Şimdi Ara

iOS 13.3 Tweak Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yıllar önce şöyle bir konu açmıştım. Uzun bir süre ara vermiştim bu işlere. Şimdi ise malum corona yüzünden tekrar evlere kapandık ben de buna benzer bir konu açmak istedim lakin bu tweakleri denemek ve göstermek için bir youtube kanalı açmayı düşünüyorum mantıklı mıdır? öneri ve düşüncelerinizi bekliyorum.

• Merhaba, bende evde kalınca sıkıntıdan JB aklıma geldi. 2-3 gündür bakıyordum ve bugün iPhone iOS 13.3.1 sürüm telefonumu JailBreak yaptım. Ancak 2-3 saattir araştırmalarım sonucu gördüm ki JB eskisi kadar popüler değil sanırım. Çok fazla işime yarayacak güzel tweakler bulamadım pek.
  • Hocam selam,

Şuan telefonumun sürümü 13.3.1 ve jb yapmak istiyorum, süreçle ilgili bana önerebileceğiniz rehber niteliğinde bi site vb bi yer var mıdır? Maksadım Apple Store u ücretsiz kullanmak karıştırdıkça da diğer özellikleri kullanırım diye düşünüyorum.

Sorunuzla ilgili olarakta bu konuda çekebileceğiniz çekebileceğiniz video sayısı sınırlı olacaktır, jb nasıl yapılır, olabilecek sorular vb videolardan öteye gitmez bence, ayrıca piyasada eminim fazlasıyla da vardır bu tarz içerikler, içerik olarak daha zengin bir alan bulursanız hem izlenme hem de devamlılık için daha iyi olacaktır.
    İyi forumlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sultansari -- 29 Mart 2020; 17:15:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Merhaba, bende evde kalınca sıkıntıdan JB aklıma geldi. 2-3 gündür bakıyordum ve bugün iPhone iOS 13.3.1 sürüm telefonumu JailBreak yaptım. Ancak 2-3 saattir araştırmalarım sonucu gördüm ki JB eskisi kadar popüler değil sanırım. Çok fazla işime yarayacak güzel tweakler bulamadım pek.
    hiç de tahmin ettiğiniz gibi değil maalesef. eskiden olduğu kadar olmasa da reddit'te ve yabancı platformlarda hala oldukça popüler. forumda bu hale geldi jailbreak konusu. gerekli bilgileri bile alamıyoruz

• arkadaşlar merhaba çok çok uzun bir süreden sonra acemilik çektim jb yaparken.. ki ben 3-5 yıl önce bayağı ugraşırdım normalde..

şimdi ben bankacılık uygulamaları para transferi falan yapıyorum ve 2-3 bankayı aktif kullanıyorum bu jb başımıza iş açar mı ? uygulamaları açarken sisteminiz jb ile güvenlik açığınızdan sorumlu değiliz vs yazı geldi.. açıkçası içime kurt düştü işime yarayan 5-6 tane tweak kurdum acaba kaldırsam mı jailbreaki ? bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

hiç de tahmin ettiğiniz gibi değil maalesef. eskiden olduğu kadar olmasa da reddit'te ve yabancı platformlarda hala oldukça popüler. forumda bu hale geldi jailbreak konusu. gerekli bilgileri bile alamıyoruz

Alıntıları Göster
    YouTube videolarına filan bakıyorum ancak eskisi gibi izleme sayıları yok. O yüzden de öyle düşünmeme sebep oldu

• quote:

YouTube videolarına filan bakıyorum ancak eskisi gibi izleme sayıları yok. O yüzden de öyle düşünmeme sebep oldu

Alıntıları Göster
    tabi özellikle xs ve 11 serisi için jailbreak şu an yok. yurt dışında da yeni modeller çoğunlukta olduğu için çoğu kişi jb yapamıyor. eski popülerliğinde değil ama forumdaki kadar da bir düşüş yok

• vlkn216 kullanıcısına yanıt
    Xs ve 11 için jb mevcut. (unc0ver)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiseass

Xs ve 11 için jb mevcut. (unc0ver)
    13.4 sürümüne var mı?
    tweet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn216 -- 1 Nisan 2020; 21:56:25 >
  • quote:

Merhaba, bende evde kalınca sıkıntıdan JB aklıma geldi. 2-3 gündür bakıyordum ve bugün iPhone iOS 13.3.1 sürüm telefonumu JailBreak yaptım. Ancak 2-3 saattir araştırmalarım sonucu gördüm ki JB eskisi kadar popüler değil sanırım. Çok fazla işime yarayacak güzel tweakler bulamadım pek.
    Jailbreak bundan 6-7 sene evvel şu an jailbreaksiz olarak iOS 13 ile yapabildiğimiz şeyleri yapmaya yarıyordu, işletim sistemi bunların büyük bir kısmını artık zaten kendisi sunduğu için, artık jailbreak ihtiyacı azaldı, bu da popülerliğinin düşmesine neden oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Jailbreak bundan 6-7 sene evvel şu an jailbreaksiz olarak iOS 13 ile yapabildiğimiz şeyleri yapmaya yarıyordu, işletim sistemi bunların büyük bir kısmını artık zaten kendisi sunduğu için, artık jailbreak ihtiyacı azaldı, bu da popülerliğinin düşmesine neden oldu.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle aynı şeyleri düşünüyorum bende. Apple JB ile telefona eklenmesi gereken herşeyi kendisi vermiş neredeyse.

• video cekmek icin bir kameraya ihtiyacim olacagi icin bu video isinden vazgectim o yuzden burada kullanisli bir tweak rehberi yapicam forum icin, ios 9.3.3 den beri adam akilli bir jailbreak gelmedigi icin bu kadar populer degildi diye dusunuyorum lakin suan 13.3.3 e kadar herkes jailbreak yapabiliyor o yuzden tekrardan eski gunlere yaklasacagina inaniyorum, ama dediginiz dogru eskiden jailbreak yapma amaci telefonu suanki haline getirmekti, suan zaten top seviyede diyebiliriz. yine de cok kullanisli tweakler var en iyi ihtimal ekran goruntusu alarak gostermeyi planliyorum. onumuzdeki gunlerde aktif olavagim yorumlariniz icin cok tesekkurler.

• Urjiko kullanıcısına yanıt
    şuan jb yapma sebeplerimden birisi telefonun animasyon hızı, kırılmış appleri kullanıyor olmam, eski cihaz kullanıyorum ve yeni cihazların özelliklerini kullanıyorum son olarak kullanıcının kendine göre tüm ayarları optimize ediyor olması jailbreak yapmak için sebepler. eskiden dediğiniz gibi cihazları bugün ki formata getirebilmek için uğraşıyorduk şu an biraz daha fazla göze hitap eden eklentiler yazılıyor vs vs. birde eskiden bu kadar çok kodlayan yoktu, tweak çıktığı zaman bulunuyordu takip edilen 50 tane yer yoktu şu an daha geniş bir alan oldu bu da yeni çıkan ne varsa hızla yayılmasına sebep oluyor. youtube a girin şu an takip ettiğim 100 üzerinde tweak paylaşan youtuber var
  • tabi ama hic Türkçe inceleyen olmadigi icin iyi bir fikir olarak gelmisti aklima

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.