Şimdi Ara

iphone 6 batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, emektar iphone 6'ım var. bataryası 1400-1300 mah gözüküyor. 1 günü çıkarmıyor artık, akşamüstü bitiyor.

değiştirmek istiyorum. değiştirmişken kapasitesi yüksek olsun diyorum.

deji yada nohon markaların 2200mah olanı var, nohon aliexpressde 100 lira civarı, deji n11 de 70 lira.

bunları kullanan var mı? tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz?

• Ben i6 için 1810'luk Nohon almıştım, ancak takıp kullanmadım kenarda duruyor.

1960'lığı ve 2200'lüğü ilk defa görüyorum.

(1960'lık battery life uygulamasında 2100 olarak gözüküyor yorumlar ve fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla)

1810'un üstüne çıkmak, ısınma, patlama ve benzeri sıkıntılar yaratır mı veya kullanım süresi olarak 1810'dan çok farkı var mıdır bilemedim.

Ama ne olursa olsun alın ve değiştirin, hiç düşünmeyin, aşırı memnun kalırsınız, neden bu kadar süre böyle kullanmışım dersiniz.

Ekleme: ben sipariş sayısına göre sıraladığımda Nohon haricinde IST marka ve KHP marka gördüm. Belki bunlar da tercih edilebilir, ancak Nohon varken gerek var mı bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 7 Aralık 2017; 13:18:23 >
  • Yaklaşık olarak 3 aydır deji batarya 2200 mah olanını kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım ısınma gibi bir durum olmadı ve şarz,deşarz gayet sitabil çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sürekli güç modunda kullanıyorum 1 gün dayanıyor
  • Akasya avm içersinde .kadikoyiphone randevu al değiş diğerleri kısa süreli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.