Yüzbaşı
16 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
silinsin
Arkadaşlar merhabalar Ford focus titanium aldım yeni. Fakat 2.el aldığım için (2010) arka camlardaki orjinal perdeliğin tokası çıkmış ve perde içine girmiş. Bu perdelik için toka bulabilirmiyim? Arkas otomotiv kapının iç aksamının komple değişeceğini ve 2000 TL olduğunu söylüyor. Bi perde içinde değmez :)

Yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkürler.
Arkadaşlar merhabalar,

bu konu önceden açılmış olabilir bundan dolayı kusura bakmayın. Benim kafama takılan birkaç şey var.

Telefonda kullandığım kılıf çok toz çekiyor ve bu beni aşırı derecede rahatsız etmeye başladı.

1- Wrapsol tarzı jelatin ile kaplamam telefonumu korurmu? Kullanan arkadaşların sıkıntıları varmı bunlarla ilgili?

2- karbon fiber kaplama yapmayıda düşündüm. kullanan arkadaşların fikirlerini alabilirmiyiz?

veya başka önerileriniz mevcutmudur?
Arkadaşlar merhabalar,

öncelikle cumartesi günü uzun bir video çekimi yapacağım. (yaklaşık 1,5 saat) telefonumla çekmek istiyorum acaba bu çekim esnasında sıkıntı çıkarmı? yani 1,5 saat kesintisiz çekermi telefon? 11 gb boş yerim var. bu yeterli olurmu? daha önce bu deneyimi yaşamış arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Arkadaşlar merhabalar 4s kullanıcısıyım. telefonu alalı 1 ay olmadı daha. bugün bi video çektim. Fakat telefonda izlerken cızırtılı geliyor ses. ama pcye attığımda normal. youtubeden video izledim ondada normal ses gayet güzel çıkıyor telefondan. bu sorunla ilgili bilgisi olan varmı? Acaba benmi kuruntu yapıyorum? çünkü youtubeden izlediğim videolar gayet net. çektiğim videoda pcde gayet güzel oynatıyorum sorunsuz. ama telefonda cızırtılı:S
Arkadaşlar merhabalar,

Yeni bir iPhone 4s kullanıcısıyım. Araştırmalarıma göre telefonu pcye bağlarken 2 farklı programda kullanabiliyoruz.

Bunlardan
1. iTunes
2. iTools

iTunes kullanımı zorda olsa stabilitesi bana iyi geldi ve gitgide alıştım diyebilirim.

Fakat iTools programını kullanmadım ve daha kolay olduğunu söylüyorlar.

Kullanan arkadaşlar bir kaç sorum olacak;

1- iToolsu kurarsak iTunesi silmemizmi gerekiyor pc den?

2- Stabilitesi nasıl?

3-Veri yedeklemesi ne duruma?

Kullanan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler.

Saygılar
arkadaşlar sizce kullanışlımı?

Arkadaşlar Iphone 4s alacağım kalitesinden şüphem yok. Fakat internette araştırdım.

İstanbul bilişim güvenilirmi?

http://www.alalimbakalim.com/store/ProductDetails.aspx?productid=179293&ttype=Reviews#pt

üstteki sitede fiyat gayet uygun hemde kvp genpa demiş. sizce güvenmelimiyim?

Alabileceğim uygun fiyatlı bir site varmı? yada hangi sitelere güvenmeliyim?

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar
http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wdbaau0015hbk-3,5-1.5tb-elements-usb-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=41887

Arkadaşlar bu hddyi aldım2 gün önce. hd tune programı ile baktım 50 Derece gösteriyor sıcaklığını. bana çok geldi. sizce geri iade edeyimmi?
sizce bu Hdd nasıl arkadaşlar ? 5400 RPM olması beni düşündürüyor..
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 831
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 26.741 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.