Şimdi Ara

iPhone 5 ekran ikiye ayrıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaşa kullanmadığım iPhone 5 i vermiştim bugün düşürmüş ve ekran ikiye ayrılmış ama çalışıyormuş. 2.ci fotoğrafı attı bu şekilde olmuş. Emanet vermiştim. Satmayı düşünüyordum nasip olmadı. Yapılır mı kaça yapılır söylerseniz sevinirim sağolun.

• Fikir sunacak yok mu?
  • Piyasada 200-250 arasi bulabilirsin herhalde bence değiştirip kullan satmaya değmez işini göruyo satip ne alicaksin..
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iPhone 6 kullanıyorum bu da evde duruyordu arkadaş idareten istemişti sonuç bu. Çocuk da baya mahçup oldu
  • Arkadaşın kırmış,onun düşünceli olması ve ekranı kendisinin yaptırıp sana vermesi gerekirdi.
    Neyse,arkadaşın dediği gibi 200 tl civarı bir fiyata ekranı değiştir sonra sat.
  • Ücreti arkadaşınızdan tahsil edin. Düşünceli olup yaptırması gerekiyordu. En azından yaptırıp da size getirmesi gerektiğini söyleseydiniz. O kişiyle olan arkadaşlığınızı gözden geçirmenizi öneririm.
  • arkadaşını değiştir.
  • sadece ekran değişir..oda 150 tl gibi birşey..
  • Öyle arkadaş düşman başına.
  • Beyler, adam ister miydi telefonu düşürmek? İsteyerek yaptığı bir şey değildir. Bu arada 130-140 liraya yapıyorlarmış fiyat almış. Siz ne düşünüyorsunuz fiyat hakkında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playstop

Beyler, adam ister miydi telefonu düşürmek? İsteyerek yaptığı bir şey değildir. Bu arada 130-140 liraya yapıyorlarmış fiyat almış. Siz ne düşünüyorsunuz fiyat hakkında?

Ne olursa olsun , sen ona güvenip malını Emanet etmişsin . Emanete hıyanet edilmez . Tabii ki isteyerek düşürmedi ama cihazı onun yaptırması gerekir .
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz da öğrenci bir de baya üzülmüş ne bileyim ben çok insaflıyım galiba
  • O kişi arkadaşın dostun değilmiş demek ki..

2 sene önce bende arkadaşımın xperia z telefonunu düşürmüştüm gittim 170 tlye yaptırmıştım.Seninki ''kanki kusura bakma xd'' gibi olmuş.

Telefonu kullanacaksan yaptır.Kullanmayacaksan parçalarını dikkatlice ayırıp teker teker sat.İyi para kazanırsın.Piyasada orjinal çıkma iphone 4-5 parçaları kısıtlı.
  • yaptırabilirsin çok bir sorun yok gibi gözüküyor 200 tl ye yaptırabilirsin fakat o çocuk tamir ettirsin birde kendi cebinden verme
  • Ne kadar gaddar düşünüyorsunuz. İnsanlık hali olabilir kırılmış ekran , arkadaşının bu durumu halletmesi gerekli tabi elinden geliyorsa fakat gelip ciddiyetsizce ekran kırıldı ya gibisinden konuşuyorsa dediklerim geçerli değil fakat o zaten arkadaşın değilmiş dostun değilmiş vs. Ne alaka ?
  • Ekran değiştirmesi kolay 55 tl ye sipariş verin ve değiştirin.
  • Öncelikle geçmiş olsun. Bir kaç video izleyin, ardından ekran soketlerini çıkarıp tekrar takın, belkide çözüm olabilir. Daha önce böyle birşey başıma geldi çünkü. Olmaz ise soketleri internetteki fotoğraflar ile karşılaştırın. Anakart ve ekranın soketlerinde eğilme vs var mı diye ?

Belkide sadece bu olabilir sorun. Çıkan kasayı yerine takmak içn b7000 adlı bir yapıştırıcı kullanılıyor.(Eğer ekran ile çerçeve ayrıldı ise ki muhtemelen öyle) .

Eğer yapamam derseniz, istanbulda oturuyorsanız @kenbu size yardımcı olacaktır eminim ki.
  • Ekran 100tl al kendin değiştirirsin ben 5c'nin değiştirmiştim komple
  • Arkadaşının durumu müsaitse tamir için ücreti zaten karşılamak ister eğer durumu yoksa sizin durum varsa onu kırmadan karşılayın masrafı. Hiçbirşey için insanları kırmaya değmez bilerek yapacak biri değil ki arkadaşını savunuyor kardeşimiz burada. İnsanları dünya malı için kırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride Or Die

Ekran 100tl al kendin değiştirirsin ben 5c'nin değiştirmiştim komple

hocam ekranı değiştirirsek içindekiler gider mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.