Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.899
Cevap
3
Favori
109.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shift35

Beyler iTunes 10.5 update geldi haberiniz olsun

Şimdi baktım, teşekkürler
  • iTunes 10.5'teki yenilikler neler?

Buluttaki iTunes. iTunes artık satın aldığınız müzikleri ve TV'de oynatılabilen öğeleri iCloud’da saklar ve onları herhangi bir yerde ve zamanda ek bir ücret ödemeden aygıtlarınızda kullanabilmenizi sağlar.

Otomatik İndirmeler. Herhangi bir aygıtta veya bilgisayarda müzik satın alın, bir kopyası Mac’inize ve iOS aygıtlarınıza otomatik olarak indirilsin.

Daha Önce Satın Alınanları İndirme. Daha önce satın aldığınız müzikleri, TV'de oynatılabilen öğeleri, uygulamaları ve kitapları ek bir ücret ödemeden yeniden indirin. Daha önce satın alınanlar artık iTunes Store’da yoksa kullanılamayabilirler.

iOS 5 yazılımına sahip iPhone’unuzla, iPad’inizle veya iPod touch’ınızla eşzamanlayın.

Wi-Fi Eşzamanlama. iPhone’unuz, iPad’iniz veya iPod touch’ınız ile iTunes aynı Wi-Fi ağında oldukları zaman onları otomatik olarak eşzamanlayın.

Not: iTunes 10.5 artık QuickTime'ı gerektirmez ve içermez.

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin:http://support.apple.com/kb/HT1222.

• Beyler benim guncelleme bir sure sonra installing yaziyor ve orda kaliyor ilerlemiyor ne yapmam lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

aga gevey ios 5 de nedurumda gecekmı nedıyorsunuz yada gecenler yazarsa calısıyor veya calısmıyor dıye durduk yere cıhazdan olmayak

eski bir gevey kullanıcısı olarak ios 5 beta 1'de gevey calısıyordu ama beta 2 cıkınca yalan oldu bu yüzden gevey kullananlar ios 4.3.3. 'te kalsınlar hatta sabitlensinler
  • ios5 ten haber varmı?
  • Yarın yayınlanacak olan iOS 5 sürümünü yükleyebilmeniz için iTunes'unuzu 10.5'e güncellemek zorundasınız
  • Bundan önceki sürümler ABD'de saat 10'da yayınlanmış, iOS 5 de bu yoldan giderse yarın saat 20'de çıkar. Yani yarına kadar nefesinizi tutmayın derim
  • itunes 5 i yükledik iOS 5 i bekliyoruz bakalım...
  • kaç saat kaldı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: prank31

kaç saat kaldı acaba

Apple her yeni gelen şeyi TSİ 20:00'de yayınlıyor... Yarın akşam 8'de gelecektir artık
  • Bence hevesimiz boşa.İos5 ciktigi an serverlar cokecek ve yukleyemeyecegiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazux

benim 3 adet sorum olacak.

1-) amerika saati ile kaçta yayımlanacak ? arada 10 saat fark var malum.

2-) 1 senedir iphone 4 kullanıyorum jb li olarak ama hala bilmiyorum firmware nedir ? yükseltip alçaltabilir miyim ?forumlarda şu firmware versiyonu çıktı yok jb yi bu firmware ile yapalım vs gibi konular var anlamış değilim. fark edir ? en iyisi nedir ? yükseltilebiliyorsa nerden yükseltilir ?

3-) son sorum şu : baseband nedir ? google araştırınca hakkında bilgi sahibi oldum ama yükselip alçaltılabilen bir yazılım mıdır? hangi versiyonu en iyidir ? jb ile ne gibi bir alakası var anlamış değilim.

cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

saati öğrenmiş oldum 2 ve 3 numaralı sorular için cevap bekliyorum bir bilenden

• Sabırrr arkadaşlar İtunnes çıktığına göre İos 5'de yoldadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyMeS

Arkadaslar benim telefon 4.3.3 jb li ios5 i yuklemem icin restore yapmam gerekir mi yoksa iphone u direk itunes a baglayip update yapsam olur mu ?

Direk update edilebilir, sorun yok
  • Beklemedeyiz 8'e kadar sabretmek zor olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drorbital

quote:

aga gevey ios 5 de nedurumda gecekmı nedıyorsunuz yada gecenler yazarsa calısıyor veya calısmıyor dıye durduk yere cıhazdan olmayak

eski bir gevey kullanıcısı olarak ios 5 beta 1'de gevey calısıyordu ama beta 2 cıkınca yalan oldu bu yüzden gevey kullananlar ios 4.3.3. 'te kalsınlar hatta sabitlensinler

Bu hic iyi olmadi be usta cokta kullanmak istiyordum ios5 benim surum 4.3.5 artik cihazi kapatmak istiyorum

• Şuan ABD'de saat 15.45 Her yeni sürümü 20.00 çıkarttığını göz önüne alırsak 4 saat beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sngangstaaa

Şuan ABD'de saat 15.45 Her yeni sürümü 20.00 çıkarttığını göz önüne alırsak 4 saat beklemedeyiz

Hocam ama onlar şuan 11 Ekim
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

quote:

Orijinalden alıntı: sngangstaaa

Şuan ABD'de saat 15.45 Her yeni sürümü 20.00 çıkarttığını göz önüne alırsak 4 saat beklemedeyiz

Hocam ama onlar şuan 11 Ekim

Onu hiç düşünmemiştim kardeşim Neyse yapıcak birşey yok o zaman. Daha çok varr

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drorbital

quote:

Bu hic iyi olmadi be usta cokta kullanmak istiyordum ios5 benim surum 4.3.5 artik cihazi kapatmak istiyorum

Gevey ne oluyo acaba?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.