Şimdi Ara

iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
740
Cevap
5
Favori
23.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 5.1.1 jb kullanıcısıyım ve yorumlara bakılırsa iyi ki kalmışım 5.1.1 de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil süresi arttı deyip duruyorsunuz! Telefon 3g'ye falan bağlanmıyor ki pil yüzdesi düşsün!!! 3g sorunlu olunca zaten telefonu çok fazla kurcalamiyorsunuz bu sayede de stand by süresi doğal olarak artıyor!!! En azından bende durum böyle! Birazdan restore edip tekrardan güncelleme yapacagım. Bakalım ne olacak!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil süresi aynı benim 5.1.1'le..Ama telefon coştu adeta, bir haftadır 6.1 kullanıyorum gerçekten farkedilir bir hızlanma var..Daha eksi diyebileceğim bir şeyini görmedim.JB'de 1.2'ye güncellenince 3G ve Hava Durumu olayıda düzeldi.

Bakmayın her versiyon sonrası atılan 3 gün bekleme yarım gün kullanım süresi ss.lerine siz
  • Selam arkadaşlar.ip5 6.0.2 var, pil yüzdem %35,kullanım 4s 13 dak. bekleme ise 2gün 13 saat göstermekte..wifi full açık durumda,3g ise günde toplam 2 saat kadar açık. Önceki iphone telefonlarımdan edindiğim tecrübelerime göre pilin uzun gitmesi sadece doğru şarj ile mümkün..mecbur kalmadıkca pil tamamen bitmeden yani cihaz kendiliğinden kapanmadan şarj etmemeniz.Versiyon değişikliklerinde de cihazı tamamen sıfırlayıp itunes yuluyla temiz kurulum yapmanızdır,yedeklemeyi ise icloud yoluyla yaparsınız.Saygılar.
  • Arkadaşlar 6.0.1 den 6.1 e geçtim eskiden 3g yi açıp kapatırken 1 saniyede açılıp kapanıyordu yukarıda 3G,E değişiyordu.Ama güncellemeden sonra 3g yi açıyorum 3g yazısı gelmiyor bisüre sorna geliyor az çekiyor,kopuyor vs. Bu sorunu yaşayan var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeSpr

Arkadaşlar 6.0.1 den 6.1 e geçtim eskiden 3g yi açıp kapatırken 1 saniyede açılıp kapanıyordu yukarıda 3G,E değişiyordu.Ama güncellemeden sonra 3g yi açıyorum 3g yazısı gelmiyor bisüre sorna geliyor az çekiyor,kopuyor vs. Bu sorunu yaşayan var mı??

Bende de var. 3g bağlantı Edge'den 10 sn sonra falan geliyor. Birkaç arkadaşımda da aynı sorun var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

quote:

Arkadaşlar 6.0.1 den 6.1 e geçtim eskiden 3g yi açıp kapatırken 1 saniyede açılıp kapanıyordu yukarıda 3G,E değişiyordu.Ama güncellemeden sonra 3g yi açıyorum 3g yazısı gelmiyor bisüre sorna geliyor az çekiyor,kopuyor vs. Bu sorunu yaşayan var mı??

Bende de var. 3g bağlantı Edge'den 10 sn sonra falan geliyor. Birkaç arkadaşımda da aynı sorun var..

6.0.1 de böyle bir problemim yoktu,yenisinde mutlaka eksikleri kapatmışlardır diye geçtim fakat kötü oldu.Itunes üzerinden indirerek 965 mb gibi bir şey indirdi onu yükledim,sıfırlama yapmadım sadece güncelledim.Ağ ayarlarını sıfırladım fakat bir şey değişmedi 3G hakkında.

• quote:

quote:

quote:

6.0.1 de böyle bir problemim yoktu,yenisinde mutlaka eksikleri kapatmışlardır diye geçtim fakat kötü oldu.Itunes üzerinden indirerek 965 mb gibi bir şey indirdi onu yükledim,sıfırlama yapmadım sadece güncelledim.Ağ ayarlarını sıfırladım fakat bir şey değişmedi 3G hakkında.

Sürüm ile alakalı hocam yeni sürüme kadar böyle devam..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sürüm ile alakalı hocam yeni sürüme kadar böyle devam..

Şarj süresi hakkında ne diyebilirsiniz? Wi-fi çekimi falan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Şarj'dan Çektikten Sonra, Geçen Süre Ve Kullanım,
    Sadece UyguLama Msj Resim uyguLama Açıp Kapatmada Giden Şarj Süresi
    Cihaz: iPhone 5
    Versiyon : 6.1 JB
    Aşağıdaki Resimde

iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel

Mukemmel pil performansi

• Avea hattimla 6.0 da hicbir sorunum yoktu. 6.1 de maalesef 3g sorunlari var bazen arayan kisi bana ulasamadigida oldu. Su an 6.0 la sorunsuz kullananlara uyarida bulunmak istiyorum bence gecmeyin gectigim icin acayip pismanim

• İnanınki telin çekimi acayip düştü iki küp çekiyor eskiden full çektigi yerde yalnız pil toparladı

• arkadaşlar 6.1 +jb ile kullanıyorum 4s, bazen klasörleri açarken bi tutukluk yapıp öyle açılıyor, sizde de oluyor mu bu? bir de 6.1 4s üzerindeki hızına ne diyebilrsiniz?
  • Pil gün geçtikçe iyiye gidiyor şimdilik memnunum.Daha iyi performans alanlar var ama bana yetecek kadar gidiyor pil.
  • Dün restore edip tekrardan güncellendim ama nafile! Yine 3G var görünüyor ama hikaye! Ancak kapatıp açınca kendine geliyor! Bazen de önce bağlanmıyor, bir süre sonra bir bakmışsın açmış web sitesini! En çok da whatsapp'da sıkıntı yaşıyorum her defasında 2-3 kez denedikten sonra mesajları gönderiyor ki whatsapp şu an güncel!

Wi-fi'da da aynı sıkıntı devam ediyor, laptop'da sorunsuz bir şekilde web'de gezinebilirken, telefonda wi-fi bağlı görünmesine rağmen işlem yapamıyorum, telefondan wi-fi'yı kapatıp açtığımda ancak aktif hale geliyor!

Gelen ve giden aramalarda da sorun var! Arama yaptığınızda eskiden hemen bağlanırken şimdilerde 15-20 saniye bekleyip bağlantı sağlıyor. Bazen karşı tarafın bana ulaşamadığı şikayetini almaktayım ama bunun yazılımla alakalı olup olmadığından emin değilim!

Kesinlikle yeni bir güncelleme şart! Böyle devam ederse en sonunda kırıp atacağım telefonu!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

arkadaşlar 6.1 +jb ile kullanıyorum 4s, bazen klasörleri açarken bi tutukluk yapıp öyle açılıyor, sizde de oluyor mu bu? bir de 6.1 4s üzerindeki hızına ne diyebilrsiniz?

Benim şahsen gördüğüm en iyi sürüm 6.1 hız konusunda..Bu sefer psikolojik falan değil, bildiğin hızlı Şarj aynı gidiyor, bir tek 3G'de hafif bir sıkıntı var malum.
  • Arkadaslar bu sürüme geçtikten sonra beni bazi uygulamalardan atiyor. Örnegin facebook uygulamasinda kendi sayfama girmeye çalisirken atiyor, oplayerdan atiyor, safari den youtube açtigimda arka planda çalmiyor, ben istiyorum ki arka planda açtigim youtube da sarkilar çalarken oyun felan oynayabileyim. Simdi bana tek tek ne yapmam gerektigini anlatacak bir arkadas var mi bu konularda bilgisi olan (not bir cahile anlatir gibi anlatirsaniz sevinirim. örnegin nasil restore edilir gibi. çünkü nette arastirarak yaptim daha önceden hiçbir ise yaramadi yada farkli farkli anlatimlar oldu yok hard restore felan pek bisey anlamadan yaptim bundan önceki restore umu). bir tek ben mi yasiyorum acaba bu sorunu ?
    Edit: telefon 4s
    panicplist görüntüsünde de bunlar var.
     iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undoubtedly -- 12 Şubat 2013; 12:41:42 >

• 6.1.1 geldi hücresel bağlantı problemi için...
  • benim de pil yüzden çok çabuk düşüyor kapayıp açtığımda yükseliyor .6.1 de hücresel ağ problemi yaşamadım keşke 5.1.1 de kalsaydım . Jailbreak ten soğudum tadı kaçtı bence
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.