Şimdi Ara

iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
5
Favori
23.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj şarj şarj ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı iyi arkadaşlar. Wi fi sorunu çözülmüş. Hızlanmış vs.

• Arkadaslar sifir kurulum yapiyorsunuz. Safari yeni oldugu icin size hizlanmis geliyor olabilirmi.

• Şarj durumu nedir acaba , geçen sefer olduğu gibi ilk güncelleme yapıp şarjı daha da berbat bir hale getirmek istemiyorum , lütfen şarj durumuna cevap olarak örnek 3g 4 saat kullanıyordum şimdi 5 gibi daha açık anlatırsanız herkese faydası olur .
  • İphone 5 kıçullanıcısıyım.
    Safaride hızlanma var.
    Wifi daha kuvvetli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

Şarj durumu nedir acaba , geçen sefer olduğu gibi ilk güncelleme yapıp şarjı daha da berbat bir hale getirmek istemiyorum , lütfen şarj durumuna cevap olarak örnek 3g 4 saat kullanıyordum şimdi 5 gibi daha açık anlatırsanız herkese faydası olur .

ip 5 , 6.1 versiyonu gece kurdum. Sarj %100 iken sabah yine sarj %100 idi. Wifi kapali , Edge, bildirimler, konum servisleri acik. 6.0.2 versiyonda sarj %100 dolu iken ayni sartlarda sabah bu şarj orani %96-95 e kadar düsüyordu.
  • Gevey çalışıyormu acaba?
  • iPhone 5ler icin Sarj hakkinda burdan bilgi verinhttp://forum.donanimhaber.com/m_68786981/tm.htm

• Wi fi sorunum kalmadı artık. Önceden fb ve store'a bağlanmıyodu wi fi ile. Artık sıkıntı yok. Bi de jb etsinler tam super olsn

• Otomatik parlaklık çalışıyor mu sizde. İp4s bende nerde birakirsam öyle dürüyor. Sanki eskiden daha iyiydi yani ios 6san önce. Şimdi çalışmıyor sensör.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Gevey çalışıyormu acaba?

Maalesef gevey çalışmıyor 6.1 çıkmadan hazır apple 6.0.1'i imzalıyorken yükleyeyim dedim cihaz recovery'de kaldı meğerse benden 1dk önce 6.1 çıkmış mecbur onu yükledik elde ki geveyden de olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: caferkaya

Otomatik parlaklık çalışıyor mu sizde. İp4s bende nerde birakirsam öyle dürüyor. Sanki eskiden daha iyiydi yani ios 6san önce. Şimdi çalışmıyor sensör.

aynen sensör bozukmuş gibi rol oynamaya devam ediyor nasıl görüp düzeltmezlerki
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeX

quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

Şarj durumu nedir acaba , geçen sefer olduğu gibi ilk güncelleme yapıp şarjı daha da berbat bir hale getirmek istemiyorum , lütfen şarj durumuna cevap olarak örnek 3g 4 saat kullanıyordum şimdi 5 gibi daha açık anlatırsanız herkese faydası olur .

ip 5 , 6.1 versiyonu gece kurdum. Sarj %100 iken sabah yine sarj %100 idi. Wifi kapali , Edge, bildirimler, konum servisleri acik. 6.0.2 versiyonda sarj %100 dolu iken ayni sartlarda sabah bu şarj orani %96-95 e kadar düsüyordu.

elektrik prizinden şarjı çıkarmamış olmayasın

•  iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: akid

quote:

Gevey çalışıyormu acaba?

Maalesef gevey çalışmıyor 6.1 çıkmadan hazır apple 6.0.1'i imzalıyorken yükleyeyim dedim cihaz recovery'de kaldı meğerse benden 1dk önce 6.1 çıkmış mecbur onu yükledik elde ki geveyden de olduk.

Çok kötüymüş o zaman.
    Bendede gevey vardı 2 tane elimde patladı desene :)
  • Şebeke sinyal çekim gücü biraz daha artmış gibi. Daha önceleri 2 çubuk çeken yerler şimdi 4-5 çubuk çekiyor(Turkcell).

Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akid

quote:

Gevey çalışıyormu acaba?

Çok kötüymüş o zaman.
    Bendede gevey vardı 2 tane elimde patladı desene :)

Elimde olan geveyler R-sim marka belki güncellemeyle düzelir araştırıyorum.

• 6.1 de operator logosu değişimi olmuyor.yapan varsa burada paylaşın arkadaslar.
  • Beyler önceden Bluetooh'u açtığım zaman başka telefonu görmüyordu ve uzak telefonda beni görmüyordu. Şimdi pc ve telefonlarla bluetooth üzerinden bağlabiliyorum ama dosya transfer edemiyorum. Bluetooth ile fazla işim olmadı için kurcalamadım belki daha öncesindede böyle oluyorsa affola.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.