasi silikon mu cam mi slikonlar zamanla sarariyor sararma yaparmi kullanan varmi
    2.sorum : iphone kullanicilari kilifin icinin toz aldigini ve kasada ciziklerin olustugunu soyledi bunun cozumu icinde telefonun arkasina jelatin taktirmayi dusunuyorum fakat arka jelatini nereden bulabilirim boyle bir yontem nasil olur
    3. Sorum: telefon icin ekran koruyucuda dikkat etmem gereken birsey varmidir piyasada birton kirilmaz ekran sariliyor farkli farkli fiyatlara neyr dikkat ederek taktirmaliyim gidip 100 tl vermek istemiyorum ekran koruycuya
    Sorularima cevabi olan tecrubeli arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana haftaya gelecek dediler bende iptal ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

Amazon.com dan yada ciddi anlamda kaliteli iphone 7 icin temperli cam onericek var mi?

10 karakter
  • Kılıf alan arkadaşlar kamerayı koruyup korumadığını özellikle belirtirlerse memnun olurum. Tek derdim var o da telefonu rahatça masanın üzerine koyabilmek. Sırf bu yüzden kılıf alamadım kaç gündür.
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    ben de canlı müşteri hizmetlerinden iptal ettim .

hızlı gönderi diye satılan stokta görünen bir ürün nasıl 5 gündür yollanamaz dedim , ön siparişli stokta olmayan bir ürün almışsınız diyor bana. şaka gibiler , ürünün linkini verdim sustu direk iptal ediyorum dedi.
  • Ben amazondan aldım bir tane uzun sürecek ama olsun bekliyorum onu

• Önceden sordum tekrar soruyorum iphone 7 için arka tarafta cam veya jelatin alan var mı arkadaşlar amazon vs olmucak ama

Birde spıgen nın ön camını alan kullanan varsa yorum yapabilir mi

İyi akşamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni sorun bendede var kilif kullanicam ama arkasi to dolup cizilme riski var bunun icin arkaya jelatin yapip oyle kilif kullanmayi dusunyorum fakat nereden alicam bilmiyrum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün BodyGuardz tarafından gelen bir maili sizinle de paylaşmak istiyorum. Fırsattan yararlanmak isteyenler olabilir.

BodyGuardz sektördeki 14. yılını kutluyor. Bu sebeple 23 Ekim'e kadar tüm ürünlerde %30 indirim var. Buna ek internet üzerinden bulabileceğiniz indirim kodları ile ekstra bir indirim daha uygulamanız mümkün.

Site üzerinden yaptığım görüşme ile de Türkiye'ye 15-20 iş gününde ürünü gönderebildiklerini öğrendim.

İhtiyacı olan kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

Bugün BodyGuardz tarafından gelen bir maili sizinle de paylaşmak istiyorum. Fırsattan yararlanmak isteyenler olabilir.

BodyGuardz sektördeki 14. yılını kutluyor. Bu sebeple 23 Ekim'e kadar tüm ürünlerde %30 indirim var. Buna ek internet üzerinden bulabileceğiniz indirim kodları ile ekstra bir indirim daha uygulamanız mümkün.

Site üzerinden yaptığım görüşme ile de Türkiye'ye 15-20 iş gününde ürünü gönderebildiklerini öğrendim.

İndirim kodu bulamadım. Varsa yollayabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

Bugün BodyGuardz tarafından gelen bir maili sizinle de paylaşmak istiyorum. Fırsattan yararlanmak isteyenler olabilir.

İndirim kodu bulamadım. Varsa yollayabilirmisiniz?

Yolladım

• 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın
  • Iphone 7 icin cam olmayan, jelatin ön ekran koruma arıyorum herkes alışmış 100 tlye cam koruma satmaya 😡

• Millet buff in ekran koruyucusu hakkinda fikri olan varmi ? Cok kalin ve kaba birsey istemiyorum hangi ekran koruyucusunu onerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.