Şimdi Ara

iPad'e mouse ve klavye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
39.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkese merhaba, benim de şöyle bir sorunum var. ipad'imde vpn yapıp normal bir bilgisayarda kurulu olan bir yazılımı kullanıyorum. ekranlarda vs sorun yaşatan bir program değil fakat çok fazla fonksiyon sağ klik'e gizlenmiş durumda.
    özetle; ipad'imde sağ klik yapabilmek istiyorum.
    mümkünatı var mıdır? ya da normal klavyelerde olan sağ klik tuşunu barındıran bir klavye vs önerebilir misiniz.
  • Konu sahibi arkadaşı linç etmişler, ama adam geleceği görmüş
  • İpad 7.nesil kullanıyorum. Logitech mk240 model klavye mouse setini bağlayacağım, fakat doğru düzgün bir dönüştürücü bulamadım. Hem USB 3.0, hem de lightning girişi olsun klavye takılıyken şarjda edebileyim istiyorum. N11de 100 TL civarı satan buldum fakat satıcı aynı anda şarja takamazsınız gibi bir geri dönüş yaptı. Kullanıp memnun kalanlar varsa önerebileceğiniz uygun bütçeli adaptör arıyorum 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçeceğiniz klavye ve mause Bluetooth ile bağlanırsa daha iyi olur ben Logitech K 375s klavye kullanıyorum. Everest sm 33 mause sipariş verdim kullanıcı yorumları güzeldi gelince karar vereceğim.
  • Hocam Apple üzerinden USB 3 kamera + lightning adaptörü alırsın , USB çoklayıcı alırsan çalışır hocam . Tek kamera adaptörü alırsan çalışmaz lightningli olan sürümde güç aldığı için klavye ve mouse sorunsuz çalışıyor . Sorun varsa yardımcı olabilirim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Bagimli Adam

Hocam Apple üzerinden USB 3 kamera + lightning adaptörü alırsın , USB çoklayıcı alırsan çalışır hocam . Tek kamera adaptörü alırsan çalışmaz lightningli olan sürümde güç aldığı için klavye ve mouse sorunsuz çalışıyor . Sorun varsa yardımcı olabilirim hocam
    Hocam tam anlayamadin. Lighting olan modelde bi taraftan güçlü takıyoruz

Piyasa baseus marka çoğaltıcılar da var. Yorumun nedir ?

• gunesindostu G kullanıcısına yanıt
    hocam tek lightning usb adaptöründe ipad yeteri kadar güç veremediği için çoğu aksesuar çalışmıyor. Hocam bir çok usb çoğaltıcı aldım memnun kalmadım. En son bluetooth klavye mouse aldım büyük kolaylık valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Two Stroke

Konu sahibi arkadaşı linç etmişler, ama adam geleceği görmüş
    Haha aynen, ferrari lpg benzetmesi bile yapmışlar. O zamanlar netbook aldım 2 tane ikiside çalışmaya çalışıyordu. Birinin işlemcisi eski atom işlemciydi 2. Si ise güncel son çıkan atom işlemciydi ikiside çöptü. 10 sene önce ipad alan adam eğer kırmadıysa eminim hala kullanabiliyordur iPad'ini.

• quote:

Orijinalden alıntı: catronoot

İpad 7.nesil kullanıyorum. Logitech mk240 model klavye mouse setini bağlayacağım, fakat doğru düzgün bir dönüştürücü bulamadım. Hem USB 3.0, hem de lightning girişi olsun klavye takılıyken şarjda edebileyim istiyorum. N11de 100 TL civarı satan buldum fakat satıcı aynı anda şarja takamazsınız gibi bir geri dönüş yaptı. Kullanıp memnun kalanlar varsa önerebileceğiniz uygun bütçeli adaptör arıyorum 
    https://www.hepsiburada.com/logitech-wireless-touch-k400-plus-beyaz-klavye-920-007150-p-BD804607-BEYAZ

Şu ürün nasıl olur mu ipad'e

• selmand kullanıcısına yanıt
    Ipad 7. Nesile Logitech mk240 sorunsuz bir şekilde bağladım. N11 den de bir adaptör aldım şarj ve usb 3.0 girişli. Cogu yerde şarja takılıyken çalışmaz şeklinde şeyler dönüyordu. Ama şarja takılı olmadanda çalıştı. Ekstra sarjada bağlanabiliyor. Sarjida uzun süre gidiyor böyle çok memnunum. Benim aldığım urun tükenmiş mağaza adı STARX lightning usb 3 kamera adaptörü olarak geçiyor. Bu urun hakkında çalışır mi bisey diyemiyorum ama aynı mantık bağlanabilir

• quote:

hocam tek lightning usb adaptöründe ipad yeteri kadar güç veremediği için çoğu aksesuar çalışmıyor. Hocam bir çok usb çoğaltıcı aldım memnun kalmadım. En son bluetooth klavye mouse aldım büyük kolaylık valla
    Hangi marka aldın? Şuan ipad air 3. nesil için bluetooth klavye ve mouse bakıyorum.

Edit: ipad air 3. nesile bluetooth klavye ikilisi önerilerinizi bekliyorum. Dönüştürücü ve dönüştürücüsüz farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endoplazmikkul -- 29 Mayıs 2020; 0:20:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catronoot

Ipad 7. Nesile Logitech mk240 sorunsuz bir şekilde bağladım. N11 den de bir adaptör aldım şarj ve usb 3.0 girişli. Cogu yerde şarja takılıyken çalışmaz şeklinde şeyler dönüyordu. Ama şarja takılı olmadanda çalıştı. Ekstra sarjada bağlanabiliyor. Sarjida uzun süre gidiyor böyle çok memnunum. Benim aldığım urun tükenmiş mağaza adı STARX lightning usb 3 kamera adaptörü olarak geçiyor. Bu urun hakkında çalışır mi bisey diyemiyorum ama aynı mantık bağlanabilir
    Hocam usb 3 flash disk takınca hızı nasıl?

• endoplazmikkul kullanıcısına yanıt
    Logitech k375s klavye , Logitech peeble mause ikisi de Bluetooth özellikli adaptörü Apple dan aldım . Ama USB Çoklayıcı adaptör felan kalabalık yaptığı için Bluetooth aldım

• Bagimli Adam B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Böyle bir şey arıyordum.
  • quote:

Logitech k375s klavye , Logitech peeble mause ikisi de Bluetooth özellikli adaptörü Apple dan aldım . Ama USB Çoklayıcı adaptör felan kalabalık yaptığı için Bluetooth aldım
    Adaptör hangisi hocam?
  • Klavyeni usb adaptörlemi bağladın ipad e

• toress86 T kullanıcısına yanıt
    Bayadır foruma girmediğim için anca cevap veriyorum kusura bakmayın. Klavye mouse Logitech mk240 serisi. Usb bağlantılı, bluetooth değil. Dönüştürücü ile bağladım ıpad 7 ye hiçbir sorun ile karşılaşmadım şarjı gayet uzun gidiyor. Şarja bağlı değilken çalışmaz diyen coktu fakat çalışıyor ekstra şarjada takabiliyorum

• Reis eğer cihazın ipad air 2 ve üst modellerindense iOS 13.4 güncellemesiyle imleç geliyor, akıllı imleç gibi bişi anlatanlar var, klavyelerde uzun süredir çalışıyor her marka mouse a garanti veremem ama apple dışı çalışanlar var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.