Yüzbaşı
03 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Konunun alt cevaplarına inerken bir anda kalıyor. Konu içinde ne yukarı ne asagi iniyor. Geri gelebiliyoruz. Ama konu içinden çıkmak gerekiyor. Cihaz iPhone. Sürüm. 10.1.1 resimdeki gibi kalıyor.

Cihaz: iPhone9,3 (10.1.1)
Sürüm: 2.0 (17180)
.
Herkese merhabalar,

İki seçeneğimiz var;
0 Leon Fr 1.4TSI 150 HP veya
2012-2013-2014 İkinci el 1.4 160 HP Scirocco..

Bu iki araç arasında kaldık. Cam tavan sunroof ve 18' jant olmazsa olmazlar.. Bugün leon için test sürüşü yaptık araç güzeldi fakat scirocco kadar ağır ve oturaklı bir araba gibi gelmedi.iki araç hakkında yada bir tanesi hakkında yorumlarınız + - ne söylenebilir. Fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

Bütçe 70-75000 TL başka araç önerisi istemiyoruz. Herkese iyi forumlar..
Merhabalar,

Bir kulaklık almak istiyorum fakat ne alsam bilemedim. Herkese göre değişen bir şey olduğundan çokta iyi bir kaynak buldum diyemiyorsunuz.

Apple Earpods'tan çok memnundum. Bass vs. her türlü tatmin ediyordu beni, bass hissini çok seven biri olarak.

Earpods'a göre kıyaslayacak olursak, Xiaomi Piston 3 bass konusunda yeterli gelir mi ? Yada bu fiyat seviyesinde onu alma bunu al diyeceğiniz bass ağırlıklı bir kulaklık var mı ?

CKS77'nin orjinal olduğuna emin olduğunuz bir satıcıyıda değerlendirebilirim. Herkese iyi forumlar..
Merhabalar,

Gm Discovery telefonu suya düşürdük. Ardından alır almaz bataryayı çıkardık. Şimdi de anakarti çıkardım. Resimlerde oksit olan bir kaç yer var gibi. Bunun dışında anlayan arkadaşlar şurası zarar Görmüş böyle olmaması gerek dediği bir yer var mi? Ve acaba kurtarilma şansı nedir bi fikriniz olursa ve paylasirsaniz sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar,

9 Ekimde alınmış bir cihazım var. Son bir haftada şarjin cok hızlı gittiğine dair bir izlenime kapıldım. iLoome temperli cam sipariş etmiştim, o da tam bu ara geldi. Su an takip takmama konusunda kararsız kaldım. Bir problem olursa Apple Store'a bir uğrayıp sonra takmayı dusunuyorum. Jailbreak'li şekilde kullanıyorum.

Aklıma takılan diğer nokta ise kullanım suremin cok gozukmesi, sizce hangi yazılım bu kadar kullanır ?

Ek olarak cihazı yüzde 13 sarj var iken uçak moduna aldım ve uyudum. TUM programları kapatmıştım. Sabah ise 10.30 da uyandığımda kapalıydı. Bu dün gecede 3G acık bir şekilde telefonu bırakmıştım. 10 saatte yüzde 52'den yüzde 12'ye düşmüştü.

Degerler boyunca 3G hep acıktı. Aktif olarak whatsap kullandım ve telefon görüşmeleri yaptım. Öğlen 3'te telefonu şarjdan aldım ve dışarı ciktim. Eve geldigimde de ekran resmini aldim. Fakat normal günlerde bu kadar sakin kullanmıyorum. Yorumlarımızı bekliyorum..

Merhabalar,

Lenovo Z580 notebooka sahibim. i5 3210 işlemci, 8GB Ram ve Nvidia 630m ekran kartı var.

Alalı iki yıl oldu. Bende garantisi de bitmiş iken bir temizlik yapayım dedim. Bilgisayarı açtım. Fanlarını temizledim. Ekran kartı ve işlemi üzerine Zalman ZM-STG2 termal macun sürdükten sonra format atıp Win7 Ultimate 64 bit kurdum.

Gerekli programları kurdum. Fazlalık neredeyse hiç bir şey yok. Ama saçma bir şekilde kasıyor bilgisayar. Bazen sekmeleri açarken yükleniyor anlamında donen o yuvarlak dona dona dönüyor. Sayfayı kaydırdığımda aynı şekilde kasıyor. Masaüstünde sağ tık yaptığımda bilgisayar adeta düşünüyor ne yapsam diye.

Hiç alışık olmadığım bir durum. Combofix ile temizleme yaptım. Adaware ile temizleme yaptım. Nod32 6.0 kurulu şu an antivirüs olarak. Ne yapsam bilemedim.

Ayrıca CPU kullanımını mozillada iki sekme açıkken ve arka planda sadece antivirüs varken 35-40 gibi bir seviyede olduğunu tespit ettim. 2 gb da ram kullanımı var. Bilgisayarı açtığımdan bu yana tek yaptığı mozilla 10 sekme açması toplamda.

Yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Sağlıcakla kalın..
Evde cok Sayıda buluyoruz var mi bunların adını veya kısa yollu bir defa etme yolunu bilen ?
Merhabalar,

Forumda dolaşırken çok sık başıma geliyor bu olay en sonunda dayanamadım. Bekle bekle çözülmüyor çünkü.

Konudaki mesajları okurken artık o sayfadaki son mesajlara geldiğimde resimdeki gibi oluyor forum. Öylece kalıyor. Tek çare geri gelmek ve sayfayı tekrar yüklemek. Son yorumları okumak mümkün olmuyor haliyle. 2. sayfaya geçmek içinde geri gel tekrar tıkla vs. zaman gidiyor. var mı başına gelen yada bir çözüm bilen arakadaşlar ?
Bir haftadır neredeyse avatar yüklemeye çalışıyorum. Bir türlü kabul etmedi. Kendi seçtiğim bir resmi yapmak istiyorum. Yükle diyorum yüklemiyor. Var mı bunun hal çaresini bilen ?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
##Alışveriş Yaptığım Kişiler##

GuNSTuR(x2) -- ilksav -- Pcdunyasi -- colibaly -- bimekan -- v.vural -- mcake± -- selchuk_ -- sewok -- sezerbaris -- yalnızkral -- komiks -- ramazantc -- BarbarosTUGRUL -- WoXeD -- garuda -- zawazingo -- dehanik
Hakkımda:
Alışverişlerim;
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 868
İkinci El Bölümü Mesajları: 116
Konularının görüntülenme sayısı: 63.522 (Bu ay: 145)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.