Şimdi Ara

iPhone 2.2 yazılımı çıktı. iPhone artık gerçekten Türkçe... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
19.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPhone 2.2 yazılımı çıktı. iPhone artık gerçekten Türkçe...
  • ya bende yeter artık çıksın şu 2.2 diyodum ki bi baktım çıkmış.
    çok sükür ya herkese hayırlı olsun...
  • 2.2 yi jb yapabiliyo myuz?
  • Şuan Jb yapılmıyor JB li kullanan arkadaşlar bekliycekmiş biraz bende indiriyorum şuan turkce dil haricinde uygulamalarda performans iyileştirmeleride yapılmış bakalım nekadar doğru
  • arkadaşlar ben hata alıyorum yardım eder misiniz?
    tam yükleme bitecekken 1 saniye kala
    There was a problem dowloading the iphone.............. diye
    make sure your network setting are correct and your network connection is active.
  • Technics'im; Sen de mi iphone sahipleri arasına katıldın.Hayırlı olsun

Artık daha güçlüsünüz iphone cular.....
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

beyler iphone da sim mesajları telefon üzerinden görülebiliyormu? kısamesaj ayarı vs gibi bişeyi yokmu bu telefonların
  • Arkadaşlar download and install ve download onlay diye iki simge var hangisinden indireceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edasdemir -- 21 Kasım 2008; 14:24:11 >
  • şimdi beyler bende turkcell 3g 8g garantili var,2,1 jb li. 2.2 yi yüklesek bütün yüklenen programlar gidecek de,jb olacak mı buna peki???
  • 1.1.4 telefon vardı bir arkadaşımın, 2.1 e yükseltecektim (kendi telefonumu yapmıştım) direk 2.2 yapsam aynı yöntemle olurmu acaba ?

(önce itunes'te shift+restore yapıp iPhone 2G

http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-5779.20081120.Pt5yH/iPhone1,1_2.2_5G77_Restore.ipsw

bununla restore edip, quickpwn ile yine aynı dosyayı gösterip işlemi yapmayı düşünüyorum..)
  • jailbreaksız iphone bi işe yaramaz 2,2 için jailbreak yapılmasını bekleyeceğim
  • otomatik tamamlamanın kapatılabilmesi beni pek etkilemedi çünkü bence otomatik tamamlama gayet güzel bir özellik. galiba kimse farkedemedi ama alet sürekli kullandığınız kelimeleri bir yerden sonra algılayıp otomatik tamamlamayı ona göre yapıyo. Yani normalde ingilizcede "Naber" diye bir kelime yokken, artık "Naner" yazınca otomatikman "Naber" yapıyor ki bunu gören herkes ööeh demekten geri duramadı...

türkçe dil seçeneği de beni pek bağlamadı hala ingilizce kullanıyorum zaten...

ama şunu söyleyebilirim, kesinlikle daha stabil hale gelmiş, arada ufak tefek takılmalar vardı şu anda yok...

ayrıca Safari artık tamamen olmuş. yani hiçbir sorun yok, anasayfaya geri dönüyodu bazen bunlar yok, yani dramatik bir iyileşme olmuş...

herkese tavsiye ederim, hemen geçin
  • 2.2 ye jb yapılamıyor demek şu anda? bende bekleticem geçişi o zaman...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Flexsible

peki diyelim ki 2.2 ye update ettik ben turbosim ile kullanabilecekmiyim?

The use of SIM-Proxies (small circuit boards/chips that sit underneath the SIM card) to provide GSM/UMTS service on your locked iPhone 3G is a method that we have always advised against. Early reports suggest that the 2.2 update disables the functionality of these devices. The techniques used were always unreliable and we are surprised that they have lasted this long.

dev-team' in blog'undan alıntıdır üstteki yazı kısaca diyor ki turbosim kullanıyorsan yan basarsın :) update etme..

3g cihazlar için bir baseband update gelmiş fakat 2gler için bir baseband update gelmemiş... dev team' in pwnage' ını bekleyip baseband update etmeyen firmare dosyaları ile yapacaksınız..
  • "Türkçe Menü"

Sonunda...

şimdi indirmeye başladım... bakalım gerçenten safari bug'ları düzelmiş mi ?
  • Bıktım zırt pırt upgrade etmekten bekliycem 2.5 çıkınca edicem, bütün uygulamalar herşey gidiyor. tam herşeyi yükledim süper derken yenisi çıkıyor. yok bunların olması gerektiğini bir senedir söylüyoruz zaten, ne halt yemeye biraz biraz geliştiriyorlar. yap hepsini bir arada kendinide kurtar bizide.
  • jailbreaksız kullanabileceğim güzel bir msn programı varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oksit

Bıktım zırt pırt upgrade etmekten bekliycem 2.5 çıkınca edicem, bütün uygulamalar herşey gidiyor. tam herşeyi yükledim süper derken yenisi çıkıyor. yok bunların olması gerektiğini bir senedir söylüyoruz zaten, ne halt yemeye biraz biraz geliştiriyorlar. yap hepsini bir arada kendinide kurtar bizide.

Adamlar JB yapanları neden taksınki ? Apple JB yapanları bu şekilde yıldırmaya çalışıyor zaten...

@emrcan Palringo

Ekleme:Yakın zamanda da MMS desteği gelecek resmi olarak.AppStore'dan ücretsiz satılacak büyük ihtimalle..Geliştirenlerde İsveçli Operatör Telia olacakmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 21 Kasım 2008; 15:43:42 >

• Birde şimdi mesela update yaptık sonra jb yapılaceğiz değilmi?
  • Turkcell veya Telsim'den aldığınız iPhone 3G telefonunuzu direkt update yapabilirsiniz..
    Turkcell veya Telsim'den aldığınız iPhone 3G telefonunuzu EĞER jailbreak yaptıysanız ve update ederseniz telefonunuzda jailbreak ile yüklenen bütün programlar, oyunlar silinir ve 2.2 ye geçmiş olursunuz tabi JAILBREAK'SİZ olarak..

Çok yakında 2.2, JailBreak uygulamasi için gerekli programlar çıkıcak.. 2-3 gün sabredin arkadaşlar..
  • ya arkadaslar Turkce gelmis sorun degil TR siz de yine bir sekile tlf kullanabiliriz ama Adobe Flash Playet gelmis mi burasi cok onemli en son okudugumda bu guncelleme ile gelecegini soyluyordu yoksa yine tlf youtubuna bagliyiz cemek

ve en guzel ekleme olarak su anda google Street viq gozukuyor yani sokagi canli olarak bakabilme imkani tabiki onceden cekilmis google serverlerinde ki resimler ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_town -- 21 Kasım 2008; 16:01:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.