Yarbay
21 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme
Toplam: 127 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu hayatı eğlenceli hale getirmek için ne yapmalıyım ? Yaş 22 çalışıyorum motosikletim var gezmek istiyorum ama vakit bulamıyorum gece çalıştığım için 1-2 aydır sadece ev-iş yapıyorum düşün 1 aydır motoru yıkayacak zamanım yok bunaldım
Merhabalar dh üyeleri , Galaxy a7 sm-a700fd telefonumda yazılım güncelleştirme sekmesine geldiğimde (cihazınızda ki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi) hatası alıyorum .
2. olarak usb okuma hatası var her türlü kablo denedim okumuyor , portlar sağlam , driver yüklü.
3. Recovery'den hard reset atsak düzelir mi ?
Çok ciddi bir karar olduğunun farkındayım ama artık olmuyor okula tahammülüm kalmadı ki bitirsem bile bi işe yaramayacak zaten . 2 yıllık bi bölümdeyim 2.senem ve alttan 5 tane dersim var büyük ihtimal dönem uzar zaten . Ailem bu konu karşısında baya tepkili ki zaten okulu bitirmek için staj yapmak gerekiyor onu bile bulamadım tanıdık torpil vs olması gerekiyor . Artık cidden zulüm haline dönüştü , ailemi de üzmek istemiyorum ama bırakıp çalışmak benim için en mantıklısı galiba....

Not : okuma ülkeye amele lazım diyecekler gelmesin.
Selamlar ; Amilo Pi 3525 model eski bir laptop var. Yeni format attık ve ses alamıyoruz denemedik sürücü kalmadı realtek alc662 ses kartı var cihazda, gerek kendi sitesinden gerekse her türlü siteden driver denememize rağmen çözüm bulamadık. Yardımcı olursanız seviniriz öğrenci evinde kafayı yemek üzereyiz.
Acayip bi tembellik var üstümde mesela 10'da ders var ben bu saatte neden uyumadım diye düşünüyorum ... Hata yaptığımın farkındayım ama ertesi gün yine aynı. Çoğu dersten devamsızlık sınırındayım büyük ihtimal devamsızlıktan kaldığım dersler olacak.Haftaya vizeler başlıyor daha hiç not yok elimde... Ne yapıyorum hiç bilmiyorum okulu dondurup buralardan gidesim var bi yol gösterin hele napsam ? Nasıl yenebilirim bu tembelliği ?
Esnek Dereceli'de çerçeve ödülü gelcek mi ? Daha soloq maçlarını atmadım üşeniyorum bilgisi olan var mı
Neden uyumadınız ?
Ben bugün yurda gidicem artık üniye ilk hafta gitmedik zaten
Sistemim şu şekilde yükseltme yapmak istiyorum.Ben r9 270x toxic düşündüm sizlere bi sorayım dedim

Amd Phenom II x4 965 @3.8Ghz ( Darboğaz yapcağını düşünmüyorum olursada o.c yapılabilir fan sağlam )
Asus M4A89GTD Pro
Corsair Vengeance 4Gb 1600mhz ( 4 gb daha alınacak )
Asus HD5770 CUCore 1GB DDR5
Ocz Fatal1ty 550w (sıkıntı çıkarcağını düşünmüyorum)
1920x1080 monitör

Düşünceleri alalım
Evet arkadaşlar elimde 300 lira gibi bi para var öğrenciyim ve bu parayı risk olmadan nasıl katlayabilirim ? İddaa diyenler olucaktır ama yok o olmuyor . Dolar veya Euro mu yapsam acaba zarara uğramayalım
Abi görevin açıklamasında yazan şu :
Derrick’in teknesine binin ve Kim’in teknesine doğru ilerleyin. Derrick ateş ederken siz de tekneyi kullanacaksınız. Etrafınızdaki tekneleri ortadan kaldırın, bir süre sonra tepenizde bir helikopter belirecek. Oyun size işaret verdiğinde ayağa kalkın ve roketatarla helikopteri vurun. Kalan tekneleri temizleyin ve Kim’i takip etmeye devam edin. Görev tamamlandığında DM ile işaretlenmiş olan noktaya dönün.

Tekneye kadar gidiyorum sorun yok tekne takip etme kısmına gelince ise adam o kadar hızlı ki yetişemiyorum her türlü geride kalıyorum görev başarısız 15-20 kere denedim kafayı yicem artık bilen var mı bu sorunu ?

Pc'de oynuyorum
Hakkında
Forum İmzası:
Amd Ryzen5 3600 |Asus TUF B450 Pro | G-Skill Ripjaws 8x2 3200mhz | MSİ GTX1050 Tİ | Crucial 240GB SSD | Xigmatek X-Power 650w | Deep Cool Tesseract Kasa | AOC 21.5" E2262Vw Full HD Led Monitör |
Forum İkinci El İmzası:
Sorunsuz Alışverişlerim musaemre ps1 oyun colorfullife işlemci-psu
Hakkımda:
YAMAHA YZF R25 2017
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.648
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 32.784 (Bu ay: 313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.042 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.