Şimdi Ara

iphone 4s video çekimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

öncelikle cumartesi günü uzun bir video çekimi yapacağım. (yaklaşık 1,5 saat) telefonumla çekmek istiyorum acaba bu çekim esnasında sıkıntı çıkarmı? yani 1,5 saat kesintisiz çekermi telefon? 11 gb boş yerim var. bu yeterli olurmu? daha önce bu deneyimi yaşamış arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

• bence yetmez ama isterseniz bir deneyin. 5 dk lık bir çekim yapın ve sonra boyutuna bakın. ona göre bir tahmin yapabilirsiniz
  • konu takip
  • 1.5 saatlik video yaklaşık 16gb lık yer kaplar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan898

1.5 saatlik video yaklaşık 16gb lık yer kaplar.

BUNU DÜŞÜRME ŞANSIMIZ YOKMU HOCAM?
  • Videoyu çekerken değilde sonradan bilgisayar yardımıyla düşürebilirsiniz sanıyorum. Bu da sizin işinize yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan898

Videoyu çekerken değilde sonradan bilgisayar yardımıyla düşürebilirsiniz sanıyorum. Bu da sizin işinize yaramaz.

evet hocam :(
  • iphone'un kendi kamera uygulamasıyla değilde alternatif bir programla çekerseniz çözünürlüğü değiştirip sığdırabilirsiniz. En kötü 720p ile çekerseniz en düşük 5-6gb tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XR9

iphone'un kendi kamera uygulamasıyla değilde alternatif bir programla çekerseniz çözünürlüğü değiştirip sığdırabilirsiniz. En kötü 720p ile çekerseniz en düşük 5-6gb tutar.

peki hocam varmı önerebilceğiniz bir program?
  • filmic pro ve video camera uygulamasından biri ile çekim yapabilirsin.İki uygulama da 640x480 , 720p ve 1080p çözünürlükte çekim yapabiliyor .
  • iphone 4s'te video çekerken duraklatıp kaldığı yerden devam etme varmı ben bi türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: @kii

filmic pro ve video camera uygulamasından biri ile çekim yapabilirsin.İki uygulama da 640x480 , 720p ve 1080p çözünürlükte çekim yapabiliyor .

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid

iphone 4s'te video çekerken duraklatıp kaldığı yerden devam etme varmı ben bi türlü bulamadım

Kendisinde yok ama bazı video çekim programları bunu sağlıyor.
    Mesela CameraPlus

• filmic proyu alıcam yarın ozaman :)720p çeksin bitane buldum ama netlik yok beğenmedim.
  • Ya bende arıyorum. Her seferinde 1080p çekmek istemiyorum. Mesela bence en iyisi 720 p video çekimi. Bunu sağlayabilen ücretsiz bir program yok mu iphone'da.
  • Diğer arkadaşlarında dediği gibi mümkünatı yok 11 GB yetmez hocam. Benim kendi tecrübelerimle sabittir. 150 sn video çekimi yaptım 150-200 MB tuttu. Arkadaşların önerdiği programları deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

Diğer arkadaşlarında dediği gibi mümkünatı yok 11 GB yetmez hocam. Benim kendi tecrübelerimle sabittir. 150 sn video çekimi yaptım 150-200 MB tuttu. Arkadaşların önerdiği programları deneyebilirsiniz.

yorumunuz için teşekkürler hocam filmic proyu alıcam yarın. onunla denicem inşallah.
  • 1,5 saat video kayıt yapıcaksınız peki sarj dayanır mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: morpheus71

1,5 saat video kayıt yapıcaksınız peki sarj dayanır mı hocam

şarjı tam dolu olursa dayabilir, sürekli hareket eden nesne veya, sürekli harekat halinde çekim yaparsa hafıza yetmez, ama az hareketli nesne veya az hareket halinde çekerse belki bir ihtimal yeter
  • Video cekimi yaparken ucak moduna almani tavsiye ederim keza gelecek bir arama isini bozabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.