Şimdi Ara

iPhone 11 Telefon Çalındı. Lütfen Yardımcı Olun! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
124
Cevap
1
Favori
17.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
164 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam geçmiş olsun birçok kişi zaten tavsiyeler vermiş sizde anladığım kadarıyla yapabildiğinizi yapmışsınız bundan sonrası nasip yeter ki gözünüzü açık tutun bunlar seri hırsız olduğu için elinde sonunda yakalanacaklardır o zaman belki sizin telefonunuz gitmiş olur ama en azından parasını alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Artık ekran,hoparlör kamera da yaramayacak Apple Güncelleme getirdi ve devamı gelecek bütün parçalar o anakarta ait olacak Parmak izi tamiri veya değişmesi mümkün olmayacak.

Apple haricin de hiç bir yer de başka bir cihaza ait parçayı farklı bir cihaza takamayacak.

Apple güncelliyorda çinliler boş mu duruyor zannediyorsun onlarda bir sürü kripto kırıcı zamazingolar sürüyorlar piyasaya sen ekranı anakarta kriptolasan bile çinlilerin cihazı ile sıfırlanabiliyor vs vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upladım dostum umarım bulunur
  • Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

Parmak izini okuyucuyu çözemediler. Diğer parçaları da artık çözemeyecekler.

• İphone 11 i yada herhangi bir telefonu arabaya bırakıp gitmekte bu devirde çok riskli adam camı kırar alır kaçar 8 bin liralık telefon.

• Btk ya imei bildirimi yapın. iPhonelarda IMEI atılamayacağı için daha hat takılamaz. Çöp olur ikinci elde para etmez
  • geçmiş olsun hocam, öne çıkarttım. umarım bulunur

• Geçmiş olsun umarım bir an önce bulunur , böyle şerefsizleri içeri atıp çıkartmayacaksın ama 2 dakika da serbest kalıyorlar .

• Muhtemelen aracı açık unutmadınız sinyal kesici yapıyorlar aracı kitlerken, kafanızda dağınıksa kitlenme sesine dikkat etmezsinşz. Çünkü direkt hedefe odaklanmışlar yoksa hangi araba kitli değil, sahibi yakındamı uzaktamı bilemezler

• Çoktan satmıştır.
    Okadar değerli telefon taşıyorsan dikkatli olmak şart

• Geçmiş olsun
    Yapabileceğin en mantıklı şeyi söyleyeyim
    Savcılığı gidip şikayyette bulun daha sonra cihazın iphonumu bulu kapat
    Cühaza hat takılmadığı sürece sadece yedek parça olarak kullanılır
    Cihazın kilidini kaldırki birileri hat takıp kullansın ancak ozaman cihazın bulunur

• MertayKardes kullanıcısına yanıt

Ne alaka böyle tepki verdin ki adam olabilecek birşey söylemiş.

Oh olsun açık bırakma kapını falan da dememiş. Kıskançlıkla lafta atmamış. Yedek parça olmuştur interneti açıksa bulursun demiş. Yalan mı?

• Geçmiş olsun. Bende geçen sene huawei marka güzel bir telefon bulmuştum kaldırımda düşürmüş birisi. Ekran kilidi vardı açılmıyordu. Sahibide düşürdüğünü fatketmemiş ki bir süre aramadı telefonu. Neyse biri whatsaptan msj atmış ve kayıtlı değildi grup konuşmasından gelmiş mesaj. Açık noyu görebiliyorduk ekranı aşağı kaydırıp bildirimlerden. Aradık tabi tanımıyor sahibini ve gruba yazmasını istedik telefon bulunmuş okuyan herkes cvp atsın, atmayan kimse telefon onundur diye. Velhasıl uzun lafın kısası sahibi geldi ve telefonu teslim ettik.
    Biz sahibine ulaşmak için neler yaparken böyle çalmak ve bunun parasını yemek nasıl bir insanlık anlayamıyorum malesef :(

• iphone teknik İ kullanıcısına yanıt

Bu yorum en mantıklısı. Beğenelim ki herkes okusun

• Cok gecmis olsun. Benim de esimin telefonunu evinden calmislardi. Yine iPhone 11. Telefonu bul ozelligi vs aktif olmasina ragmen bir sekilde bagli olan hesaptan telefonu ayirip telefonu aktif hale getirdiler benim anladigim. Bu yuzden yapilabilecek tek onlem, telefonu satin alir almaz hesap ayarlarini yaptiktan sonra, 2. bir telefonu veya maili boyle bir durumda kullanabilmek icin hesaba eklemek gerekiyor. Biz bulamadik, calan caldigiyla kaldi.

• mosahin M kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Yaşadıklarınızı o kadar iyi anlıyorum ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

İphone 11 i yada herhangi bir telefonu arabaya bırakıp gitmekte bu devirde çok riskli adam camı kırar alır kaçar 8 bin liralık telefon.

bu tur durumlarsa ben ya torpidoya ya da kapının plastik iç cebine gorünmesin diye koyup aracı kitlerim.

Paranoyak olduk resmen. Atm ye bile 3 dk için araç kilitlerim. Oyle de olunmali. Bir kez daha hakli gordum bu konuda. Devir hirsizlik devri bir anlik ihmal kafayi duvarlara vurdurtur gerek yok.

Hatta oyle ki arabayi park ettigim yerde yakininda şapkali degisik tipleri gorursem acelem de yoksa agirdan alir herifleri gozlemlerim. Bir gözle amaçlari ne diye? Her daim göz acik olmali iyice anliyorum bu haberleir goruncr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 12 Mart 2021; 23:38:26 >
  • Grcmis olsun
  • Geçmiş olsun.

Teknik yönden gerekli ve yeterli bilgiler forum üyelerince verilmiş.

Burada iş kolluk kuvvetinde bitiyor. Gerek bu görüntü, gerekse geliş gidişlerini gören diğer kameralar vasıtası ile şahıslar kolaylıkla tespit edilebilir. Yüzünü bile gizlemedikleri için kolay bulunur. Kuvvetle muhtemelen bilinen hırsızlardandır zaten. Müracaatta bulunduğunuz polis merkezi amiri ile şahsen görüşün, mağduriyetinizi iletin. Konuya asayiş şubenin ilgili bürosu da dahil olursa emin olun ki 1 saat geçmeden telefonunuz bulunur. İstanbul olsa çok zor derdim ama Kayseri'de bu işi yapabilecek kişiler zaten çok değildir, olan da biliniyordur. Sadece samimi olarak daha fazla destek isteyin.

• Geçmiş olsun demekten başak elimizden bir şey gelmez. Giden gitmiş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.