Şimdi Ara

iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
5
Favori
23.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende App Store'da uygulama ve uygulama resimleri arasında geçişler daha yavaş artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Ekranı yukardan aşağı çekince facebook'tan ve twitter'dan direk mesaj atabiliyorduk fakat artık sadece twitter'dan atabiliyoruz sanırım

Yoo facebook ta hala duruyor

Ayarladan en altta facebook var oraya girip kullancı adı ve şifre ile ayrıyetten giriş yapmak gerekiyormuş
  • quote:

Ekranı yukardan aşağı çekince facebook'tan ve twitter'dan direk mesaj atabiliyorduk fakat artık sadece twitter'dan atabiliyoruz sanırım

facebook hesabını giriş yapmayı unutmuş olmayasın bende hem twet hem face mevcut
  • Fark yok gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha fazla görsel değişiklik olmalı bence. Artık aynı arayüzü görmek sıkıntı vermeye başladı.
  • Minor bugları hemen halledemediler. Yenilikler falan çok dikkatimi çekmedi açıkçası. Sadece AppStore'un eski haline dönmesini bekliyordum. Olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Daha fazla görsel değişiklik olmalı bence. Artık aynı arayüzü görmek sıkıntı vermeye başladı.

Katiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Yoo facebook ta hala duruyor

Aynen ikiside duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Minor bugları hemen halledemediler. Yenilikler falan çok dikkatimi çekmedi açıkçası. Sadece AppStore'un eski haline dönmesini bekliyordum. Olmadı.

Apple eskiye donmez zaten bosa beklenmemeli yani.

• Passbook'un icine gorsellik katip aciklama ile zenginlestirmisler.

Duzeltme: resim eklendi.
     iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riobolt -- 29 Ocak 2013; 2:13:37 >
  • New ipad hızlanma yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Safarinin performansı %30un üzerinde artış gösterdi diyebilirim, çok hızlandı.

• kilit ekranındayken kameraya geçtiğimiz anda kilidi aç yazısındaki ışık olduğu yerde sabitleniyordu artık kayboluyor yumuşak bir efektle
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

Safarinin performansı %30un üzerinde artış gösterdi diyebilirim, çok hızlandı.

Wifi'den mı bağlandınız safariyi test ederken? Çünkü ben wifi sorunun düzeldiğini düşünüyorum eğer gerçekten düzeldiyse paket kayıpları olmayacağı için genel olarak wifi ile bağlantı hızlanmış olabilir yada sonuçta cihaz format yedi ve hızlanması gayet normal:) Siz ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

quote:

Wifi'den mı bağlandınız safariyi test ederken? Çünkü ben wifi sorunun düzeldiğini düşünüyorum eğer gerçekten düzeldiyse paket kayıpları olmayacağı için genel olarak wifi ile bağlantı hızlanmış olabilir yada sonuçta cihaz format yedi ve hızlanması gayet normal:) Siz ne düşünüyorsunuz?

Aynen wifiden bağlanıyorum 6.0.1de 1 kere wifi kopması başıma gelmişti ama 6.1 ile çözmüşler sanırım bu sorunu

• Dolum süresinde artış var bayağı. Yanlış mıyım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Aynen wifiden bağlanıyorum 6.0.1de 1 kere wifi kopması başıma gelmişti ama 6.1 ile çözmüşler sanırım bu sorunu

Kopmadan ziyade bağlantı gücü sürekli güçlenip zayıflıyordu, stabil değildi buda performansı olumsuz etkiliyordu haliyle:) Şimdi düşme azalma olmuyor gördüğüm kadarı ile umarım böyle devam eder:)

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Dolum süresinde artış var bayağı. Yanlış mıyım

Mavi dolum çubuğunu görmüyorum
    Not: 20mbps sınırsız fiber internet var

• arkadaslar pek fark görmedim safari ucmus ama hakkını vermek lazım
    önceden facebook uygulamasında sıkıntı vardı haberlerde bazen eski haberler yenılerın arasında cıkabılıyordu oda düzelmiş gibi
    onun dışında bir sıkıntı yok
    apple son haberlere gore 7 de yeni bir ios arayuz uzerinde calısıyormus daha özelleştirilebilir bir arayüz ama stabıleteden odun vermeyeceği için android gibi hayal etmeyin
    bu benımde destekledıgım bır özellik.anroıd ve benzerlerınde arkaplandaki image dosyaları,grafikler ve fontlar standardın dısına cıktıgında işletim sistemi bunları her okudugunda ve cache attıgında kasma olacagı ıcın apple standart uyguluyor adamların sırrı bu bir yandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mairon -- 29 Ocak 2013; 2:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun2347

arkadaslar pek fark görmedim safari ucmus ama hakkını vermek lazım
    önceden facebook uygulamasında sıkıntı vardı haberlerde bazen eski haberler yenılerın arasında cıkabılıyordu oda düzelmiş gibi
    onun dışında bir sıkıntı yok
    apple son haberlere gore 7 de yeni bir ios arayuz uzerinde calısıyormus daha özelleştirilebilir bir arayüz ama stabıleteden odun vermeyeceği için android gibi hayal etmeyin
    bu benımde destekledıgım bır özellik.anroıd ve benzerlerınde arkaplandaki image dosyaları,grafikler ve fontlar standardın dısına cıktıgında işletim sistemi bunları her okudugunda ve cache attıgında kasma olacagı ıcın apple standart uyguluyor adamların sırrı bu bir yandan

iOS'in başındaki adam kovulduğu için iOS 7de yeni bi arayüzün gelmesi muhtemel

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.