Şimdi Ara

iPhone 2.2 yazılımı çıktı. iPhone artık gerçekten Türkçe... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
19.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1.1.4 den ıtunes 8 ile restore&upgrade yaparak 2.2 ye geçtim..ancak fake imei kullanıyordum anlayacağınız başımda bela var:))
    şimdi imei mi nasıl aktip hale getirebilirm?
  • cornetto.musti quickpwn programını çalıştır oradan 2.2 sürümü browser dan göstereceksin bootloder dan diğer işlemleri göster işleme devam edeceksin işlemi sonlandırıp kullanacaksın sadece itunes den restore ile işlem bitmiyor
  • feyms

1.1.4 dönmen için çok uğraşman gerek

http://forum.donanimhaber.com/m_24710247/mpage_1/key_downgrade/tm.htm

link bu oku uygula

yada pasaport bul ve kayıt ettir cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 11 Aralık 2008; 20:00:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulentselan

Arkadaşlar selamlar,
    Forumda araştırdım, ama notlar ve takvim bilgileri hakkında yeterli bilgiyi bulamadım.
    Merak ettiğim bir şey var. Telefonum 2.1 ve jailbreak yapılmamış. 2.2'ye geçtiğimde telefonumdaki notlar, takvim bilgileri ve rehber siliniyor mu?
    iTunes bunların backup'ını alıyor mu? Alıyorsa, geri yüklemek için nasıl bir yol takip etmem gerekiyor.
    Şimdiden teşekkürler.

Hayır herhangi birşey silinmiyor cihazında..upgrade sonunda bütün bilgilerin cihazında aynen kalır.
  • Merhaba arkadaşlar;

İphone 3g amerikadan aldım turbosim ile kullanıyorum. 2.2yi itunestan güncelledim ve telefon "no service" problemi veriyor.
    Eğer turbosim kullanıyor ve update etmediyseniz benim gibi atlamayın !!!
    Bu durumun bir çözümü var mı ? yardımcı olabilir misiniz??
    şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar herkeze merhaba saygılarmı sunuyorum bende bişey sormak istiyorum
    iphone 3g var cihaz yurtdışlından gelme update yaptım itunesden cihazı aktive edemiyorum hiçbi kartı kabul etmiyor at&t denedim tüm kartları denedim ama no supported diyor desteklenmiyor diyor nasıl çözebilirim bu versionun customu varmı bana yardımcı olurmusunuz

hepinizze şimdiden tşk ediyorum kalın saglıcakla
  • Dün akşam rahatça 1.4'ten 2.2'ye geçiş yaptım. ve şunu gördüm ki, biz şimdiye kadar iPhone kullanmıyormuşuz. Bu ne hız yavvvvv. FW geçişinden sonra bu kadar mı farkeder??? Menüler arası geçiş çok hızlanmış. valla iyi ki geçmişim diyorum.
  • restore yapmayı bi dene derim..ama cihazın simlock açılmadan Turkcell yada Vodafone hattıyla çalışmaz..versiyonda custom yok bu arada..
  • Arkadaşlar,

Yurtdışından aldığım,Turkcell'e kayıt ettirdiğim IPhone 1.1.4'ü, itunes üzerinden upgrade ettim.Şimdi sim-card tanımıyor.Şimdi ne yapmam gerekiyor anlamadım.

Ayrıca upgrade etmeden önce download etmiştim itunes üzerinden,eğer başka bir işlem yapmam gerekiyorsa,tekrar download etmem gerekecek mi?

imei orjinaldi anladığım kadarıyla,şimdi o değişecek mi?

Yardımcı olun lütfen,

Teşekkürler şimdiden.
  • dün akşam Turkcellden iphone aldım. cihaz ingilizce. Bunu türkçe yapmak için 30 ytl istiyor Turkcell extra.
    Garantidende çıkmadığını söylediler. Fakat ben kendim yapmak istiyorum.
    İphone türkçeleştirmek için ne yapmam lazım. açıklayıcı konu linki vrmı forumda.. şimdiden teşekkürler.
  • itunes dan iphone un son sürümünü yükledin mi? yüklü ise eğer iphone dan settings e gir ordan general ı seç sora aşağı doru in orda international var ona gir orda en üstte language var ona gir ordan türkçeyi bul olsun bitsin:) eğer 2.2 veya üstü bir sürüm yüklü değilse cihazı itunes a bağla itunesda check for updates i tıkla yeni sürümü indirim kendi kurucak zaten itunes:) sora üstte yazdıklarımı yaparsan olur:)
  • ya arkadaşım sen nasıl bir insansın neden söylemiyorsun 2.2 nin sadece garantili tellerde çalıştığını yaktın telefonlarımızı...

benim tel imei kaydı yapılmıştı arkadaşlar tel sadece acil aramalara açık, ne yapmalayım şimdi, bu işin çözümü nedir lütfen yardım edin topic de değiştirilssin lütfen bu adam yüzünden tel gitti...
  • Arkadaşlar Amerika'dan alınmış 1.1.3 jailbreak yapılmıs 16GB 2G cihazı iTunes 8 ile 2.2 ye yukselttim daha sonra cihaz tabikide tekrar kitlendi. Quickpwn'ın son surumu 2.2.5 ile sorunsuz bir sekilde tekrar jailbreak yaparak cihazı tekrar kullanmaya basladım, bu islemde iTunes dosyalarınızı backup yaptıgı icin hic bir sekilde dosyalarınızı kaybetmis olmuyorsunuz. Kafası karısık olan arkadaslara bilgi olsun diye yazıyorum, bol şanslar.
  • arkadaslar benim şu anki versiyonum 2.0 itunes programı ile güncellemeye başlamadan önce simcard takılımı olacak yoksa cıkaracakmıyız.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.