Şimdi Ara

Ipad 2 Uygulama Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
9
Favori
38.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ipad2 yi aldik ama eminim bende dahil bircok kisinin uygulama tavsiyesine ihtiyaci var. Kullandiginiz uygulamalari yazabilirseniz ipadi daha fazla kesfedebiliriz

*** Uygulamalarin sonunda HD olmasi, uygulamanin ipadin ekraniyla uyumlu oldugunu belirtir.

Paylasilan uygulama isimlerinde oyunlari geciyorum, yazmakla bitmez onlar. Ipadi ipad yapan, sistemsel katki saglayan ve eglence kapsamindaki uygulamalari toparlarsak

* AvPlayer HD ------- Flash videolar harici kalan tum formatlardaki videolari oynatir
    * Air Video ----------- Flash videolar harici kalan formatlardaki videolari oynatir
    * DropBox------------ Sanal depolama alani, 2gb alan ayirir rahatca dosya paylasmanizi saglar
    * ISwifter ------------ Flash icerikleri acmanizi saglar
    * Puffin Web Browser-Flash icerikli videolarinizi acmanizi saglar
    * Skyfire ------------- Flash browserdir, flashlari acmanizi saglar
    * Igo ----------------- GPS programidir, konumunuzu ve gideceginiz adresdegi guzergahi belirler
    * IBooks ------------- Kutuphanedir. Ekitap, office, pdf dosyalarini kaydedebilir acabilirsiniz
    * GarageBand ------- Muzige tutkunuz varsa kesinlikle yuklemelisiniz, mukemmel birsey
    * MyPad 2 ------------ Facebook uygulamasi
    * Pica ----------------- Facebook uygulamasi
    * Upad --------------- Guzel bir not alma programi
    * Radyo -------------- Iphone uygulamasi olmasina ragmen hemen hemen tum radyo kanallarini destekleyen ucretsiz bir uygulama
    * Keynote, Numbers, Pages-- Sirasiyla Powerpoint, Excel, Word un benzeri
    * Hurriyet EGazete--- Adindan da anlasilacagi gibi hurriyetin egazetesi, ucretsiz
    * Milliyet HD----------- Milliyet egazetesi, ucretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canka1 -- 5 Temmuz 2011; 23:36:30 >

• aynen bende bugün aldım beyazını tavsiye bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan�

aynen bende bugün aldım beyazını tavsiye bekliyorum.

Hocam sen 1 ay önce almamış mıydın ipad2yi ?
  • İyi fiyat vermişler satmış:)) beyazını almış.
  • çok sıkı uygulamalar biliyorum ama beyaz ipadlerde çalışmıyor maalesef
  • Tavsiye edecegim ilk uygulama AvPlayer Hd, her turlu formatta goruntu acabiliyor, kablosuz, ag uzerinden de film vs atabiliyorsunuz, alt yazi vs islevselligi de ust duzeyde..
    Diger program STANZA, ebook programi
    Angry Bird Rio HD'yi de indirip mutlaka deneyin, iPhone uygulamasina gore daha keyifli her sey daha belirgin.
    Navigasyon Programi tavsiyemi de Igo Primo'dan yana kullanacagim ama dikkat wi-fi modeli olanlar indirip de paraniza yazik etmeyin zira GPS modulu sadece 3G modelinde var.
    UPAD guzel bir not alma vs programi
    GarageBand da tavsiyelerim arasinda..
    Cihazlarinizi keyifle kullanmaniz dilegiyle..
  • Bu sefer 3g desteklisini almak istiyorum ama affınıza sığınarak birkaç sorum olacak:
    1- Bu 3g ile kulaklık veya diafon kullanarak telefon görüşmesi yapılabiliyormu?
    2- HD filmleri tvye yollarken, anlamsız boşluklar oluşturuyormu, mesela kendisi 16:9 değil sanırım, normal bir lcd de tam ekran görüntü verirmi?
    3- Bu ios sistemlerde mkv veya divx formatları oynatan playerlar geliştirildimi? seyredebiliyormuyuz tüm formatları?
    4- GPS ini denedinizmi? mesela igo myway uygulamasını nekadar sağlıklı çalıştırıyor?

Şimdiden teşekkürler…
  • şimdilik sadece fruit ninja HD indirdim zaten oyunun ipod touch ve iphone dan beri hastasıyım. hd versiyonunu da ipad2 ye indirdim tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 30 Nisan 2011; 2:07:52 >
  • mesajı yazdıktan sonra yüklediğim diğer oyunlar angry birds rio, fragger, cut the rope ve doodle jump. hepsinin hd versiyonunu indirdim. bugünlük bu kadar yeter.. oyunları ipad2 oynamanın tadı bambaşka.... yarın yeni uygulamalar yükleyeceğim
  • Order & chaos online...
    Yeni cikti mmorpg.
    Wow u ipad de dusun:)
    Grafikleri ayni cunku:)
  • ipad 2 nin siyah yada beyaz olmasının bi farkı var mı yha varsa ne gibi bi fark olabilir bilgisi olan var mı ? teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cykaya

ipad 2 nin siyah yada beyaz olmasının bi farkı var mı yha varsa ne gibi bi fark olabilir bilgisi olan var mı ? teşekkürler...

Renk farkı var sadece.. Hangi rengi beğendiysen onu al
  • 1'de kullanılamayıp 2'de kullanılan App'ler söyleyin.
    Mesela kamera kullansın,
    Mesela jiroskop kullansın.

GarageBand gibi iPad1'e kurulabilen uygulamaları yazmayalım buraya.
    Nedir yani Fruit ninja muruit ninja? Yeni mi çıktı? 4 Aydır oynuyorum zaten.

Sadece iPad2'ye yönelik olsun lütfen
  • Infinity Blade
    Fruit Ninja HD
    Fifa 2011 HD
    Angry Birds Serisi
    Real Racing 2 HD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

Siyah olan çerçeve aynı plazma tv,projeksiyon perdesi gibi içindeki daha net ve parlakmış gibi gösterir,keşke siyah alsaydın..Üstelik beyaz çabuk kirlenir ve çizilince kötü görünür..
  • Bir kac kucuk uygulama haric iPad 1 ve iPad 2 Uygulamalari arasinda fark yoktur. iDevice kapasitleri degisikliginden kaynaklidir.

Bu yuzden iPad Uygulama Tavsiyeleri de isinizi cozecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan�

Hocam sen 1 ay önce almamış mıydın ipad2yi ?

Hocam bir ay once aldigim siyah idi.
    Cok iyi bir fiyat teklifi geldi bende sattim zaten beyaz istiyordum aldim hemen.
  • arkadaslar ipad2ye skyfire yükleyipwww.okulistik.com daki konu anlatım videolarını izleyebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

1'de kullanılamayıp 2'de kullanılan App'ler söyleyin.
    Mesela kamera kullansın,
    Mesela jiroskop kullansın.

GarageBand gibi iPad1'e kurulabilen uygulamaları yazmayalım buraya.
    Nedir yani Fruit ninja muruit ninja? Yeni mi çıktı? 4 Aydır oynuyorum zaten.

Sadece iPad2'ye yönelik olsun lütfen

benim ilk ipad'im ama daha önce yoktu...
    bu şekilde olursa benim gibi arkadaşlar ne kadar yararlanabilir?
  • oyunların hd versiyonları daha kaliteli görüntü anlamına mı geliyor?
    pazartesi günü elime geçecek ipad 2 o yüzden deneme şansım yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.