I

Yüzbaşı
02 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar

Yeni aldığım PC'ye lisanslı windows kurdum. Driver'ları Monster'ın USB'sinden kurdum. Lakin sürekli olarak "realtek lightweight filter sürücüsü yüklü değil veya yüklenemiyor" uyarısı alıyorum. Sonrasında da DRAGON diye bir uygulama açılıyor. Orada da "desteklenen bağdaştırıcı bulunamadı" diyor.

Bunlar ne ile alakalıdır? Nasıl çözerim?

Saygılar

Merhabalar

1700 doları aşmak istemiyorum. TR ile arada %30-40'lık fiyat farkları oluyor. Bir kaç model arasında seçenekleri daralttım. 3080'lerin yanına yaklaşılmıyor maalesef.

Önerilerinizi değerlendirmelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bugün yarın karar vermem gerekli.

Saygılar

https://www.bestbuy.com/site/compare?skus=6498270,6453648,6481517,6448936

Merhabalar,

Samsung telefon için sorunsuz çalışan bir akıllı saat arayışındayım. Eşime hediye alacağım. Şarjı uzun gidecek olması, ekranın gündüz silik sönük kalmaması, konuşma, nabız, gelen whatsapp mesajı gibi bilgileri sağlaması hoş olur. Bütçe açısından pek bi kısıtlama yok.

Gördüğüm kadarıyla Samsung Galaxy Watch ve Huawei'ler ön planda duruyor. Aralarında ki farklar nedir? Önerileriniz çok kıymetli olacaktır, şimdiden teşekkürler.

Saygılar

Düzenleme: Kordon değiştirmeye engel bir durumu olmamalı.

Merhaba

Anne, baba için tablet alacağım. Evde youtube, netflix falan bakınacaklar. Başka özel bir ihtiyaçları olmaz.

Samsung Tab A7

Lenova Tab M10

Casper Via S30

Bu üçü arasında kaldım. Bunlar harici başka önerileriniz varsa da değerlendirmek isterim.

Hangi tercih daha mantıklı olur. Uzun süreli stabil bir kullanım olsun maksadımız.

Arkadaşlar Merhabalar,

Elektronikten anlayan arkadaşların yardımına çok ihtiyacım var. Mikronfonlu, çift jaklı, aktis gürültü kesici özellikli bir kulaklığım var.

Şunlar jakları, birisi mikrofon girişi, diğeri kulaklık için olan.

Şöyle de bir kumandası var. 2 Kablo girişi olan yer jak tarafı, tek kablo tarafı da kulaklığa gidiyor.

Kumandaya bluetooth adaptörü bağlanabiliyor.

Sıkıntım şu, kulaklığın mikrofonu da kulaklık kısmı da normal çalışıyorken mikrofonu aktif edince bir anda aşırı parazitlenme yapıyor, sesimde kesiklikler oluyor. Bu parazitlenmeyi benimle beraber aynı intercom'a bağlı diğer kişilerde duyuyor. Bir tane multimetre aldım. Ayarlarına bakıp kabloda süreklilik olup olmadığına baktım. A ucundan, devrede ki B noktasında ki Sol / Sağ girişlerine deyince ses geliyor. Ayrıca C noktasında ki Sol / Sağ çıkışlarına deyince de bip sesini alıyoruz. Yani devre de problem yok diye anlıyorum. Ayrıca bluetooth adaptöründen telefona bağlayınca kulaklıkta son derece net ses alıyorum. Bütün bu belirtilerden yola çıkarak ses almada sorun olmadığını düşünüyorum. Sorun ses vermede, mikrofon da ama onu da nasıl test edeceğim bilmiyorum.

Yardımcı olabilir misiniz?

Selamlar, zamanında abonelik satın aldığım Tinder hesabımı kapattım bir süre önce, aboneliğimi de iptal ettirdim bununla alakalı bir sıkıntı yok.
Ama iPhone'da abonelikler kısmında Tinder aboneliği duruyor hala, onu nasıl kaldırabilirim? Abonelik iptali sorunu yok, sadece bir kere abone olduğun bir şey kalıyor orada.
Merhabalar,

Yeni aldığımız 2016 model Astra için arka görüş kamerası düşünüyorum. Ön panelin tamamen değiştirilerek takılanlar var fiyatları 2000 TL civarına kadar çıkıyor. Görüntülü olmasını istiyorum. Aynaya takılan sistemler için ne düşünüyorsunuz, nispeten fiyatları çok daha uygun? Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar
Merhabalar

Ailemin telefonlar eskidi, ıkına sıkıla çalışıyor. 1000-1500 TL civarında 2 adet telefon almayı planlıyorum. Facebook, youtube, Insta, Whatsapp falan kullanırlar okey oynarlar başka da pek bir şey yok, PUBG falan gibi oyunlar oynamazlar. Ne önerirsiniz?

Saygılar
Merhaba
Vücut analiz özellikli bir baskül almak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla ölçülen değerleri Bluetooth ile telefona kaydedip istatistik oluşturan sürekli takip sağlayan modeller var. Böyle birşey düşünüyorum.
Kullanan, önerebilecek varsa memnun olurum.

Anker ve xiaominin modelleri var gördüğüm ama bunlara muadil bu tarz çalışan daha uygun ürünlerde olabilir.

Saygılar
Merhabalar
Daha önce de SSD söküp takmışlığım var ama bu sefer ya ben bir şeyi yanlış yapıyorum, ya bilgisayar desteklemiyor ya da disk sorunlu.

Dell Vostro 5468 bilgisayar.
M2 yeri içerisinde mevcut.
Diski taktım. Bilgisayarı açıyorum, Disk yönetiminde görürdüm yeni takılan diski ama yok orada. Bios'tan da baktım m2 sata yuvası boş gözüküyor yapmam gereken nedir bir yolu var mıdır?

Teşekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 735
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 107.351 (Bu ay: 982)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 78 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.