Şimdi Ara

Çakma iPhone şarj aleti ile şarj etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
71
Cevap
2
Favori
83.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim orjinal iPhone şarj aletim malesef üzerine yük düşmesi sonucu kablolar ezilmiş temassızlık vs. var . Şarj etmiyor .. Telofoncudan çakma şarj aleti satan varmıdır ? Mesela aldım diyelim telefona zararı olurmu ?

teşekkürler

• Olmaz.
  • Adaptor saglamsa sorun olacagini dusunmuyorum. Ha biraz yavas fakan sarj edebilir belki
  • Olmaz ama orjinal tercih edin derim. 1 kere para veriyorsunuz sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Olmaz ama orjinal tercih edin derim. 1 kere para veriyorsunuz sonuçta
    ben de arabaya almayı düşünüyorum ama korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

Alıntıları Göster
    Bence bir zararı olmaz.
  • Ben aldım 5liraya pişman oldum telefon şarzdayken kullanmak imkansız dokunmatik hiç çalışmıyor diyebilirim teknomarketlerde bilindik markaları 20 lira civarına bulabilirsiniz
  • Bataryasi patlayanlar var diye biliyorum forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

Bataryasi patlayanlar var diye biliyorum forumda
    htc yada samsung un usb çıkışlı sarj cihazları var onlardan alabilirsiniz.

ucuz ürün tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Ben bu sidekilerden aldım araç için hiçbirşey olmadı.http://www.buyincoins.com/categories/Apple-Accessories/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smbdy -- 29 Nisan 2012; 8:47:34 >
  • Aman ha Çin malı şarj aletlerinden uzak durun telefon anakarti yanan bir arkadas vardı forumda basta dokunmatigi falan sapitiyomus sarjdayken en sonunda da yanmış dumanlar eşliğinde
    Hem orijinal olmayıp hem de gayet rahat şarj edebileceğiniz şarj aletleri var 30 tl civarına bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

quote:

Ben bu sidekilerden aldım araç için hiçbirşey olmadı.http://www.buyincoins.com/categories/Apple-Accessories/

Benim evdeki ve is yerindeki sarjim orjinal arabadaki cakmaydi cakmalar surekli bozuluyordu arabada yaklasik 3 adet degistirdim en son enisteme fiat in bir anketinden hediye vermisler oda bana verdi orjinal mi bilmiyorum ama cok kaliteli duruyor ve halen bozulmadi sorunsuz kullaniyorum anliycaginiz orjinal olmiyani tavsiye etmiyorum ya kendi bozuluyor yada telefonu bozuyor ayrica orjinal olmiyan arabada sarj edene kadar normal sarj suresinin 4 kati zaman geciyor saygilarimla

• quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

quote:

Benim evdeki ve is yerindeki sarjim orjinal arabadaki cakmaydi cakmalar surekli bozuluyordu arabada yaklasik 3 adet degistirdim en son enisteme fiat in bir anketinden hediye vermisler oda bana verdi orjinal mi bilmiyorum ama cok kaliteli duruyor ve halen bozulmadi sorunsuz kullaniyorum anliycaginiz orjinal olmiyani tavsiye etmiyorum ya kendi bozuluyor yada telefonu bozuyor ayrica orjinal olmiyan arabada sarj edene kadar normal sarj suresinin 4 kati zaman geciyor saygilarimla

Alıntıları Göster
    Şarj aleti alana kadar usb'den şarj etmeniz daha sağlıklı olur

• Bu kadar para ile cihaz aldınız,
    5-10 tl fazla verin orjinal olsun,kafanız rahat olsun,
    Araba için orjinal bulmak zor,çakma kullanabilirsiniz ama sabit kullanım için orjinal derim,
    Çakması hem çabuk bozuluyor hem de cihazın şarjı daha çabuk bitiyor.
    Mesela
    orjinal ile şarj ettiğimde günde 11 saat giderken,çakma ile en fazla 6-7 saat dayanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Bu kadar para ile cihaz aldınız,
    5-10 tl fazla verin orjinal olsun,kafanız rahat olsun,
    Araba için orjinal bulmak zor,çakma kullanabilirsiniz ama sabit kullanım için orjinal derim,
    Çakması hem çabuk bozuluyor hem de cihazın şarjı daha çabuk bitiyor.
    Mesela
    orjinal ile şarj ettiğimde günde 11 saat giderken,çakma ile en fazla 6-7 saat dayanıyor.
    Gidin alın ve sürekli bilgisayardan şarj edin taki zorunlu kalana kadar. Onda da çok fazla tutmayın, prizin başında bırakıp gitmeyin kontrol hep sizde olsun. Sakın gece yatarken takmayın. Bu şekilde bozulma riskini en aza indirgemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

Gidin alın ve sürekli bilgisayardan şarj edin taki zorunlu kalana kadar. Onda da çok fazla tutmayın, prizin başında bırakıp gitmeyin kontrol hep sizde olsun. Sakın gece yatarken takmayın. Bu şekilde bozulma riskini en aza indirgemiş olursunuz.

Alıntıları Göster
    Orijinaline çok para vermeye gerek yok; Artwizz alın geçin....

http://www.elmasepeti.com/Artwizz-PowerPlug-iPod-ve-iPhone-Prizden-Hizli-sarj-Cihazi-AC-Beyaz-_7222.html#0

http://www.elmasepeti.com/Artwizz-PowerPlug-iPod-ve-iPhone-Prizden-Hizli-sarj-Cihazi-AC-Siyah-_7221.html#0

• Ben 15 liraya aldim cin mali sarj aleti ilk sarj sirasinda farketrim ki elektrik kaciriyor surekli oyle sarj etsem yanardi telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoorog

Ben 15 liraya aldim cin mali sarj aleti ilk sarj sirasinda farketrim ki elektrik kaciriyor surekli oyle sarj etsem yanardi telefon.
    5V 1.0A olan her şarj aletini kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

5V 1.0A olan her şarj aletini kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    peki orijinal sarj aletine, taklit usb kablosu bağlayıp onu da taklit docka takıp telefonu sarj etsek sorun olur mu dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

peki orijinal sarj aletine, taklit usb kablosu bağlayıp onu da taklit docka takıp telefonu sarj etsek sorun olur mu dersiniz?

Alıntıları Göster
    kablonun orjinal veya sahte olması farketmez. kablo bildiğiniz kablodur
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.