Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.899
Cevap
3
Favori
109.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Empyrium

simdi arastirdim da shsh kaydi alma olayini, bunu almadan ios5 e cikamaz miyim jb ciktiginda bile? sadece eski surume geri donmek icin degil mi bu islem? diger sorumun cevabiyla bu sanki baglantili ama kafam iyi cozemiyorum gece gece.

Sadece geri dönmek için gerekli.İleri gitmek için gerekli olan bir şey değil.
  • Bİ BENİMMİ BAŞİMA GELDİ BU OLAY ARKADAŞLAR SİZDEKİ İTUNES BETA 7 BACK UP LARI GÖRÜYOMU?
  • peki ozet geciyim o zaman, ben ios5 e installous'tan indirdigim appler (saveleri ile) silinmeden gecebilir miyim? eger ki yanit, gecersen backup yapsan dahi butun crackli appler silinir ancak ios5 e jb cikinca gecersin ise bunu nasil yapariz?
  • Gevey kullanarak ios 5 Gm surumunu calistiran arkadaslar var pek cok forumda.. Anlattiklarina gore snowbreze ile bb koruyarak ios 5 gm surumunu yuklemisler ve sorunsuz calisiyormus ancak bugun ios 5 remi olarak yayinlandiktan sonra bu bb koruyarak ios 5 i geveyli telefonlara yukleme islemini bir arkadasimiz detayli anlatimiyla forumda konu acarsa cok memnun olurum ..
  • final sürüm OTA olarak gelmeyecek mi? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empyrium

peki ozet geciyim o zaman, ben ios5 e installous'tan indirdigim appler (saveleri ile) silinmeden gecebilir miyim? eger ki yanit, gecersen backup yapsan dahi butun crackli appler silinir ancak ios5 e jb cikinca gecersin ise bunu nasil yapariz?

hepsi gider.cunku jb olmadan ilacli programlar gider. eger pcde varsa setuplari jb den snra kullanablirsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, iTunes'un yeni versiyonunu nasıl indireceğiz? iTunes'u açtığımda, "yeni versiyonu çıktı" gibi herhangi bir uyarı vermiyor. Şu an iTunes 10.4.1.10 yüklü.
  • Şuradan buldum yeni iTunes'u.

http://support.apple.com/downloads/

Yükleyim mi? Sizler yüklediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonatina

Arkadaşlar, iTunes'un yeni versiyonunu nasıl indireceğiz? iTunes'u açtığımda, "yeni versiyonu çıktı" gibi herhangi bir uyarı vermiyor. Şu an iTunes 10.4.1.10 yüklü.

Merhaba,

Programın help kısmında checking for update diye bir seçenek var. Bir deneyin.

Hoşçakalın.
  • quote:

Şuradan buldum yeni iTunes'u.

Evet yükleyin anladığım kadarı ile IOS5 güncellemesi için gerekli. Bende yükledim.
  • quote:

Şuradan buldum yeni iTunes'u.

Yükleseniz iyi olur 10.5 altı kabul etmiyor sanırım
  • PC'den İtunes'u kaldırmıştım. Şimdi tekrar kuracağım mecburen.
  • Heyecanla bekliyoruz.jb de fazla bekletmez umarim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsagency

quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

baseband korunarak iOS 5 yüklenirse gevey yinede çalışmaz mı ??

Calismaz. Acigi ios 5 ile kapatmislar.

çok net konuşmussun arkadaşım madem çalışmazsa ben 5 ekimde çıkan sn0wbreeze-v2.8b8 baseband koruyarak yüklediğim io5 te gevey'i nasıl bir haftadır kullanıyorum ?
  • arkadaşlar sormak istediğim şu.. ios 5 ile wifi üzerinden itunes'a bağlanabileceğimizi belirtmişsiniz.. bilgisayarımın da wifi bağlantısı olması zorulu mu? çünkü yazıda "aynı ağ üzerindeyseniz" diye belirtilmiş. ben modemime kablo ile bağlanıyorum ama iphone ile wifi üzerinden bağlanıyorum aynı ağa. bu şekilde görmesi mümkün olacak mı yoksa bilgisayarımda da wifi olması ve direk iphone'a bağlanmam mı gerekecek? hani normalde direk bağlanması gerekli ama yazıdan çıkardığım sonuç ve belki farklı bir yenilik olabilir diye emin olmak istedim..
  • ben heyecanla bekleyemiyorum çünkü jb'siz iphone kullanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

İlkering usta telefon nereden alindi tr dense hic dusunmeden itunesten direk guncelle yada sim kilitli degilse de olur ama kilitli ise o siradan guncellemeler gibi degil yenibir isletim sistemi yukluyorsun usta dikkat et sonra cihaz elinde kalmasin

kalora telefonu adanadaki bir telefoncydan genpa garantili diye aldım ama sonradan aklıma takıldı hem genpanın sitesinden hem de subesinden imei kaydına baktırdım genpa garantili değil dendi. yani bir bakıma kandırıldım. su an marasta oldugum içinde gidip adamlara hesap soramıyorum. yalnız soyle birşey olmuştu. vodafone kullanıyordum. turkcelle gecince turkcell calısmadı telefonda. vodafonu aradım sim kilitli, kilidi hemen açıyorum dedi açıldı. bir iki defada ios güncellemesi yaptım. yine sorun olmadı. şimdi bu ios5 olunca acaba farklı bir işlemmidir diye düşündüm. ondan soruyorum bu soruyu.

Kalora sağol bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerring

quote:

İlkering usta telefon nereden alindi tr dense hic dusunmeden itunesten direk guncelle yada sim kilitli degilse de olur ama kilitli ise o siradan guncellemeler gibi degil yenibir isletim sistemi yukluyorsun usta dikkat et sonra cihaz elinde kalmasin

kalora telefonu adanadaki bir telefoncydan genpa garantili diye aldım ama sonradan aklıma takıldı hem genpanın sitesinden hem de subesinden imei kaydına baktırdım genpa garantili değil dendi. yani bir bakıma kandırıldım. su an marasta oldugum içinde gidip adamlara hesap soramıyorum. yalnız soyle birşey olmuştu. vodafone kullanıyordum. turkcelle gecince turkcell calısmadı telefonda. vodafonu aradım sim kilitli, kilidi hemen açıyorum dedi açıldı. bir iki defada ios güncellemesi yaptım. yine sorun olmadı. şimdi bu ios5 olunca acaba farklı bir işlemmidir diye düşündüm. ondan soruyorum bu soruyu.

Kalora sağol bu arada

kaçak olmadığını 2 şekilde anladım ben.

1-vodafone sim kilitli olması

2-daha önce ios güncellemenizde sorun çıkmamış olması.daha önceki güncellemelerde sıkıntı olmadıysa ios5 te de sıkıntı olmaz.bir farklılık yok

yani mesela 4.3.3 ten 4.3.5 e geçmek ile ios5'e geçmek arasında ne fark var ki?kilitlenen daha önce kilitlenirdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webislander -- 12 Ekim 2011; 8:45:54 >

• İos 5 basariyla yuklenmistir. :)) wuuhuu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerring

quote:

Kalora sağol bu arada

Vodafone telefonu ise teleservice den garantilidir, bence birde orada sorgula garantiyi

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.