Şimdi Ara

IPAD Uygulama (application) paylaşım ve öneri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
10.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bütün eklentiler birbirinden güzel bence...
  • Altyazı tipi için Türkçe seçince tüm altyazıları sorunsuzca okuyabilirsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer demir

quote:

Orijinalden alıntı: Matriarch

quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

-Media player için AVPlayerHD ı öneririm 720p takılmadan oynatıyor wifi transfer var altyazı senkronu ayarlıyabiliyorsun tek sorun türkçe karakter desteklemiyor ama açıkçası en beğendiğim media player.

Gerçekten emin misiniz TR karakter gösterdiğne,eğer öyleyse ben de almayı düşünüyorum.
    Bir de cevaplayan olursa sevinirim,ben PC'deki filmleri avi olsa dahi itunes'a atamadığımı için ipad'e aktaramıyorum bu avhdplayer bu işi de hallediyormuş doğru mu?
    Teşekkürler
    Türkçe karakterleri gösteriyor ayarlardan değiştirmen lazım...

• alt mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzaffer demir -- 13 Mayıs 2011; 10:56:22 >
  • Teşekkürler,bugün ipad'e avHDplayer yükleyeyim deneyeyim bakalım,ama filmleri i tunes olmadan(pcdeki i tunes filmlerimi bir türlü kitaplığına almıyor,add files or folder gibi seçeneklerden bilgisayarım içinde ona bulup gösterdiğim avi vb. formatlar da dahil hiçbirini almadı.Bu durumda filmleri avhdplaer ile ipad'e atabilecek miyim?Bilen varsa ve kullanan varsa acil yardım lazım,2 haftadır ipad elimde ama film tısssssss..
  • eğer film uzantısı mp4 veya applein tanıdığı bir uzanrı olursa movie klasörüne atabiliyorsun,

eğer,
    uzantı avi, mkv vs.... tanımadığı olursa,
    çözüm şu.

itunes da apps gel,
    oynatıcının (avplayer) üzerine tıkladığında sağ menüde "add" seçeneği çıkacak,
    işte bu ekleme ile her türlü filmi ekleyebiliyorsun,
    ancak bu sadece avplayer çalıştığında media seçeneğinde yer alıyor.

bende çok uğraşmıştım,
    ancak avplayer gerçekten iyi prg.
    altyazı seçeneklerinde dili düzelt.

kolay gelsin.
  • Teşekkürler,diyelim ki ben işyerindeki bilgisayara avplayer app.unu indirsem yine aynı kullanıcı ismi ve hesabıyla evdeki bilgisayara da bu sefer ücretsiz indirme hakkım oluyor mu?Yani sync filan var mı?Yaa bu ios neymiş mübarek benim gibi kısıtlı vakitleri olanlara çok zor be aga,sanki yeni baştan bilgisayar öğrenmeye başladım
  • Avplayer kablosuz ağ ile veri atımında bir sorun olursa iFunBox isminde bir program onu da kullanabilirsiniz. Application altında avplayer'ı bulup onun içine filmleri kopyalayabilirsiniz.

quote:

Teşekkürler,bugün ipad'e avHDplayer yükleyeyim deneyeyim bakalım,ama filmleri i tunes olmadan(pcdeki i tunes filmlerimi bir türlü kitaplığına almıyor,add files or folder gibi seçeneklerden bilgisayarım içinde ona bulup gösterdiğim avi vb. formatlar da dahil hiçbirini almadı.Bu durumda filmleri avhdplaer ile ipad'e atabilecek miyim?Bilen varsa ve kullanan varsa acil yardım lazım,2 haftadır ipad elimde ama film tısssssss..

• quote:

Orijinalden alıntı: Impressive
    bu oyunları kırarak ucretsız yukleme gıbı bır sans yok mu ?

Jailbreak yaparsanz hepsini ücretsiz kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-
    Avplayer kablosuz ağ ile veri atımında bir sorun olursa iFunBox isminde bir program onu da kullanabilirsiniz. Application altında avplayer'ı bulup onun içine filmleri kopyalayabilirsiniz.

quote:

Teşekkürler,bugün ipad'e avHDplayer yükleyeyim deneyeyim bakalım,ama filmleri i tunes olmadan(pcdeki i tunes filmlerimi bir türlü kitaplığına almıyor,add files or folder gibi seçeneklerden bilgisayarım içinde ona bulup gösterdiğim avi vb. formatlar da dahil hiçbirini almadı.Bu durumda filmleri avhdplaer ile ipad'e atabilecek miyim?Bilen varsa ve kullanan varsa acil yardım lazım,2 haftadır ipad elimde ama film tısssssss..

Dediğin ifunbox yazılımını applestore da bulamadım ben?

• Selam arkadaşlar, ben pdf leri ibooks taki gibi bazı yerlerin üzerini çizerek okumak yani highlight yapmak istiyorum ancak sadece epub formatını ibooks bu şekilde açıyor.

Normal pdfleri epuba çevirmeden direkt bu şekilde okuyabileceğim bir pdf reader var mıdır? Teşekkürler.
  • Applestore 'da değil internettewww.i-funbox.com/

Bilgisayar kurulan bir program. Onu kurup kablo ile iphone bilgisayara bağlanacak.

quote:

Orijinalden alıntı: mutu35

quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-
    Avplayer kablosuz ağ ile veri atımında bir sorun olursa iFunBox isminde bir program onu da kullanabilirsiniz. Application altında avplayer'ı bulup onun içine filmleri kopyalayabilirsiniz.

quote:

Dediğin ifunbox yazılımını applestore da bulamadım ben?

• Arkadaşalr,
    AvHDplayeri ipade yükledim 10 numara,hiç takılmadan mkv.formatını izlettiriyor,türkçe karakterler full destekli,yani hüç sorun yok 3 usd bişey değil,bence parasını sonuna kadar hakediyor,çok beğendim,öneren arkadaşlara teşekkürler,sorusu olan varsa cevaplayabilirim...
  • Daha once yazildilarsa da kendi yorumlarimi paylasiyim.

Infinity Blade - (2.99) Hikaye modu tarzinda olan bolum kisa, ama grafikleri ve oyun tarzi icin kesinlikle deger. Bu grafikleri kesinlikle tecrube etmeniz lazim, playstation 3'e tas cikartir. Isterseniz Screenshot koyabilirim.

Zombie Smash HD - (1.99) Cok oynayamadim ama videolardan izledigim kadari ile power-up'lar ile oldukca keyifli hale geliyor.

Guitar Pro - (4.99) Eger gitar ve klavye ile ugrasiyorsaniz, tablara sik sik bakmaniz gerekiyorsa, bu program bulabileceklerinizin en iyisi. Kendi icinde internetten indirme secenegi de mevcut. iPad'inizi nota sehpaniza koyun ve keyfinize bakin.

OPlayer HD Lite ise benim .mkv filmlerimi oynatti simdiye kadar. Gerekirse AVplayer HD'de indiririm.
  • ECHOFON: Twitter icin ucretsiz Echofon uygulamasini oneririm. Twitter Orjinall app de olmayan silme fonksiyonu ve bircok guzel ozellik var free olaninda kosede ufak bir adsense alani var twitter kullanicilarina tavsiye ederim.
    DROPBOX: Bu konuda bahsi gecmemis birden fazla pcde dosya dolastiran biri iseniz tum platformlarda calisan ( pc mac linux android) Dropbox depolama tavsiye ederim ucretsiz olarak 2-8 gb alan veriyor kullanisli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRoNMaSTeR -- 23 Mayıs 2011; 11:09:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06
    Selam arkadaşlar, ben pdf leri ibooks taki gibi bazı yerlerin üzerini çizerek okumak yani highlight yapmak istiyorum ancak sadece epub formatını ibooks bu şekilde açıyor.

Normal pdfleri epuba çevirmeden direkt bu şekilde okuyabileceğim bir pdf reader var mıdır? Teşekkürler.

PDF-notes programını kullanıyorum. Altını çizme falan var çok kullanışlı tavsiye ederim.
  • valla dropbox son günlerde çok işimi gördü..allah razı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

valla dropbox son günlerde çok işimi gördü..allah razı olsun

benimde kullandığım bir program. tek kelime ile harika. artık onsuz yapamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06
    Selam arkadaşlar, ben pdf leri ibooks taki gibi bazı yerlerin üzerini çizerek okumak yani highlight yapmak istiyorum ancak sadece epub formatını ibooks bu şekilde açıyor.

Upad isimli programda guzel lite suruunu indir bi dene hosuna goderse full surumunu satin alirsin.
    Lite surumunde sadece 5 adet pdf kullanabiliyosun full olanla arasundaki tek fark bu bence baska bisey goremedim.
  • arkadaşlar 15 dolara yeni bir navigasyon var adını ve tam fiyatını unuttum şimdi ama gerçekten çok kaliteli araçta rahatça kullanabilirsiniz. tomtom un çok benzeri
  • Son oyunlarda önerisi olan var mı arkadaşlar :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.