Şimdi Ara

Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.824
Cevap
273
Favori
244.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli uyarı: Tüm iPhone modelleri Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri konusunda aksesuarlar harici konuşanlar, rencide edici şekilde marka fanatikliği yapan ve kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, atışma, sataşma ya da kavga çıkaranlara konu içerisinde itibar etmeyiniz ve Şikayet Et butonunu kullanınız. Tarafsız ve keyifli bir konu olması adına, bu konu başlığı altında yapılan tüm yorumlar kullanıcılar ya da cihaz aksesuarlarını almayı düşünenler için olup bu yönde hassasiyet göstermeniz önemle rica olunur.

Tüm iPhone ve iPad modelleri ile ilgili kılıf, ekran koruyucu, şarj aleti vb. ürünleri paylaşmak için açılmış aksesuar ana konusudur.

Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

Resmi aksesuarlar:

Spigen:

Benks:
    JETech:

Panzer Glass:

Yeni çıkacak (22 Eylül'de) iPhone 15 Pro Max ile ilgili tüm detayları DonanımHaber ana sayfasından takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 27 Kasım 2023; 0:4:47 >

• Geçen günlerde alıntıladığım postta spigen glastr optik lens koruma testi yapmıştım

Korumalı ve korumasız fotoğraflar birbirine yakın gibi gözükse de korumasız fotoğraflar az biraz daha keskin ve kontrastlıydı, en büyük fark takılan korumanın ışıklarda harelenme yapmasıydı.

Bugün dışardayken tam testlik bi led şerit denk geldi. Fotolarda çok az bi kalite kaybı ve hafif harelenme olsun o kadar da kullanırım diyordum ama bu test sonucunda korumayı çıkardım. Bariz bir şekilde olmayan 2. bir şerit eklemiş lens koruması. Muhtemelen diğer marka ve modellerde de aynı durum vardır.

Korumalı:

Korumasız:

Telefonda güzel duruyordu oysa ki :D

Sökmesi kolay oldu

Son bir test yaptım, köşeler dayanıklı çıktı, lens kısımları orta şiddete dayandı sonrası dağıldı:

Caudabe Synthesis ve Sheath 14pm Mor kılıflarım geldi. Kutusundan malzemesine oldukça kaliteli. Tuş basma hissi çok çok iyi. Magsafe uyumlu. Yurtdışı forumlarda redditte youtubeda baya incelemesi var.

300 lira vergi çıktı. Aldığım fiyattan birini satacağım arkadaşlar ilgilenen olursa. Yer İzmir. Fiyat 800tl.

• Evet bekliyoruz , güzel konu heyecanla bekliyoruz
  • destina-68 D kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Yurt dısı alıp kullanacagım .

• iphone 14 pro aldım. önericeğiniz bir ekran koruyucusu var mıdır

• Adrosero kullanıcısına yanıt
    ESR 3 adet ekran koruyucu folyo,...https://www.amazon.com.tr/dp/B099KMZPMZ?ref=ppx_pop_mob_ap_share
  • Tersine sarj olayi gelse idi, Ledli kiliflar kullanilabilirdi. Umarim iPhone15 ile gelir, boylelikle iPhone ile ornegin Airpodslari sarj etmekte mumkun olurdu.
  • Merhaba herkese, 14 pm icin seffaf kilif onerisi var mi? Gecen sene apple deri kullandim ama bu sene seffaf kullanmak istiyorum. Deri cabuk eskiyor.
  • Sanırım 13 pm de kullandığımızı kullanamıcaz.
  • spigen şaşırmış 600 tl ye kırılmaz 700-800 tl ye kılıf veriyor tam bir keriz avı.

• Riverside. kullanıcısına yanıt

Ben de bundan aldım bakalım, inş memnun kalırım

• Kıymetli arkadaşlar, 14 cihazım için Esr Halo aldım amazondan. Daha önce kullanan bir arkadaşım çok memnun olduğunu söyledi.

Ekran koruyucu olarak 13 modelinin koruyucuları uyumlu mu acaba?
  • PreDLoNa kullanıcısına yanıt
    Pro modeller uyumlu degildir ama duz 13 modeli ile duz 14 modeli kasa olarak aybi diye biliyorum
  • Arkadaşlar spigen cam koruyucu aldım 14 pro için. Kutudan 2 tane çıkıyor diğeri kardeşimin 13’üne uyar mı bilen var mı? 13/13pro/14 camları 14 pro’ya uymamasının sebebi ahize kısmının genişliği anladığım kadarıyla ama 14pro camını 13’e uygulayınca sadece ufak bir boşluk kslır diye düşündüm.

Eğer farklı boyuttaysa israf etmek istemiyorum simetrisi konusunda titiziz

• Şeffaf kılıf bakıyorum ben de
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    2 haftanin ardindan bu sene spigen cama 650 kilifa 800 lu fiyatlar vermek istemediğim için amazonda esr 3lu cam, esr seffaf ve halolock olan modelleri aldim buyuk ihtimalle halolock olani iade edeceğim cunku magsafe kullanmiyorum. Cam cok kalin değil aparati spigen gibi iyi değil ilk camda baloncuk kaldi icime sinmedi cikardim ikincide sorun olmadi takarken. Kilifin krystec ozelligi varmis sararmama diye uzun kullanimda göreceğiz seffaflik olarak guzel ama beklediğimden kalın çıktı. Kamera ve ekrani koruması için yükseklik var. Linkleri bırakıyorum isteyen yorumlari okuyabilir ve satin alabilir. 7-10 günde teslim ediliyor yurtdisindan.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0B6V9D89F/ref=cm_sw_r_cp_api_i_46KB7G4V8Y9H868SA5BP?_encoding=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com.tr/dp/B0B6TRGBFK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_C7AZ21BR7B290ABJXN6B?_encoding=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com.tr/dp/B0B7BD8SXJ/ref=cm_sw_r_cp_api_i_BJF1R7X077Z3YHFSS09B?_encoding=UTF8&psc=1

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.