Şimdi Ara

Silinmiş numaranın hala görünmesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
38.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6s+ kullanıcısıyım. Daha önce kaydedip, sonra sildiğim bir numara hala "telefon" ikonuna basınca görünüyor. Bu görünme "telefon>klavye" kısmında iken oluyor, 1 sn sürüyor ve numara kayboluyor.

Aynı zamanda arka planda çalışan uygulamalara bakmak istediğimde de "telefon"u kapatmadıysam, o silmiş olduğum numara yine görünüyor. Şekil a;

Silinmiş numaranın hala görünmesi sorunu

Aslında bu görünen numara telefonda kayıtlı değil.

Not: Yazılım güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 12 Şubat 2016; 15:43:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• telefonun yedegini alip, tekrar o yedekle kurunca duzeliyordu sanirim. hatta bazi mesajlarinda gozukebiliyor.
  • Aynı sorun bendede var hatta mesaj atmak istediğimde numara seçme yerine geldiğimde önceden kayıtlı olup sildiğim kişiler gözüküyor. Bilmiyorum sizde var mı ? Telefonum i6. Sürüm güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qiest_588 -- 12 Şubat 2016; 20:02:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bendede var hatta mesaj atmak istediğimde numara seçme yerine geldiğimde önceden kayıtlı olup sildiğim kişiler gözüküyor. Bilmiyorum sizde var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam icloud u kullaniyorsan blr ac kapa bazen bendede yapiyo
  • Leventtr L kullanıcısına yanıt
    kullanıyordum hocam. rehberde 107 kayıtlı numara vardı. icloud'tan çıkış yaptım. kişi listesiyle ilgili uyarı verdi. tut ya da sil dedi. ben de sil'e bastım. 107 numaranın 80'i falan gitti ama yine o silinen numara gözükmeye devam ediyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj yazarken isim yazma yerinde çıkandan bahsediyodanız sildiğiniz numara çıktığında yanındaki ünlem işaretine basıp numarayı sonsuza kadar kaldırabilirsiniz
  • yasamayürütmeyargı kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Ana ekrandaki telefon simgesine tıkladıktan sonra alt satırda bir kaç tane seçenek var ya oradan bahsediyordum.

Yani telefon>klavye seçip home tuşuna basıp ana ekrana döndünüz diyelim.

Öyle bıraktıktan sonra home tuşuna iki kez basarak arka plandaki uygulamaları açtığımızda silinmiş numara gözüküyor. Veya ana ekrana geldikten sonra "telefon" seçeneğine basınca klavye ekranında 2 sn silinmiş numara gözüküp kayboluyor.

Telefonu sıfırladım. Numaradan önceki tarihli yedeği yükledim, sorun çözüldü. Ama yedek yüklemeden nasıl çözülür bilemiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.