Şimdi Ara

IPAD Uygulama (application) paylaşım ve öneri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
10.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gunebakan44
    Yalnız birinin adı airvideo digeri ise airvideo HD diye geçiyorsa da yine aynı hesaptan alımda ücret ödenmiyor mü?

farklı app ler ise ayrı ödme gerekir,zaten app store da yüklenmiş (installed) diye yazar
  • Chrome benzeri internet tarayici icin ucretsiz ichromy yi deneyin.
  • Arkadaslar bende Tower Madness oyununu öneririm. iphonemde vardı şimdi iPad e çıkmış ve free kesinlikle kaçırmayın
  • avplayer hd de bazi 720p lerde takilma yapiyor, 1080p ler takilarak oynatiyor , bahsettigim dosya formatlari mkv . ama genel olarak güzel bir media player , elimde zaten oplayer hd vardi o da güzel bir media player, avplayer i hd videolar icin satin aldim ama biraz hayal kirikligina ugradim .
  • App hits öneririm zaten app de önerilerde bulunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

avplayer hd de bazi 720p lerde takilma yapiyor, 1080p ler takilarak oynatiyor , bahsettigim dosya formatlari mkv . ama genel olarak güzel bir media player , elimde zaten oplayer hd vardi o da güzel bir media player, avplayer i hd videolar icin satin aldim ama biraz hayal kirikligina ugradim .

Bir şey sorabilir miyim, ben avplayer'a wifi üzerinden film attım. Filmin bilgisayardaki boyutu 4.37gb ama atarken 372 mb falan yazıyordu. Sonra iPad'ten baktım ne kadar yer kapladığına, aynen 372 mb yer kaplamış. Atarken otomatik dönüştirme falan mı yaptı yoksa farklı bir şey mi var, sizin bilginiz var mı?
  • SugarSync'i şiddetle tavsiye edebilirim ben de. Dropbox'a karşı çok sağlam bir alternatif. 2 GB yerine SugarSync 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı veriyor. Ayrıca dosya paylaşımı Dropbox'ta bir parça daha esnek. Tek bir klasör olarak değil de farklı klasörleri farklı yetkilerle paylaştırabiliyorsunuz.

https://www.sugarsync.com/referral?rf=rx4vkbfdrf4e

Referans bağlantısıyla üye olursanız ayrıca -hem siz hem de ben- ek olarak 500 MB alan kazanıyor(uz).
  • Djay
    Ipad icin yeniden gelistirilmis. Diger prog lar gibi sadece prog icindeki muzikler le degil, muzik kutuphanenizdeki muziklerle mixing, remixing yapmanizi sagliyor. Effect, loop, scratch vb gibi ozelliklerle tam bir turntable+mixer olmus. Almak isterseniz suan icin fiyati da dusmus durumda.

Edit: beatlock cok iyi. Yakinda fl studio da kendini gosterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matteo Messina -- 1 Haziran 2011; 1:35:15 >
  • Ya arkadaslar su avplayer HD app Store'de gözükmüyor bunun sebebi nedir ve onu nasıl donwload edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximusix

Ya arkadaslar su avplayer HD app Store'de gözükmüyor bunun sebebi nedir ve onu nasıl donwload edebilirim?

Evet bendede gözükmüyor 10 dakikadan beri arıyorum.

Yanlışlıkla avplayer indirmişim HD ile farkı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Jolly Joker

quote:

Orijinalden alıntı: The Jolly Joker

Tune in radio Pro indirdim fakat ses gelmiyor? Radyolar görünüyor fakat ses yok? Nedendir?

Tamam sesi kapalıymış Cahillik başa bela

ahhaa çok güldüm buna işte :)) süpersin dostum :)

• Arkadaşlar bu arada İpad 1 lerin fiyatı iyice düştü kılıfla beraber istanbulbilişimden mac bakarken gördüm 1100 TL ye satıyorlar 64gb + wifiiyi
  • yazılan programların bir cogu gercekten harika bi sure icinde ben de bi kac oneride bulunacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13aha
    Arkadaslar bende Tower Madness oyununu öneririm. iphonemde vardı şimdi iPad e çıkmış ve free kesinlikle kaçırmayın

cok iyi hocam tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matteo Messina
    Djay
    Ipad icin yeniden gelistirilmis. Diger prog lar gibi sadece prog icindeki muzikler le degil, muzik kutuphanenizdeki muziklerle mixing, remixing yapmanizi sagliyor. Effect, loop, scratch vb gibi ozelliklerle tam bir turntable+mixer olmus. Almak isterseniz suan icin fiyati da dusmus durumda.

Edit: beatlock cok iyi. Yakinda fl studio da kendini gosterir.

Ne indirimi olmus 9.99. Du 19 dolar oldu fiyati jailbreAk i bekliyicem artik .
  • Arkadaslar ipad için
    AVplayer'ı aldıgımız zaman bu program facebooktaki videolarıda izlememizi saglıyormu ?
  • facebooktaki videoları safariden izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

facebooktaki videoları safariden izleyebilirsin.

safari açtıgım sey farklı bistenin videosu oldugu için onu acmamıs

başka bişi daha sorucaktım
    itunes ten ipada şarkıları sorunsuzca atıyorum ancak itunes bilgisayarımdaki filmleri gormuyor
    Filmlerin illa mp4 kalitesinde mi olması gerekli itunesin gormesi için?
    HD bi video yu nasıl izleyecegim ozaman ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortalknight -- 2 Haziran 2011; 23:14:21 >
  • oplayer yükle
  • Vevo HD
    Plizzy
    Planetary
    Av Player HD
    iMo
    Reeder
    Metal storm
    Flipboard
    Mypad+
    Zete
    Plaintext
    Quickoffice(pahalı ama deger)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 2 Haziran 2011; 23:33:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.