S

Yüzbaşı
13 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Sadece kısa farlara 4300K (belki 5000K) xenon takmaya karar verdim.

Sizlerden ricam çok pahalı olmayan, denenmiş, aracın elektrik tesisatına zarar vermeyecek bir marka tavsiyesi.

Bostancı'da bir Tuning'ciden Tetra H11 4300 K için montaj dahil 150 TL fiyat aldım 1 yıl garantisi var hiç sorun çıkmadı şimdiye kadar diyorlar.

Ne dersiniz takırmalımıyım?
40'' LED TV için hareketli askı aparatı almak istiyorum fakat en büyük problem kapalı konumdayken TV ile Duvar arası mesafenin çok açık olması, piyasada pek çok model inceledim ve 750-850 TL arası birkaç iyi marka hariç uygun fiyatlı TV-Duvar arası mesafesi kısa olan bir ürün bulamadım. Sonorous Surefix 450 nin TV-Duvar arası mesafesi 4 santimetreymiş sanırım ama ürünü göremedim hiçbiryerde.

Bu ürünü kullananlar varsa yorumlarını rica ederim.

EDIT: Arkadaşlar mesajım epey eskimiş fakat belki yardımcı olur ukuyanlara yukarıda bahsettiğim aparatı aldım, 8-9 aydır kullanıyorum, ilk söyleyeceğim piyasadakilerden çok çok daha yakın duvara (600-1000 TL olan italyanlardan bahsetmiyorum) fakat bir süre sonra eski dirayetini kaybetti şimdilerde hayatta bezmişcesine başına hafif aşağıya eğiyor ve duvardan uzaklaşıyor biraz biraz (vidalarını sık demeyin, olmuyor)
Arkadaslar uygun fiyatli optik girisli bir ses sistemi ariyorum. İcerisinde player olan pahali urunler almak istemiyorum.
EVEREST H5402 tavsiyesi aldim fakat sifir olarak bulunamiyor hicbiryerde, ikinci el olarak da cook ucmuslar sagolsunlar.
Everest, microlab vs bircok markaya baktim optik girisli bulamadim. Yardimci olabilecek olan var mi ?
Arkadaslar aracimin detayli bakimini yaptiracagim. Triger ve baski balata degisecegi icin iyi bir ustaya ihtiyacim var. Istanbul Anadolu yada Avrupa yakasinda (Anadolu tercihimdir) bu araclardan gercekten anlayan isin ehli ve kazik yemeyecegim bir ustaya ihtiyacim var, bana bir özel servis onerisinde bulunabilirmisiniz.
Akaryakıtı indirimli veren FULL Maltepe de açılış yapacakmış, bu istasyonu gören oldu mu? yerini bilen var mı ?
Selamlar, internetteyim.net diye bir site var kayıt olup bilgilerinizi girdikten sonra arama motorlarında adınız yazıldığında listeleniyorsunuz. Fakat bu sitenin yeni kayıt bölümü uzun zamandır çalışmıyor. Bu benzer ücretsiz hizmet veren başka siteler varmıdır? Bilenleriniz varsa yanıtlasanız sevinirim..
Merhaba arkadaşlar,
Bir web sitesi satın almak istiyorum 25-30mb alan yeter sanıyorum.
Bu konuda çok fazla bilgim yok ve sizlerden Çok maliyetli olmayacak şekilde satın alabileceğim bir ÖNERİ de bulunmanızı rica ediyorum..
HP NC6120 PENTİUM M730 1.6GHZ-512MB-60GB-DVD±RW-15''-MAX.128MB-WXPH

Bu Notebook 1499$+kdv arkadaşlar, bu özelliklerde daha ucuz bi notebook varmıdır yoksa bu iyimidir ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 516
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 17.361 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.