Yüzbaşı
20 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 1)
Gönderileri
İçinde standart steam oyunlarıyla beraber satılık hesabim 5650 Mmr vardır . Temiz hesaptır 2600 saat dotası vardır

Fiyat olarak 400 tl düşünüyorum .

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
Arkadaşlar selamlar . Discord ile ilgili bir problem yasıyorum 2 gündür. Dün pc acık iken otomatik olarak bir discord kanalına giriş yapmış ve hiçbir şekilde bu kanaldan cıkamıyorum . Akabine discord telefon ile dogrulama istiyor . Discord yetkililerine ulastıgımda acc 'yi iptal ettiler fakat farklı bir acc ile girdiğimde de aynı şekilde telefon ile dogrulamaya yönlendiriyor. Telefon ile dogrulama yapmaya calıssam yanlış kod gönderiyor. Bu açıdan bu sorunu yaşayan varmıdır ?? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden
Arkadaşlar selamlar. Kullanmakda oldugum pc'yi güncellemek istiyorum.

Intel® Core™ i5 2500k /// ASUS ROG MAXIMUS V /// Kingston 4x2 Dual Kit

Ekran kartı olarak gtx970 strix var şu anda.

Değiştirmemi önericeğiniz parçalar nelerdir ve hangi parçalarla değiştirmemi önerirsiniz teşekkürler.
Arkadaslar selamlar . Yine is size dusti gezdin tozdum hic birsey bulamadim siz arkadaslarimin nacizane fikirlerine ihtiyacim var. marka olarak lg ve samsung onceligimdir simsiden cok tesekkurler
Arakdaşlar merhaba . Kullanmakta olduğum asus maximus gene V model anakartla ilgili sorun yaşamaktayım . Şöyleki bugune kadar hiç bir sorun çıkartmayan anakartım 1-2 gündür pc rutin çalışırken kitlenmeye . Ve açılırken bios ekranında uzun süre bekleme yapmakta. Bilmektesiniz ki ana kartın arka girişlerinde olan connection ve recover butonu var bunları kurcaladım sanırım problem bundan kaynaklı . Bios update ve restart yapmama rağmen herhangi bir çözüm yok yardımcı olursanızz çok sevinirim teşekkürler.
arkadaslar merhabalar . Daha onceki kaetim gtx 560 ti idi fakat bilmedigim bir problemden sikinti cikariyor . Simdi yeni bir kart almak istiyorum piyasayi cok yakindan takip etmiyorum fakat aldigim duyumlar gtx 970 bahsediliyor . Biraz fazla tabi fiyati . Sizin onerileriniz nelerdir tesekkurler .
evet arkadaslar baslikta belirttigim gibi takas yapilacaktir . Gta hesabinda 1 milyon para var ekli olarak :) Social club üyeliğidir steam değil bilginize.
Arkadaşlar merhabalar . Sıfır araç alıcam yalnız ikisinin arasında kaldım . Önce aklımda Seat leon fr modeli vardı . Dolu dolu bir araba belki inceleme fırsatı bulmussunuzdur. Daha sonra opel astra 1.3 dizel inceledim giriş paketin bir üstüydü sanırım . fiyatlar aynı . sizce hangisini tercih etmem gerek . çok fazla bilgim yok ilk aracım olucak yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Arkadaslar selamlar herkese. Bir kac model araştırıyorum nacizane fikirleriniz degerli olucak benim için.

Fiyat 40-50 arası yazdım ama 60 da cıkabiliyor.

Ford focus sedan kasa , renault clio full paket, seat leon ( full donanım fiyatı nedir ? ) son olarak i30 baktım hyundai çok içime sinmiyor ama yinede bilgilendiriseniz sevinirim 0 olarak hangisini önerirsiniz ?
Arkadaslar işyerinde yaşadığım bir sorun sozkonusu hak yeme durumu diyebiliriz buna kısaca . Savunma yazmam gerekıyor uygun ve usluplu içinizden yardımcı olacak olursa sevınırım ..
Hakkında
Meslek: Kabin Memuru
Forum İkinci El İmzası:
Orçun Çuvak

Antalya

Ulaşabileceğiniz Telefon Numaraları : 507 442 20 45
Hakkımda:
Orçun Çuvak

Antalya/Merkez

Ulaşabileceğiniz Telefon Numaraları : 507 442 20 45 - 242 349 21 67
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.332
İkinci El Bölümü Mesajları: 139
Konularının görüntülenme sayısı: 74.277 (Bu ay: 205)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.