Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.900
Cevap
3
Favori
109.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: warcer

itunes 10.5 a geçtim ama türkçe olmadı nedendir ki ?

ayarlarindan turkceyi sec hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

bende itunes'u 10.5 versiyonuna yükselttim ve full backup aldım.beklemedeyim...

Arkadaşlar selam..Yeni Iphone 4 kullanıcısıyım da bişi sorucam.Ben hiç yedekleme yapmadım.Neresinde bu itunes'un yardımcı olabilirmisiniz.(itunes 10.5 v)
  • cevdetay eyvallah saol hocam hallettim :)
  • Ahh bide jb si çıksa nede güzel olurdu.
  • 3gs de calisirmi farklimi olucak
  • Ben birşey daha soracağım... iPhone 4'ü aldığımdan beri hiç versiyon güncellemesi yapmadım, şu an 4.3 yüklü... iOS 5 çıkınca onu yüklemek istiyorum ama daha önce hiç yapmadığım için de korkuyorum. Rehberime, mesajlarıma, fotoğraflarıma, uygulamalarıma bir şey olur mu? Yedeklemek mi lazım? Eğer yedeklemek şartsa onu nasıl yapacağız ve sonra nasıl geri yükleyeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonatina

Ben birşey daha soracağım... iPhone 4'ü aldığımdan beri hiç versiyon güncellemesi yapmadım, şu an 4.3 yüklü... iOS 5 çıkınca onu yüklemek istiyorum ama daha önce hiç yapmadığım için de korkuyorum. Rehberime, mesajlarıma, fotoğraflarıma, uygulamalarıma bir şey olur mu? Yedeklemek mi lazım? Eğer yedeklemek şartsa onu nasıl yapacağız ve sonra nasıl geri yükleyeceğiz?

Telefonunuzu bağlıyorsunuz itunes'e otomatik backup alır zaten. Eğer kendiniz almak istiyorsanız sol tarafta ituneste telefonunuzun ismine sağ tıklayıp backup yazısına tıklamanız yeterlidir.

Yükleme yapıldıktan sonra size soracaktır sıfır iphone mu istiyorsunuz yoksa yedeklerinizin geri yüklenmesinimi zaten seçenek olarak yedeklerin geri yüklenmesi işaretlidir ellemeden ileri diyorsunuz ve bütün verileriniz geri yükleniyor.

• Türkiye saati Saat 19:00 da yayınlanacak , beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bull74

quote:

Arkadaşlar selam..Yeni Iphone 4 kullanıcısıyım da bişi sorucam.Ben hiç yedekleme yapmadım.Neresinde bu itunes'un yardımcı olabilirmisiniz.(itunes 10.5 v)

Itunes da devices bölümünde telefonunuzu seçip sağ tıklayın.daha sonra çıkan menüden back up a tıklayın.Böylece backup almış olacaksınız.
  • arkadaşlar acil yardım istiyorum...İOS 5 yüklemeyi çok istiyorum..Fakat;

ben İphone 4 ümü yurtdışından almıştım..Suuidi Arabistandan'dan..Türkiye geldim, sadece pasaport kaydımı yaptırdım, micro sim kartımı aldım taktım..aslanlar gibi kullandım..bu zamana kadar olan bütün güncellemeleri İTunesden yaptım telefonuma..hiç bir sıkıntı yaşamadım..İOS 5 yüklersem eğer, telefonum SİM KİLİT moduna geçermi..çok merak ediyorum LÜTFEN acil yardım edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

Ben birşey daha soracağım... iPhone 4'ü aldığımdan beri hiç versiyon güncellemesi yapmadım, şu an 4.3 yüklü... iOS 5 çıkınca onu yüklemek istiyorum ama daha önce hiç yapmadığım için de korkuyorum. Rehberime, mesajlarıma, fotoğraflarıma, uygulamalarıma bir şey olur mu? Yedeklemek mi lazım? Eğer yedeklemek şartsa onu nasıl yapacağız ve sonra nasıl geri yükleyeceğiz?

Telefonunuzu bağlıyorsunuz itunes'e otomatik backup alır zaten. Eğer kendiniz almak istiyorsanız sol tarafta ituneste telefonunuzun ismine sağ tıklayıp backup yazısına tıklamanız yeterlidir.

Yükleme yapıldıktan sonra size soracaktır sıfır iphone mu istiyorsunuz yoksa yedeklerinizin geri yüklenmesinimi zaten seçenek olarak yedeklerin geri yüklenmesi işaretlidir ellemeden ileri diyorsunuz ve bütün verileriniz geri yükleniyor.

Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz sorunsuzca kavuşuruz iOS 5'e ve umarım bu yeni işletim sistemi iPhone 4'leri zorlamaz. Yavaşlama filan olmaz değil mi? Memnun kalmazsak geri dönemiyoruz galiba iOS 4'e...

• quote:

Orijinalden alıntı: tango123

arkadaşlar acil yardım istiyorum...İOS 5 yüklemeyi çok istiyorum..Fakat;

ben İphone 4 ümü yurtdışından almıştım..Suuidi Arabistandan'dan..Türkiye geldim, sadece pasaport kaydımı yaptırdım, micro sim kartımı aldım taktım..aslanlar gibi kullandım..bu zamana kadar olan bütün güncellemeleri İTunesden yaptım telefonuma..hiç bir sıkıntı yaşamadım..İOS 5 yüklersem eğer, telefonum SİM KİLİT moduna geçermi..çok merak ediyorum LÜTFEN acil yardım edin..

Telefonunuzun ayarlar/genel/hakkında bölümünde bulunan Model numarasını google'da araştırırsanız simkilitlimi değilmi öğrenebilirsiniz büyük ihtimalle sim kilitsiz sizin telefonunuz bu yüzden ilk araştırın sonra rahatlıkla ios5 çıkınca yükleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tango123

arkadaşlar acil yardım istiyorum...İOS 5 yüklemeyi çok istiyorum..Fakat;

cihazınız zaten kayıtlı.üstelik daha önce de sürüm güncellemeleriniz olmuş.sıkıntı olsa onlarda olurdu.
  • macrumors tan bir tweet:

iOS 3 came out at 1pm Eastern, iOS 4 came out at 1pm Eastern

yani amerika da şu an saat 04:20 am

ios 3 ve 4, 1 pm de çıktığına göre 8 saat 40 dakika kaldı ios5 in çıkmasına
  • Yani download deyince ios5 iTunes a iniyor ve İnternet'e ihtiyac olmadan update ediyorum doğru anladım dimi? Peki indirdiğimi nereden görüp update edecem biraz açıklarsanız sevinirim biraz yabancıyim tesekkurler şimdiden..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz sorunsuzca kavuşuruz iOS 5'e ve umarım bu yeni işletim sistemi iPhone 4'leri zorlamaz. Yavaşlama filan olmaz değil mi? Memnun kalmazsak geri dönemiyoruz galiba iOS 4'e...

Rica ederim. Eğer telefonunuzda rehber sorunu yaşamak istemiyorsanız itunes'in işine belli olmaz appstore giriyorsunuz idriver lite indirip backup alıyorsunuz kullanıcı adı ve şifre oluşturarak idrivelite sitesinde yedekleriniz duracaktır.İos5 yüklediğinizde idrive lite açıp restore from backup tuşuna basarsanız size kullanıcı adı şifre sormadan databasesinden direk olarak telefonunuza rehberi aktaracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Orijinalden alıntı: carthhoroz

Ben iphone4 kullanıyorum telefonumu vadafone dan aldım su an sürümü 4.2.1 hiç yükseltme yapmadım aldığım gibi ayrıca JB de yok. İOS5 yuklerken sadece telefonu bilgisayara takip guncelle demem yeter mı yoksa bilmediğim ekstra bır şey yapılıyor mü yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler...

eğer internetin yavaşsa direk update deme download only de yoksa download bitmeden teli çıkarırsan durur download. ama download only dersen download bitince takar telefonunu update dersin ve direk update yaparsın

Yani download deyince ios5 iTunes a iniyor ve İnternet'e ihtiyac olmadan update ediyorum doğru anladım dimi? Peki indirdiğimi nereden görüp update edecem biraz açıklarsanız sevinirim biraz yabancıyim tesekkurler şimdiden..

• quote:

Orijinalden alıntı: carthhoroz

Yani download deyince ios5 iTunes a iniyor ve İnternet'e ihtiyac olmadan update ediyorum doğru anladım dimi? Peki indirdiğimi nereden görüp update edecem biraz açıklarsanız sevinirim biraz yabancıyim tesekkurler şimdiden..

İtunes size versiyon çıktığında ios 5 güncel sürüm mevcut(new updates are available) diyecek ve indirmenizi söyleyecek internete kesinlikle ihtiyacınız olacak internet olmadan yüklenmeyecektir versiyonunuz. İndirdiğinizi itunes zaten gösteriyor yukarıda siz sadece itunes açıp yükle dediğinizde o kendisi otomatik herşeyi yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.e.a.r -- 12 Ekim 2011; 11:26:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerring

teleserviceden imei sorgulama diye bir yer bulamadım. cihaz sorgulama var ama oda tamire giden cihazlar için sanırım.

hocam istersen telefonla sor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bull74

quote:

Itunes da devices bölümünde telefonunuzu seçip sağ tıklayın.daha sonra çıkan menüden back up a tıklayın.Böylece backup almış olacaksınız.

Çok çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.