Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.906
Cevap
3
Favori
107.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hakan.. (88 mesaj) maknc (64 mesaj) KontG (47 mesaj) BMW 528 (38 mesaj) xbrldnsthere (37 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (373 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!
Giriş
    3619 Mesaj
    benim anlamadığım artık ios 5'le birlikte hani koca koca dosyaları indirmeyecektik,düzeltmeler inecektik güncelleme kısmından hani?
    |
    |
  • Yarbay
    3453 Mesaj
    @xuadrox yazdiklarini okurken kendi iphoneumda komple teorilerine yogunlastim. O kadar kullanimda o kadar sarj gidiyorsa ya bizimki gercek iphone4 degil yada farkli io5 kurduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Arkadaşlar benimde edge uçtu gitti.yani turkcellin yanı bomboş kaldı.3g yi aktif hale getirdiğim zaman ınternet baglantım var fakat kapadıgım zaman adge kesınlıkle çalışmıyor,E harfi bile gelmiyo.ag ayarlarını sıfırladım olmadı ,tethered jbli cihaz belki ondandır dedim,kapadım teli yıne gelmedi,restore yaptım yıne olmadı .. nedir sizce sorun?
    |
    |
  • Binbaşı
    1741 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

@xuadrox yazdiklarini okurken kendi iphoneumda komple teorilerine yogunlastim. O kadar kullanimda o kadar sarj gidiyorsa ya bizimki gercek iphone4 degil yada farkli io5 kurduk

Valla dostum o bahsettiğim şarjdan sonra tekrar full şarj ettim suanki verileri yazıyorum. %45 kalan şarj kullanım 2 gün 4 saat bende çok şaşırdım. Tek yaptığım 3g yi kapamak sürekli 3g kapalı ss koyacaktım ama iphone'da bunu hangi program yapıyor bilmiyorum. Gerçekten çok şaşırdım son 1-2 şarjdır bu şekilde farklı olarak birde pingi kapattım hepsi bu.
    |
    |
  • Yarbay
    3453 Mesaj
    Hayirlisi olsun o zaman :) hayret valla. Ama 3g yi kapatinca net acayip yavasliyor, bende surekli acik 3g, o fazla etkiliyor galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

quote:

Orijinalden alıntı: kepidik

Arkadaşlar son iki gündür bir haller oldu iphone4 e. İOS 5 yüklediğimde herşey normaldi.Ancak 2 gündür şarj anormal eksiliyor. Akşam %40 larda falan bırakıyorum sabah % 2 lere falan iniyor.ilk başlarda 2 güne yakın bir şarj sürem vardı şimdi 1 gün bile gitmiyor.Ekstra yapılan hiçbirşey yok.Hatta bir çok uygulamayı kaldırdım, Wifi ve 3G yi bile kapattım ama tıkır tıkır şarjın eksildiğini görebiliyorum.Aynı sorunu yaşayan oldu mu ya da bu bir sorun mu? Farkı farkettiğim için sorun varmış gibi hissediyorum.

Hocam bende de tam aksine batarya performansı son zamanda kendini aşmış durumda. En son şarjımda 3 gün 5 saat kullanım sonunda %18 de şarja taktım ve herseyide yaptım facebook twitter 3-5 program update aralıklı telefon görüşmeleri sms vesayire. Dün şarjı tamamladıktan sonra bugün bayram mesajları aramaları 1-2 güncelleme yaklaşık 70 mesaj attım 50 mesaj geldi bildirimler 3-4 program açık ve 1 gün 4 saat kullanımda şuan şarjım %71 inanılmaz yani 4.3.3 den sonra şaşırdım kaldım. Sadece 3g kapalı konumlandırma bildirimler hep açık bilmiyorum ben çok memnunum açıkcası. Sizde de bir sorun olabilir temiz bir restore yaptıktan sonra yeni iphone olarak tanımlayın back up'dan geri yukleme yapmayın bakalım sonuç değişecek mi.

Tamamdır hocam. Telefonu kapatıp açtım normale döndü..Sabah saat 8.00 de tam şarj sonrasında yaklaşık 15 adet görüşme, 45 dk oyun, internet gezinme şu dakika itibariyle %64.. Daha ne olsun.İlgine teşekkürler.İyi bayramlar.
    |
    |

• Yarbay
    7206 Mesaj
    Beyler benim rehberdeki resimler gitti icloud web sayfasindan bakinca girunuyor ama telefonda kisiler resimsiz gorunuyor nedendir nasil duzeltilir?

|
    |
  • Yarbay
    7206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Beyler benim rehberdeki resimler gitti icloud web sayfasindan bakinca girunuyor ama telefonda kisiler resimsiz gorunuyor nedendir nasil duzeltilir?

Up

|
    |
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

bende 3. jenerasyon iPod touch var. iTunes'da, cihazıma iOS 5 yüklemek amacıyla güncelleştirmeleri denetliyorum. Ancak iTunes, "Bu cihaz için son yazılım iOS 4.2.1'dir." uyarısını veriyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Yardımcı olursanız, sevinirim.

Yardımcı olabilecek biri yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 8 Kasım 2011; 14:19:27 >
  • Yarbay
    7206 Mesaj
    quote:

quote:

bende 3. jenerasyon iPod touch var. iTunes'da, cihazıma iOS 5 yüklemek amacıyla güncelleştirmeleri denetliyorum. Ancak iTunes, "Bu cihaz için son yazılım iOS 4.2.1'dir." uyarısını veriyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Yardımcı olursanız, sevinirim.

İtunes guncelmi? İtunes 10.5 mi?

• Teğmen
    151 Mesaj
    Beyler klavye ye çince yi ekliyorum. Sonra mesajlara veya herhangi bi programa girip klavye dilinde çinceyi seçince bi anda beni o programdan atiyor.türkçe veya ingilizcede böyle bi problem yok. Ama klavyede çinçeyi secince atiyor beni her programdan.nasil hallederiz bunu?

|
    |
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

evet. hocam.
    |
    |

• Yüzbaşı
    798 Mesaj
    arkadaşlar benim i phone4 e ios 5 güncellemesi yaptım ama yapmaz olaydım. artık telefon ile fotoğraf çekemiyorum ve fotograflarım klasöründe fotoğraflarımı göremiyorum dosya açılıyor sonra kendiliğinden kapanıyor bu problemle karşılaşan ve çözümünü bulan var mı acaba?
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Selam arkadaslar benim sorunda wi fi iPadimden iMessage ile mesajlarımın gitmemesi. İsin ilginç yani bu sorun sadece evdeki wifi bağlantımda oluyor. Bayramda gittiğim oteldeki wirelesse bağlandığında mesajlar rahatlıkla gitti ancak eve dönünce tekrar aynı sorun başladı hiçbir sekilde mesajlar gitmiyor. Ayrıca wireless eszamanlama da yapamıyorum. Evdeki wirelessle ilgili bir sorun mü anlayamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    2474 Mesaj
    wifi açık su an 5,0,1 güncellemesi geldi acaba güncelleme yapsammı?
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    arkadaşlar merhaba,

icloud hesabım aktif.herşey yolunda.icloud u ilk açarken @me uzantılı bir adres istiyor.

arkadaşım kendi adresini yazmış.hesap benim hesabım fakat mail iCloud IMAP adresi arkadaşımın.

ve şimdi arkadaşım kendi itunes hesabı üzerinden icloud a bağlandığı zaman hata veriyor.

Benim iCloud IMAP taki arkadaşımın adına açılmış olan orjinal @me.com uzantılı adresi silmem gerekiyor.

Lütfen bu konuda birisi acil yardımcı olabilir mi?

Kafayı yemek üzereyim...

Bahsetmek istediğim şeyi bir de şu şekilde anlatayım.

Ana ekran=Ayarlar=iCloud=Hesap=ileri Düzey ' e girin.

iCloud Hesap Bilgilerin kısmında benim adım soyadım yazıyor fakat altta Adres kısmında arkadaşımın @me.com uzantılı maili adresi var.

Bu mail adresini nasıl silebilirim ???

Lütfen yardım....
    |
    |
  • Binbaşı
    1114 Mesaj
    Yanlislikla icloud ile eslesme yaptim. Arkadasimin listesi bana geldi. Ayni apple id kullandigimiz icin simdi listeede
    Kisiler (Tumu)
    Iblacklist
    Pkgbacp data var.

Kisiler disinda diger ikisini nasil silebilirim?
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    merhabalar ıphone4 ümü geveyle kullanıyordum ancak yanlışlıkla ios 5 yukledım suan kullanamıyorum turbo gevey almam gerekıyor sanırım ve bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Urununuz 8gb lik model ise onlar aslinda 3.nesil degiller 2.nesille birebir aynilar bu yuzden guncelleme onlar icin yok ne yazikki

|
    |

• Çavuş
    46 Mesaj
    bende i4s var 2-3 gün önce 5.1e yükselttim ama itunesta eşzamanlama yapmıyor. eşzamanlama oturumu başlatılamadı diyor. saat dilimini falan değiştirdim, restore falan ettim ama sorun aynen devam ediyor.
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,453
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.