Şimdi Ara

Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.828
Cevap
272
Favori
245.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Yurtdışından pro max siparişi geçtim bir ay içinde gelecek... Kılıf ve ekran koruyucu olayına girdim yavaştan.

https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-14-pro-max-kilif-surgulu-kamera-korumali-deri-gorunumlu-dikis-desenli-leke-tutmaz-kapak-p-HBCV0000311HVI

bu tarz kamera bölümü sürgülü kılıflar nasıl oluyor önerir misiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nc39 kullanıcısına yanıt

İyi bir marka alırsanız gayet kullanışlı ve koruyucu olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0x1 kullanıcısına yanıt
    çok zamandır pahalı telefon kullanmadığım için kılıfların da bu kadar pahalı oldugunu biliyordum :) o yüzden kullanan ya da bilenlerden öneri istedim :) var mı hocam sizin kullanıp da memnun kaldıgınız ya da bu güzel üründür dedğiniz ?
    güzel marka olnlarda kamera bölümü sürgülü bulamadım, acaba kullanışsız mı oluyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 Pro max için aşağıdaki ürünleri almıştım. Tam uyumlu tavsiye ederim. Ekran koruyucuyu özellikle cam almak istemedim, çünkü çok kolay kırılıyorlar ve sıkça değiştirmek gerekiyor. Bu koruyucu çizilmeye karşı koruyor, parlak - ekranda takıldığı belli değil ve baloncuk da oluşmuyor.

https://www.hepsiburada.com/vendas-iphone-14-pro-max-fora-serisi-kamera-korumali-seffaf-silikon-kilif-p-HBCV00002XJOBU?magaza=VENDAS

https://www.hepsiburada.com/vendas-iphone-14-pro-max-14-pro-max-uyumlu-das-anti-shock-serisi-darbe-direncli-nano-ekran-koruyucu-p-HBCV00002U51YC?magaza=VENDAS

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 14 Ekim 2022; 13:2:39 >

• nc39 kullanıcısına yanıt

Oneplus 9 kullanıyorum şuan Nillkin ile beraber. Mükemmel bir kılıf. iPhone 14 Pro aldım. Nilkinin 14 pro için olanına baktım, çok pahalı 1K+. Bence biraz beklemek lazım. İdarelik ön ve arka şeffaf kaplama aldım. Bide normal bir kılıf alıp fiyatların düşmesini bekleyeceğim.

Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]
    Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]amazon
    Nillkin CamShield Pro kılıf, iPhone 14 Pro Max 6,7 inç ile uyumlu, Magsafe cep telefonu kılıfı, kamera korumalı, Magsafe şarj cihazı, manyetik kılıf, sürgülü lens kapaklı - siyah
    https://www.amazon.com.tr/Nillkin-CamShield-telefonu-korumal%C4%B1-manyetik/dp/B0891ZBKKN/ref=sr_1_9?qid=1665744966&refinements=p_4%3ANILLKIN&s=electronics&sr=1-9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0x1 -- 14 Ekim 2022; 14:0:3 >

• Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

Aldınız mı bunu hocam?

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Hayır almadım. Ama bunu youtube da inceleyen biri var bakın isterseniz

https://www.youtube.com/watch?v=osqRR7pOK5k&feature=youtu.be

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Almanyadayim, yarin dönüyorum. İsteyene iphone 14 128gb getirebilirim. Yanlizca 1 adet. Foruma özel 18.750tl

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    14 pm getirebilir misin

• karazeytin K kullanıcısına yanıt
    Gümrükte ne kadar masraf çıktı

• furkan0064 F kullanıcısına yanıt
    14pro, 14pro max malesef hiçbiryerde stok yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Eyv teşekkürler

An itibariyle Koln, Dusseldorf ve Frankfurtta var..

Hocam bunun aynısı Aliexpress de 250 tl bende ordan almayı düşünüyorum sence iyi olur mu ? Puanı da güzel.

• Aliexpressten kılıf alan var mı arkadaşlar? 400-500 bandında gözüküyor yüksek puan ve satışlı ürünler. Bu paraya çakma Apple Kılıf mi yoksa aynı banttaki Spigen mi bilemedim.

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Bende ayni dusunuorum.
    Bi kac tane begendim 500-600 tutuo ek vergi olur mu acaba??

• 26_____ kullanıcısına yanıt

Benim beğendiğim bir kılıf 307 lira ama vergiler ile 490 lira oluyor. Sepete atıp ödeme kısmına geçtikten sonra görebilirsiniz. Kamera şakası gibi. Ne hale geldi ülke, eskiden PlayStation 3-4 kumandalarımın bozulan tuşlarını ve yaylarını bile buradan alırdım.

Aliexpress den kargo+gümrük her şey dahil 289 tl ye alabilirsiniz.

Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.