Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.899
Cevap
3
Favori
109.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: littlesparrow

İos 5 basariyla yuklenmistir. :)) wuuhuu

yurtdışında mı yaşıyorsun:)
  • ben telefonu aldım hep orjinaldi herzaman orjinal daima orjinal kullanırım ben telefonu.
  • teleserviceden imei sorgulama diye bir yer bulamadım. cihaz sorgulama var ama oda tamire giden cihazlar için sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

Orijinalden alıntı: Empyrium

peki ozet geciyim o zaman, ben ios5 e installous'tan indirdigim appler (saveleri ile) silinmeden gecebilir miyim? eger ki yanit, gecersen backup yapsan dahi butun crackli appler silinir ancak ios5 e jb cikinca gecersin ise bunu nasil yapariz?

hepsi gider.cunku jb olmadan ilacli programlar gider. eger pcde varsa setuplari jb den snra kullanablirsn

jb den tekrar kurmanin ne anlami var ki. ayarlar saveler falan hepsi gidecek desene.
  • bende itunes'u 10.5 versiyonuna yükselttim ve full backup aldım.beklemedeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

quote:

Orijinalden alıntı: sonatina

Arkadaşlar, iTunes'un yeni versiyonunu nasıl indireceğiz? iTunes'u açtığımda, "yeni versiyonu çıktı" gibi herhangi bir uyarı vermiyor. Şu an iTunes 10.4.1.10 yüklü.

Merhaba,

Programın help kısmında checking for update diye bir seçenek var. Bir deneyin.

Hoşçakalın.

Teşekkür ederim...
  • Jailbreak yok bende, backup olarak başka bişey yapmam gerekiyor mu acaba iOS5 öncesi?
  • Arkadaslar icloud tam olarak ne ise yarior ??
  • Ben iphone4 kullanıyorum telefonumu vadafone dan aldım su an sürümü 4.2.1 hiç yükseltme yapmadım aldığım gibi ayrıca JB de yok. İOS5 yuklerken sadece telefonu bilgisayara takip guncelle demem yeter mı yoksa bilmediğim ekstra bır şey yapılıyor mü yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler...
  • hadi yükleyelimde nerde hani
  • quote:

Orijinalden alıntı: carthhoroz

Ben iphone4 kullanıyorum telefonumu vadafone dan aldım su an sürümü 4.2.1 hiç yükseltme yapmadım aldığım gibi ayrıca JB de yok. İOS5 yuklerken sadece telefonu bilgisayara takip guncelle demem yeter mı yoksa bilmediğim ekstra bır şey yapılıyor mü yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler...

i Ttunesi Güncelle (10.5) ve sonra telefonunu Bilgisayarına Bağla i Tunes'i aç ve updateye tıkla.. zaten 10.5 de dil Türkçe oluyor.
  • Bu cikacak ios 5 in daha once developer lara verilen ios 5 gm farki var mi?
  • Gelse de yükleyip kurtulsak artık.
  • ios 5 ios 5 ios5 oOoOoOoOoO
  • quote:

Orijinalden alıntı: carthhoroz

Ben iphone4 kullanıyorum telefonumu vadafone dan aldım su an sürümü 4.2.1 hiç yükseltme yapmadım aldığım gibi ayrıca JB de yok. İOS5 yuklerken sadece telefonu bilgisayara takip guncelle demem yeter mı yoksa bilmediğim ekstra bır şey yapılıyor mü yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler...

eğer internetin yavaşsa direk update deme download only de yoksa download bitmeden teli çıkarırsan durur download. ama download only dersen download bitince takar telefonunu update dersin ve direk update yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

Bu cikacak ios 5 in daha once developer lara verilen ios 5 gm farki var mi?

?
  • itunes 10.5 a geçtim ama türkçe olmadı nedendir ki ?
  • Arkadaşlar ipad 2 16gb wi-fi modeline shsh kaydı almak gerekir mi çünkü baseband'la ilgili bişey bulamadım telefonun ayarlarında veya ipad 2'de shsh kaydı alınabilir mi ?
  • Hadi çıksın artık yaaw ruyamda ios 5 ile uyandim
  • quote:

Orijinalden alıntı: warcer

itunes 10.5 a geçtim ama türkçe olmadı nedendir ki ?

Yukaridaki ayarlardan prefences e gel ordan languange yi turkce yap
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.