Şimdi Ara

iOS 9 indiremeyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar indiremeyenler indirebildigi zaman mesaj atabilir mi benim telefonum da mi hata var diye düşünüyorum cunku iPhone 6 cilar indirmiş sanki forum dan gördüm benimki i5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu indirmeyin, bekleyin birkaç gün, zaten yükleyen i5, i4s kullanıcıları pişman olacaklar, her ne kadar şu an övseler de sıkıntıları ve kasmaları görmeye başladıkça pişmanlıkları artacak.
  • Çıktığı anda hata verdi yani saat 20:00 de 30 dakika sonra yükledi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıktığından beri uğraşıyorum iphone 6 bitürlü yükleyemedim en son e tam 54 dakika kala bağlantı sıfırlandı dedi şimdi yeniden yüklemeye çalışınca kalan süre 9 saat 11 saat falan yazıyor delirecem
  • 39 yıl sonra inecekmiş o derece vahim durumdayım.

• Bende indiremedim üstelik fiber internet ile itunes üzerinden de iPhone üzerindende inmiyor maalesef.Saat 8:30 dan buyana inat ettim ugrastim olmuyor ben pes ettim o etmedi.Üstelik ilkdefa boyle birseyle karsilasiyorum apple mi yoksa ttnete mi sovsem karar veremedim.

• indirdim pişmanım indirmeyin bırakın ios 8 candır be
  • 4 saatir indirmeye calsiyor bu ttnetin gozunu seviyim
  • Bende su an da hızlı bile indirse sonralara doğru yazılım güncellenemedi diyor Bağlantı da sorun yok sonlara doğru gelince bozuluyor

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

Bende su an da hızlı bile indirse sonralara doğru yazılım güncellenemedi diyor Bağlantı da sorun yok sonlara doğru gelince bozuluyor

Bendede aynısı oldu delirdim sonra başlattım tekrar kilitledim ve yattim sabaha yüklenmişti :)

• Yandex dns ile hem iPad'i hemde iPhone'u dün akşam güncelledim. Dns ayarlarını değiştirerek deneyin derim.

• İ5 indirdim iOS 9 iOS 8 e göre sanki hafif yavaş çalışıyor ama 9.1 gibi sürümlerde düzelir bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.