Şimdi Ara

iPad'e mouse ve klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
39.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPad'e bluetooth mouse ve klavye almak istiyorum da, bunların apple ürünü olması şart mı?

• mesaja kimsenin cevap vermemesine şaşmamak gerek
    klavye mouse u hangi amaçla alacaksınız öğrenebilir miyim?
  • mouse çalışıp çalışmazmı(zaten mouseu nası çalıştırcaksınızki imleç yok?) bilmemde klavye çalışır bence olmassada cydiada bi program vardı onla çalışır heralde
  • İpad'i netbook'a çevircem desene. Gerekli mi bir daha düşün.
  • Mouse u napican IPad'de? Hic IPad gordun mu kullandin mi? Mouse'suz kullanmak zaten IPad in ana amaci nasil mouse'la kullanican?

Klayeye gelince, herhangi bir bluetooth klavye kullanabilirsin, jailbreak e filan da gerek yok.
  • USB Klavye direk olarak Camera Connection Kit ile takılabiliyor. Çok hızlı ve rahat yazabiliyorsunuz. Mouse ise usb girişinden takılınca çalışmıyor. Ama Bluetooth mouse lar kullanılabiliyor. BtStack programını kullanarak tabiki.
  • ıpadda mousun klavyenın ne işi var ya :D
  • Dokunmatiğiyle ünlü olan bir cihaza klavye bağlayıp ne yapmayı planlıyorsunuz? Macbook alın bence.
  • yok artık apple parasını verip geri alır cihazı sizden
  • belki arkadaş projeksiona bağlayıp sunum yapıcak ? illaki cihazın yanındamı olması lazım yorumlarınıza hasta oluyorum arkadaşlar severek takip ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitusta9

Arkadaşlar iPad'e bluetooth mouse ve klavye almak istiyorum da, bunların apple ürünü olması şart mı?

dostum apple 'ın herhangi bir klavyesi ( bluetooth ) ipadle uyumludur. ben standart imac bluetooth kablosuz klavyesini kullandım bir süre. bağlantı yapmak çok kolaydı. ipadde bluetooth u aç , klavyeyini on tuşuna bas, hemen eşleşiyorlar zaten. bir yerlerde kablolu klavye resmi görmüştüm bağlantı yeri ipad soketinin aynısıydı. ama gerçekmi araştırmak lazım. bu arada bazi bluetooth klavyelerin ipadle kullanılabilir olduğunu biliyorum. mouse olayı ise ipadde yok. imleç olmadığı için olsa gerek. sanırım OS desteklemiyor mouse u bu yüzden.. eğer sunum yapacaksan birde apple kumandasını incele istersen belki çalışıyordur ipadle.
    biraz daha araştır istersen nette..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem1905
    yok artık apple parasını verip geri alır cihazı sizden

Ferrariye tup taktirmak gibi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

quote:

Orijinalden alıntı: Kerem1905
    yok artık apple parasını verip geri alır cihazı sizden

Ferrariye tup taktirmak gibi:)

Mouse olayını bende anlayamadım ama klavye kullanmak saçma değil bence adamın ipad 'in klavyesiyle ne kadar yazı yazmak durumunda kaldığını nereden biliyorsunuz? Sürekli kullanılıyorsa BT Klavye kullanmayı istemek saçma değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

Mouse u napican IPad'de? Hic IPad gordun mu kullandin mi? Mouse'suz kullanmak zaten IPad in ana amaci nasil mouse'la kullanican?

Klayeye gelince, herhangi bir bluetooth klavye kullanabilirsin, jailbreak e filan da gerek yok.

iPadi temmuz ayından beri kullanıyorum ve Cydia'dan btstack uygulamasıyla apple mouseları kullanıldığı videolar var internette benim sorum şu: apple mouseları pahalı olduğu için başka bir wi-fi mouse kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakc

USB Klavye direk olarak Camera Connection Kit ile takılabiliyor. Çok hızlı ve rahat yazabiliyorsunuz. Mouse ise usb girişinden takılınca çalışmıyor. Ama Bluetooth mouse lar kullanılabiliyor. BtStack programını kullanarak tabiki.

Siz camera connection kit ile gerçekten takıp kullandınız mı çünkü yeni bluetooth klavye satın almak istemiyorum da
    Bir de flash disk usb hard disk falan denediniz mi hiç?
    Son bi sorum olacak camera connection kit'iniz varsa satar mısınız bana appstore'da 80 lira da?
    En son bi sorum daha var usb joystick taksam çalışır mı?
  • Arkadasta macbook pro alıp xp kuranlardan galıba :D
  • BTStack ile logitech v470 bluetooth mouse kullaniyorum. Yalniz bir sorun var, sadece bende mi, yoksa herkeste mi bilemeyecegim. o da su: mouse imlecinin ustteki ucgen kisminin ucuyla degilde alttaki cubuk kismiyla tiklaniyor. Bu da kullanirken rahatsiz ediyor. sorun ipad de olabilir, mouse da da olabilir. ya da olay tamemn bu skeilde oluyor da olabilir.

kamera kitiyle klavye nasil baglaniyor, ozel bi yontem var mi ?
  • Hmm, yutupda dolasirken soyle bir bilgiye rastladim:

bazi usb klavyeler ipad'in verebileceginden daha fazla elektrigie ihtiyac duyuyormus. Bu durumda adaptorlu usb hub kullanin diyorlar. Bu bilgide bir kenarda dursun, birine lazim olabilir belki :)
  • wireless mouse+klavyede olur ama gereksiz bence dokunmatik bir alette tuşmatik saçma.
  • bluetooth mouse denedım oluyor... mouse cursor ıle cok rahat işlerinizi yapabilirsiniz....

airdisplay ile windows7 veya winxp işletim sistemini ipad2 nızde monıtorleyebılıyorsunuz ve birerbir kullanabılıyorsunuz.. o zaman mouse cıdden cok işe yarıyor....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.