Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende siyah var, alırsan siyah al derim, diğer renkler çok fazla kiri lekeyi gösteriyomuş, forumda video olacaktı hatta.
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    500 küsür puanlama yapılmış hocam bence sıkıntı çıkmaz. Zaten fulfilled diyor satıcı ürünü amazonun deposuna vermiş yani ürünü hazırlayan ve gönderen amazon. satıcı bir işe karışmıyor sanırsam. Kargo dahil 20 küsür dolar bence Türkiye'de ki mudaillerinden çok daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: oea77

bende siyah var, alırsan siyah al derim, diğer renkler çok fazla kiri lekeyi gösteriyomuş, forumda video olacaktı hatta.

Ben de aynısını almayı düşünüyorum hocam genel olarak memnun musunuz acaba kılıçtan? Tuşlara basış rahat mı, kılıfın hissiyatı vs? Sizce fiyatına değecek bir kılıf mı yoksa Aliexpressten ucuz alternatiflere mi yönelsem? Bir de hocam özellikle koyu renklerde olan boya atmasının önüne geçmek için acaba arkalı önlü jelatin yaptırıp üstüne bu kılıfı kullanmak daha mı mantıklı olur? Araya giren kıl toz telefonun arkasına zarar veriyor diyorlar da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar temperli olmayan normal ekran jelatini, koruyucusu bulan yok mu halen?...

Herkes temperli mi kullanıyor ?... 0.26mm kalınlığına sahipmiş en iyi temperli cam filmi bana çok kalın geliyor onun için normal ekran jelatini arıyorum. Yok mu tavsiyesi olan????

Yardım lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

bende siyah var, alırsan siyah al derim, diğer renkler çok fazla kiri lekeyi gösteriyomuş, forumda video olacaktı hatta.

Ben de aynısını almayı düşünüyorum hocam genel olarak memnun musunuz acaba kılıçtan? Tuşlara basış rahat mı, kılıfın hissiyatı vs? Sizce fiyatına değecek bir kılıf mı yoksa Aliexpressten ucuz alternatiflere mi yönelsem? Bir de hocam özellikle koyu renklerde olan boya atmasının önüne geçmek için acaba arkalı önlü jelatin yaptırıp üstüne bu kılıfı kullanmak daha mı mantıklı olur? Araya giren kıl toz telefonun arkasına zarar veriyor diyorlar da.

genel olarak memnunum. İç tarafı süet gibi bişi, güzel bi yapısı var, bende dediğiniz gibi ön arka filmle birlikte kullanıyorum nolur nolmaz diye. Fiyata değer mi değmez mi bilmiyorum ama şimdiye kadar ki en memnun olduğum kılıf diyebilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

genel olarak memnunum. İç tarafı süet gibi bişi, güzel bi yapısı var, bende dediğiniz gibi ön arka filmle birlikte kullanıyorum nolur nolmaz diye. Fiyata değer mi değmez mi bilmiyorum ama şimdiye kadar ki en memnun olduğum kılıf diyebilirim.

Ön arka filmi nerede yaptırdınız hocam?

• Merhaba arkadaşlar kaliteli kırılmaz cam önerir misiniz

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    yaptırmadım, 20tl lik olanlardan alıp kendim taktım. Spigen'in cam ekran koruyucusunu bekliyorum, cuma günü stoklara girecek diyorlar.
  • oea77 kullanıcısına yanıt
    Zahmet olmazsa fotoğraf ekleyebilir misiniz hocam kılıflı kılıfsız arka ön şeklinde?

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    şimdi işyerindeyim, ilk fırsatta yüklerim.
  • arkadaşlar belki aptalca gelecek ama iphone6/6s kılıfları iphone7 ye uymuyor mu..? ben aldığım singapurda silikon kılıfa 5$ ön yüze full screen protect filme 11$ verdim. kimse dolandırmaya çalışmıyor yada vay arkadaş 3000 vermişsin buna kılıf mı fazla geliyor diye ukala satıcılar da yok.. şimdi keşke 70$ verip deri çook şık lüx kılıflar vardı onlardan bir tane alsaydım diyorum çünkü istanbulda isim iphone7 olunca isim silikon kılıf bile 70tl diyorlar..
     *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

kendi soruma kendim cvp veriyim .. uyar da kardeşim altta ses deliği var ayrıca jak giriş deliği yok orası sırıtacak.. buna hiç ayıkmadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukman -- 24 Ekim 2016; 18:57:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iar

Arkadaşlar jet black için düşünüyorum sizce nasıl

https://www.amazon.com/Caseology-Skyfall-Transparent-Enhanced-Cushion/dp/B01M0F1Z0V/ref=sr_1_60?s=wireless&ie=UTF8&qid=1477294137&sr=1-60&keywords=iphone+7+case&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_feature_nine_browse-bin%3A15284134011%2Cp_72%3A2491149011

ben bunu satın aldım şuanda yolda 2-9 kasım arasında teslim edilir yazıyor bekliyorum :)

• Okyanus mavisi silikon
     *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

https://www.amazon.com/Caseology-Skyfall-Transparent-Enhanced-Cushion/dp/B01M0F1Z0V/ref=sr_1_60?s=wireless&ie=UTF8&qid=1477294137&sr=1-60&keywords=iphone+7+case&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_feature_nine_browse-bin%3A15284134011%2Cp_72%3A2491149011

ben bunu satın aldım şuanda yolda 2-9 kasım arasında teslim edilir yazıyor bekliyorum :)

Kaça mal oldu hocam bu kılıf

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Kaça mal oldu hocam bu kılıf

21,37$ sanırım küsürat yanlış olabilir kartta yansıyan 66.66 tl

şöyle bir uyarı yapayım amazon siparişi bitirdiğinizde parayı çekmiyor kargoya vereceği zaman parayı çekiyor ben teb kredi kartıyla aldım eğer parayı hafta sonu yani piyasalar kapalı iken çekerse sanırım hafta sonu fiyatıyla yansıtıyor 3.11 den yansıtmış ki dolar o seviyeye gelmedi henüz başka bir ürün daha aldım tayvandan geliyor ekran koruyu onda 3.07 dolardan çevirdi mesala son uyarı sakın amazonda tl ye çevirip ödeme yapmayın 3.27 den falan hesaplıyor kuru :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 24 Ekim 2016; 20:39:31 >

• ender E kullanıcısına yanıt
    Evet mudailleri gibi görünüyor. Ama benim gönderdiklerim daha kaliteli ürünler.
  • say S kullanıcısına yanıt
    Apple kendi kılıfları en iyi seçenek bence. Renkte güzelmiş bu arada.
  • alpino kullanıcısına yanıt
    Merhaba sitesinden baktım, buraya kargo 25 dolar diyor başka seçenek yok sizde mi 25 dolar kargo ile aldınız?
  • Spigen in burada 120 liraya sattığı kılıf amazonda 60 tl

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.