Şimdi Ara

IPAD Uygulama (application) paylaşım ve öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
10.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ücretli yada ücretsiz ipad & Iphone uygulama tavsiyelerinizi kullanıcılarla burada paylaşalım hem yardımcı oluruz hemde bilmediğimiz uygulamaları öğrenmiş oluruz

ÖRNEK

Benim favori uygulamam: Adobe Lightroom fiyatı 9.99 dolar Fotoğrafları depolayıp photoshopta olduğu gibi editliyebiliyorsunuz.
    Benim Favori oyunum : Risk Ea game in yaptığı bir oyun 0.99 dolar.

Not : Sadece örnek olarak bir kaç tanesini yazdım daha çok paylaşacağım.

• ARAÇ-GEREÇ
    Speed Test (İnternet hızınızı ölçer)
    Team Viewer (Bilgisayarınıza bağlanır, süperdir)
    Weather+ (Güzel arayüzlü havadurumu)
    AutoCAD ws ("Eh işte, dursun, ne zararı var" kalitesinde)
    AppAdvice (App tavsiye ediyo ama, çok karışık)
    Compass HD (Güzel)
    Calculator (Güzel)
    Convert Units (Güzel)
    Skyfire (Daha bi faydasını görmedim, parama hep acıdım)
    İşPad (Kullanışlı prgram, tüm bankalar yapsa keşke)
    Air MSN Messenger (İyi değil)
    United MSN (Multitasking yok, bi işe yaramaz)
    IM+ (Free) (Diğerlerine kıyasla çok güzel, Pro'su çok pahalı, 10 dolar)
    HeyWire (Bedava SMS programı, Turkcell yasakladı, diğerlerine sınırsız)
    Friendly (Facebook'un iPad için resmi uygulaması yok, bu idare eder)
    İBB Trafik (iPhone uygulaması, çözünürlük küçük ama idare eder)
    (Turkcell) AkıllıMesaj (ÇÖP! Parayla sms atan ama alamayan uyduruk bir program)
    (Turkcell) Tcell Pusula (Hiç lazım olmadı)
    (Turkcell) Goller Cepte (Para vermeye değer mi?)
    (Turkcell) Online İşlem (Bi kere denedim, doğru şifreme "şifre yanlış" dedi, bi daha kullanmadım)

TV-GAZETE
    (Turkcell) MobilTv (LigTv yok, diğerlerine para vermeye değmez, aşağıda "free" app'ları var)
    TRT TV (Uygulama çok güzel, tüm TRT'ler var, ama bazı maç ve özet zamanları TRT1'i kesiyorlar)
    Atv HD (Güzel uygulama)
    Kanal D (iPhone için yapmışlar ama seyrediliyor mu, seyrediliyor)
    StarTv (iPhone için yapmışlar ama seyrediliyor mu, seyrediliyor)
    CNNTürk (iPhone için yapmışlar ama seyrediliyor mu, seyrediliyor)
    Kanaltürk (iPhone için yapmışlar ama seyrediliyor mu, seyrediliyor)
    Habertürk (iPhone için yapmışlar ama seyrediliyor mu, seyrediliyor)
    ntvmsnbc (Çok güzel, hem haber, hem canlı TV)
    NTV Spor (Çok güzel, hem haber, hem canlı TV)
    CNBC-e (Çok güzel uygulama)
    Canlı Tv (Paralı. Show Tv'yi isteyenlere. Ama ShowTv wifi'dan çalışıyor, 3G'den yayın vermiyor)
    Tüm Gazteler (Safari tabanlı, tüm gazetelerin internet sitelerine otomatik giriyor, çok kullanışlı)
    iMilliyet HD (Gerçek iPad uygulaması. Köşe yazarları da var)
    İnternet Spor (Güzel bir iPad uygulaması. Epey içerik var)
    diziTV (1 ya da 2 dolar, ama kat kat değer… Yüzlerce dizi var. iPhone uygulaması, ama değer)
    LOG (Teknoloji dergisinin resmen gerçek bir kamu hizmeti. Reklamlar sayesinde bedava)
    Dailymotion (Youtube'dan pek fırsat ve gereklilik kalmıyo ama muadili işte, bulunsun)

MEDYA OYNATICI-MÜZİK
    VLC (Player) (Yorum yok, benim henüz işimi göremedi, 720p'lerimi oynatamadı)
    OPlayerHD Lite (Yorum yok, benim henüz işimi göremedi, 720p'lerimi oynatamadı. Free'sinde reklam var)
    Drum Kit XL (İlla ki 5 dakika deneyin, bateri takımı)
    Virtuoso (İlla ki 5 dakika deneyin, piano)
    Shazam (Bulamadığınız şarkıları bulur)

OYUNLAR
    Red Alert (**Paralı) (Başta güzel, nostaljinizi de yaşatıyor ama günlerce oynamazsınız)
    FIFA 11 HD (**Paralı) (Kontroller beni sinir ediyor, sanki pas şut vs kafasına göre takılıyor)
    NFS Shift (**Paralı) (İşin asıl havası, direksiyon gibi iPad'i çevirmek. Ama grafikler tatmin etmiyor)
    Worms HD (**Paralı) (İşte eğlenceli, zevkli bir uygulama)
    Risk (**Paralı) (Tuşu, kontolü, grafiği, fasa fisosu olmadan, adam gibi oyun, hemde sinir olup defalarca, sabaha kadar oynarsınız)
    Angry Birds HD (**Paralı) (Bilmeyen var mı?)
    Angry Birds Lite (Free) (Bilmeyen var mı?)
    Resident Evil Lite (Free) (Güzel de, ben bu kontrolleri sevemiyorum.)
    Dead Runner (Free) (Çok orijinal, keşke yaratıklar da olsaydı, herkese tavsiye ederim)
    FlightCtrlFree (Free) (Bu da klasik, bunu bilmeyen var mı?)
    Tesla Wars (Free) (iPad'in çoklu dokunmatiğinin nimetinden yararlanan, ilerledikçe çok zorlaşan oyun)
    Hungry Shark 1 - 2 (**Paralı ve Free) (Kardeşimin favorisi, bencede orijinal fikir, indirin)
    Labyrinth LE (Free) (Süper oyun. Nokia 5800'da oynardım, burdaki daha da güzel, ama Free'si kısıtlı bölümden oluşuyor)
    Touch Hockey (Free) (Hem tek kişi için hem 2 kişi için nostalji zamanı, ateri salonu havalı hokeyi)
    Desert Slug (Free) (Yine : Güzel de, ben bu kontrolleri sevemiyorum.)
    TowerUp! (Free) (Oyuna girmesi amma uzun sürdü, o yüzden açmadım. Tek "hiç" kullamadığım şey)
    GF (Godfinger) All-Stars (Free) (Çok güzel oyun, süper, tanrı gibi bişey oluyorsunuz.. Kurun, beni de arkadaş olarak ekleyin.)
    High Noon (Free) (Düello oyunu, süper… İnternetten başkaları işe silahla düello oyunu, müthiş sarıyor, notification da var)
    Subhunt (Free) (Biraz uyduruk bir oyun, ben amiral battı sandım, değilmiş)
    Run Like Hell (Free) (DH'de gördüm ama vasatın çok çokkk altında bir oyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 7 Şubat 2011; 15:43:01 >
  • gta chinatown wars
    gangstar miami vindication
    sims 3
    assasins creed
    red alert
    osmos
    angry birds
    fruit ninja
    cut the rope
    the settlers
    dungeon hunter
    real racing 2
    asphalt 6 adrenaline
    infinity blade
    dead space
    bunlar aklıma gelenler..
  • İnternetten buldum videobrowser programın adı 1 yada 2 dolar tüm Flashli videoları gösteriyor çok yararlı bir uygulama herkese öneririm

Ornek dizihd Facebook videolar vsvs
  • ipadi eşime aldım..oyunları çaktırmadan yüklüyorum..
    uygulama olarak penultimate ve pages süper ama paralı..
    pagesi biliyorsunuzdur..word gibi..penultimatede ise parmağınızla yazabiliyorsunuz..ve en güzeli bu tuttuğunuz notları hem ipadde muhafaza edebiliyorsunuz..hemde pc ye yolluyorsunuz..üstelik pc ye giderken el yazınızı pdf ye çeviriyor..
    oyunlar çok ama..şu sıralar en çok charadium ((ve benzeri bir kaç oyun..var) muhakkak deneyin..online diğer oyunculara karşı oynanıyor..bir odaya bağlanıyorsunuz..herkes sırayla bir şekil çiziyor..kim önce bilirse puan alıyor..çok güzel...
    müzik dosyası çok olanlar ise tuneup ı muhakkak yüklesin..itunestekiparçaları program içine sürükleyip bırakınca..parçaların isimleri..sanatçı..albüm kapağı .v.s otomatik netten buluyor..birde üstüne tunewiki kurarsanız...buda şarkıların sözlerini buluyor(lryic)ve şarkı çalarken sözlerini takip ediyorsunuz..
  • angry birds
    nfs shift
    penultimate
    virtual city
    world goo(cok zevkli)
    red alert
    cut the rope
    tom tom navıgasyon
    navionics marine meditarranean(deniz haritası)
    monopoly hd
    backgammon hd
    mo tv(iphone için tv programı show tv yok)
    cinex player
    cod zombies
    deluxe(sozluk)
    farm frenzy(oynamadıysanız mutlaka oynayın baımlılık yapar)
    infinity blade
    jump desktop(ipadle pc yı kontrol etmeye yarar)
    peggle(pc dekı eskı bır oyun)
    planet and zombies
    rapala(balık tutma oyunu)
    radyo turkey
    risk hd
    sentinel world 3(defans oyunu)
    Star walk(yıldızları gösteren bir program gokyuzune kaldırdıgınızda ipadi o an hangı yıldız kumesi varsa onu ekranda gösterıyor
    Tüm gazeteler
  • @Cagdas dv6196

720p leri nasıl oynatamıyorsun anlamıyorum. şimdi bir video upload edicem onu yükle itunesdan movie klasörüne at. vlc ile falan uğraşma. açmazsa haberim olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja
    ipadi eşime aldım..oyunları çaktırmadan yüklüyorum..
    pagesi biliyorsunuzdur..word gibi..penultimatede ise parmağınızla yazabiliyorsunuz..ve en güzeli bu tuttuğunuz notları hem ipadde muhafaza edebiliyorsunuz..hemde pc ye yolluyorsunuz..üstelik pc ye giderken el yazınızı pdf ye çeviriyor..
    oyunlar çok ama..şu sıralar en çok charadium ((ve benzeri bir kaç oyun..var) muhakkak deneyin..online diğer oyunculara karşı oynanıyor..bir odaya bağlanıyorsunuz..herkes sırayla bir şekil çiziyor..kim önce bilirse puan alıyor..çok güzel...
    müzik dosyası çok olanlar ise tuneup ı muhakkak yüklesin..itunestekiparçaları program içine sürükleyip bırakınca..parçaların isimleri..sanatçı..albüm kapağı .v.s otomatik netten buluyor..birde üstüne tunewiki kurarsanız...buda şarkıların sözlerini buluyor(lryic)ve şarkı çalarken sözlerini takip ediyorsunuz..

Aynen kadınlar neden anti oyuncudur anlamam bende gizliden hallediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

@Cagdas dv6196

720p leri nasıl oynatamıyorsun anlamıyorum. şimdi bir video upload edicem onu yükle itunesdan movie klasörüne at. vlc ile falan uğraşma. açmazsa haberim olsun.

Bu hafta işlerim o kadar yoğundu ki, indirmeye fırsatım olmadı dosyanı.
    Bu haftaiçi-haftasonu indirip denicem.

Bu arada HandBrake ile geçen hafta pzt-prş arası 2-3 kere denedim ama altyazıyı gömmedi nedense.
    Halbuki geçen ay gömmüştüm yanlış hatırlamıyosam. Sen yinede adım adım anlatır mısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camelot22

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja
    ipadi eşime aldım..oyunları çaktırmadan yüklüyorum..

Aynen kadınlar neden anti oyuncudur anlamam bende gizliden hallediyorum

Şans diyelim, genelleme yapmayalım
  • -Media player için AVPlayerHD ı öneririm 720p takılmadan oynatıyor wifi transfer var altyazı senkronu ayarlıyabiliyorsun tek sorun türkçe karakter desteklemiyor ama açıkçası en beğendiğim media player.

-Oyun için Mirror Age ve Reckless Racing i tercih ederim indirim zamanı almıştım zevkli oyunlar.

-Facebook için Flipboard öneririm.

-Not tutmak için AwesomeNote iş görür.

-Pdf için iAnnotate çok başarılı bir program.

Ve ayrıca..

IMDb
    The Guardian Eyewitness(güzel fotolar oluyor)
    LOG Dergisi
    Remote
    Twitter
    Weather HD
    TuneIn Radio (Türkiye dahil binlerce radyo kanalları)....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 16 Şubat 2011; 20:07:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

-Media player için AVPlayerHD ı öneririm 720p takılmadan oynatıyor wifi transfer var altyazı senkronu ayarlıyabiliyorsun tek sorun türkçe karakter desteklemiyor ama açıkçası en beğendiğim media player.

Türkçe karakterleri gösteriyor ayarlardan değiştirmen lazım...
  • Air Video'yu kimse yazmamış Bu program para verip al deseler alacağım ilk programdır,
    evdeyken PC'deki bütün filmleri Iphone ya da Ipad'nizde altyazılı oynatmanızı sağlıyor.
  • Arkadaslar kesinlikle gragebandi indirin derim pahalı ama deger
  • ZombieSmash HD...
    Alamıyoruz kendimizi 3 gundur oyundan :)
  • bu oyunları kırarak ucretsız yukleme gıbı bır sans yok mu ?
  • Ne dersiniz beyler? Şu LİNK'e bir bakar mısınız? Arkasında duralım da, DH yapsın şu App işini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196
    Ne dersiniz beyler? Şu LİNK'e bir bakar mısınız? Arkasında duralım da, DH yapsın şu App işini.

Kesinlikle katiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matriarch

quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

-Media player için AVPlayerHD ı öneririm 720p takılmadan oynatıyor wifi transfer var altyazı senkronu ayarlıyabiliyorsun tek sorun türkçe karakter desteklemiyor ama açıkçası en beğendiğim media player.

Gerçekten emin misiniz TR karakter gösterdiğne,eğer öyleyse ben de almayı düşünüyorum.
    Bir de cevaplayan olursa sevinirim,ben PC'deki filmleri avi olsa dahi itunes'a atamadığımı için ipad'e aktaramıyorum bu avhdplayer bu işi de hallediyormuş doğru mu?
    Teşekkürler
    Türkçe karakterleri gösteriyor ayarlardan değiştirmen lazım...
  • mayhoş (ekşi sözlük uygulaması)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.