Şimdi Ara

iPhone 13'ün şeffaf kameralı görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
6.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 13'ün şeffaf kameralı görselleri ortaya çıktı

Çinli kaynaklar iPhone 13 hakkında yeni veriler yayınladı. Yeni serinin tam olarak nasıl adlandırılacağı belli değil, zira bazı söylentilere göre serinin iPhone 12s olarak da adlandırılması muhtemel.

Ayrıca Bkz.HarmonyOS 2.0 ve iOS 15, hız ve akıcılık yönünden karşılaştırıldı

Şeffaf lens detayı

Yayınlanan yeni bir görsel, güncellenen ana kameraları gösteriyor. Daha önce lensler tamamen siyahtı, ancak şimdi üzerlerindeki üst cam şeffaf. Ayrıca başka değişiklikler de olacak gibi görünüyor. Zira tasarım güncellemelerinin, farklı bir kamera konfigürasyonu ve ön kamera için daha küçük bir çentik içermesi de bekleniyor.

iPhone 13'ün şeffaf kameralı görselleri ortaya çıktı

Erken sızıntılara bakılırsa, normal sürüm 6.1 inç mini ise 5.4 inç ekrana sahip olacak. iPhone 13 Pro ve Pro Max de 6.1 ve 6.7 inç ekranlarla gelecekler. Ek olarak yeni ürünlerin, ana kamerada bir lazer telemetre ve 1 TB'a kadar dahili depolama birimine sahip olacakları belirtiliyor.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/763/763212.htm

• 2019 mayıs ayından beri mate 20 pro kullanıyorum, şimdiye kadar ne donma ne takılma ne de bir sorunla karşılaştım. Android in en dandik firmasıdır Samsung ne güncelleme verir ne de telefonlarının arkasında durur. S3 s4 s7 edge note 6 hepsini kullandım illallah ettirdi. Huawei abdnin yapmış olduğu yasaklar olmasaydı çoğu firmayı zora sokacak seviyeye çıkacaktı. Kaldı ki işletim sistemini de (tutar turmaz tartışılır) piyasaya sürdümü çok canlar yakabilirdi.
  • Çentik gitmeden yeni iphone almak yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pro olmayan modele optik yakınlaştırma koyun artık ya nedir bu saçmalık?!

• Androide geçtikten sonra iphonenin ne kadar kaliteli bir marka olduğunu daha iyi anladım androidciler iphonenin adını anmadan önce bir esas duruşa geçsinde öyle ansınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Change1 -- 16 Haziran 2021; 13:53:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Change1

Androide geçtikten sonra iphonenin ne kadar kaliteli bir marka olduğunu daha iyi anladım androidciler iphonenin adını anmadan önce bir esas duruşa geçsinde öyle ansınlar

android de hangi model kullandın ?

• Şu anda poco x3 kullanıyorum sözde 120hz ekran 6 gb ram game sınıfı işlemci filan hepsi yalan her dk kasan takılan atan bir cihaz illaki android kullancam diyosanda samsungtan şaşmamak gerek ben cidden xioaminin bu kadar dandik olduğunu bilmiyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: Change1

Şu anda poco x3 kullanıyorum sözde 120hz ekran 6 gb ram game sınıfı işlemci filan hepsi yalan her dk kasan takılan atan bir cihaz illaki android kullancam diyosanda samsungtan şaşmamak gerek ben cidden xioaminin bu kadar dandik olduğunu bilmiyodum

poco x3 kaç para iphone kaç para

• Yeni Kamera problemleri Loading....

• Change1 kullanıcısına yanıt
    Saçmalamayın. 3000 liralık telefonla kıyasladığın telefona bak. 😂😂😂

İlla android kullanacağımız diyorsan amiral gemisi cihazlara bak

• Code140 kullanıcısına yanıt
    Xioaminin muhtemelen 10 binlik cihazıda aynıdır samsung için bişey diyemiyecem onun amiral gemileri güzel

• iPhone 13 60Hz ve 4GB RAM ile geliyor, Pro ve Pro Max 120Hz ve 6GB RAM ile geliyor. Apple iPhone 14'de tüm cihazlara 120Hz ve 6GB RAM yapar artık. 13 serisini almaktansa 14 serisi kesinlikle daha alınabilir olacak.

• 2019 mayıs ayından beri mate 20 pro kullanıyorum, şimdiye kadar ne donma ne takılma ne de bir sorunla karşılaştım. Android in en dandik firmasıdır Samsung ne güncelleme verir ne de telefonlarının arkasında durur. S3 s4 s7 edge note 6 hepsini kullandım illallah ettirdi. Huawei abdnin yapmış olduğu yasaklar olmasaydı çoğu firmayı zora sokacak seviyeye çıkacaktı. Kaldı ki işletim sistemini de (tutar turmaz tartışılır) piyasaya sürdümü çok canlar yakabilirdi.

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    Evet zamanında p20 pro kullanmıştım çok iyidi ama trump tarafından oyun dışına atıldığı için onu saymadım onun haricinde geriye samsung xioami kaldı ve net olarak xioami kötü bir marka

5 senedir One Plus 3 kullanıyorum. Karbon kılıfına 40 euro vermiştim. Halen ilk günkü gibi.

Mi9t kullanıyorum hiç bence harika telefon, 2013 yılında redmi note 3 kullandım o telefonda zamanına göre çok iyiydi.

• bigthink91 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iphoneden buna geçtiğim için olabilir şey gibi düşün mersedesten şahine binmek gibi ama normal bir android kullanıcısı bu modele geçse hoşuna bile gidebilir

Valla bende iphone u satıp mi10 t pro geçtim. 8gb ram 144hz ekran var. Telefon adeta yılan 7 ay oldu neredeyse. Çok memnunum. Yazılım olarak ios la karşılaştırılamaz tabi ki. Ama neredeyse 3 te biri fiyatına alınan bir cihaz için çok çok başarılı

Aynen ondan olabilir gerçekte iphone iyi telefon hakkını vermek lazım mesela evde iphone 12 kullanan var inceledim baya güzel ama android telefonlar arasında en iyilerinden.

senin telefondan sıkıtı olmasın. 3.5 senedir mi6 kullanıyorum, gayet akıcı. 1 sene önce remi note 8 pro aldık anneme, o da gayet akıcı.

• Seksi duruyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.