Şimdi Ara

İphone 5s şarj giriş yeri bozuldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5s telefonumunun şarj giriş yeri arızalındı . bir ka. gündür kabloyu oynatarak bi şekilde şarj ettiriyordum fakat bugğn tamemen bozuldu hiç şarj etmiyor telefonu vatan dan aldım garanti kapsamına girer mi bu sıkıntı eğer girerse telefon garantiden kaç gün-hafta içinde geri gelir ? Daha önce bu olay başına gelmiş arkadaşların veya bilgisi olan arkadaşların yardım etmesini rica ederim. Tşekekkürler

• Vatan ithalatcı firmaya gönderip onarımını sağlıyor, en azından billgisayar için böyle.
    27 ocakta verdim daha bugün aldım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celciuss1453

iphone 5s telefonumunun şarj giriş yeri arızalındı . bir ka. gündür kabloyu oynatarak bi şekilde şarj ettiriyordum fakat bugğn tamemen bozuldu hiç şarj etmiyor telefonu vatan dan aldım garanti kapsamına girer mi bu sıkıntı eğer girerse telefon garantiden kaç gün-hafta içinde geri gelir ? Daha önce bu olay başına gelmiş arkadaşların veya bilgisi olan arkadaşların yardım etmesini rica ederim. Tşekekkürler

Bir kürdanla portun içinde muhtemelen birikmiş tonla tozu alın. Benim de böyle olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm kutu içeriği garanti kapsamına giriyor kulaklık ve şarj aleti faturanız olsun yeterki. Sorun kabloda olamazmı hocam başka orjinal bir kabloyla deneyin bi isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgaucho

Tüm kutu içeriği garanti kapsamına giriyor kulaklık ve şarj aleti faturanız olsun yeterki. Sorun kabloda olamazmı hocam başka orjinal bir kabloyla deneyin bi isterseniz

Kabloda sıkıntı yok başka orjinal sarj cIhazindan denedim olmadi neyse artik garantiye yolladim tek yandigim butun fotolar gitcek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aynı sıkıntı bende de var tel store garantili nasil çözebilirim
  • Soket temizligini yapin resimleri Falan icloud alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arada oluyor kenbu hocamın dediği gibi soket temizliği şart
  • soulmate kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Yok yere masraftan kurtardınız :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.