Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.906
Cevap
3
Favori
107.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hakan.. (88 mesaj) maknc (64 mesaj) KontG (47 mesaj) BMW 528 (38 mesaj) xbrldnsthere (37 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (373 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bukars

quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

quote:

Orijinalden alıntı: KontG

Evet Siri'nin gerçekten Türkçesi gelmedikçe tadı tuzu olmuyor inanın... Ben bir süre ingilizce kullandım zevkli olmuyor.. Üstelik Türkiye lokasyonu tanıtılmamış daha... Buraya gelmesi için daha çok zaman var

hocam nasil kullandin? pm'den anlatsana

"voice action" programıyla siriyi ipadinizde de kullanabilirsiniz.

hocam ben gerçek siriden yani iphone4s de olacak siriden bahsediyorum. diğer ses tanıma programlarını biliyorum güzel değiller.
    |
    |

• Yarbay
    6215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carthhoroz

quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

quote:

Orijinalden alıntı: carthhoroz

Acaba iTunes programını İPhone 4 icin kac farklı bilgisayara kurabiliriz bı sınırlama olduğunu duymuştum o bakımdan soruyorum tesekkurler.. Zor durumda kaldım lütfen yardım..

5 bilgisayar... ama tavsiyem itunes yüklediğin bilgisayarda işiniz bitince seçeneklerden deautorize yapın ne olur ne olmaz sonra sıkıntı çıkartmasın size...

deautorize yapınca ne olduğunu aciklayabilrmisin?

Böylece 5 bilgisayar olayını atlatmış oluyorsun... Örneğin evde, işyerinde itunes ile cihazını entegre ediyorsun.. Birgün bir cafeye gittin acil lazım oldu itunes yükledin cihazı bağladın ancak deauthorize yapmadın unuttun, başka bir şehre gittin oradada bir bilgisayara yükledin itunes yine deauthorize yapmadın sonra başka bir bilgisayara daha aynısını yaptın oldu sana 5 adet cihazının tanımlı olduğu bilgisayar... Sonra bir gün yine acil bir işin oldu itunes kurdun ancak cihazı bağladığında işte işler arapsaçı oluyor... itunesi kullanamıyorsun çünkü 5 bilgisayar limitini aştın... Bu nedenle evimizdeki bilgisayar dışında diğer bilgisayarlarda yaptığınız işlemlerden sonra deauthorize yapmak o bilgisayarı listenden silmek gibi birşey... Hem bilgilerimiz güvende olur hemde acil bir durumda zorda kalmamış oluruz.

Uzun lafın kısası bilgisayarı cihaza tanımlatmak ve cihazı bilgilerini iptal etmek gibi birşey...
    |
    |

• Yüzbaşı
    901 Mesaj
    Beyler iTunes 10.5 update geldi haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: shift35

Beyler iTunes 10.5 update geldi haberiniz olsun

Şimdi baktım, teşekkürler
    |
    |
    iTunes 10.5'teki yenilikler neler?

Buluttaki iTunes. iTunes artık satın aldığınız müzikleri ve TV'de oynatılabilen öğeleri iCloud’da saklar ve onları herhangi bir yerde ve zamanda ek bir ücret ödemeden aygıtlarınızda kullanabilmenizi sağlar.

Otomatik İndirmeler. Herhangi bir aygıtta veya bilgisayarda müzik satın alın, bir kopyası Mac’inize ve iOS aygıtlarınıza otomatik olarak indirilsin.

Daha Önce Satın Alınanları İndirme. Daha önce satın aldığınız müzikleri, TV'de oynatılabilen öğeleri, uygulamaları ve kitapları ek bir ücret ödemeden yeniden indirin. Daha önce satın alınanlar artık iTunes Store’da yoksa kullanılamayabilirler.

iOS 5 yazılımına sahip iPhone’unuzla, iPad’inizle veya iPod touch’ınızla eşzamanlayın.

Wi-Fi Eşzamanlama. iPhone’unuz, iPad’iniz veya iPod touch’ınız ile iTunes aynı Wi-Fi ağında oldukları zaman onları otomatik olarak eşzamanlayın.

Not: iTunes 10.5 artık QuickTime'ı gerektirmez ve içermez.

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin:http://support.apple.com/kb/HT1222.
    |
    |

• Yüzbaşı
    901 Mesaj
    Beyler benim guncelleme bir sure sonra installing yaziyor ve orda kaliyor ilerlemiyor ne yapmam lazim

|
    |

Orijinalden alıntı: kalora

aga gevey ios 5 de nedurumda gecekmı nedıyorsunuz yada gecenler yazarsa calısıyor veya calısmıyor dıye durduk yere cıhazdan olmayak

eski bir gevey kullanıcısı olarak ios 5 beta 1'de gevey calısıyordu ama beta 2 cıkınca yalan oldu bu yüzden gevey kullananlar ios 4.3.3. 'te kalsınlar hatta sabitlensinler
    |
    |

-Hipokrat-
  • Yarbay
    7204 Mesaj
    ios5 ten haber varmı?
    |
    |
    Yarın yayınlanacak olan iOS 5 sürümünü yükleyebilmeniz için iTunes'unuzu 10.5'e güncellemek zorundasınız
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: prank31

kaç saat kaldı acaba

Apple her yeni gelen şeyi TSİ 20:00'de yayınlıyor... Yarın akşam 8'de gelecektir artık
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yazux

benim 3 adet sorum olacak.

1-) amerika saati ile kaçta yayımlanacak ? arada 10 saat fark var malum.

2-) 1 senedir iphone 4 kullanıyorum jb li olarak ama hala bilmiyorum firmware nedir ? yükseltip alçaltabilir miyim ?forumlarda şu firmware versiyonu çıktı yok jb yi bu firmware ile yapalım vs gibi konular var anlamış değilim. fark edir ? en iyisi nedir ? yükseltilebiliyorsa nerden yükseltilir ?

3-) son sorum şu : baseband nedir ? google araştırınca hakkında bilgi sahibi oldum ama yükselip alçaltılabilen bir yazılım mıdır? hangi versiyonu en iyidir ? jb ile ne gibi bir alakası var anlamış değilim.

cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

saati öğrenmiş oldum 2 ve 3 numaralı sorular için cevap bekliyorum bir bilenden
    |
    |

• Onbaşı
    31 Mesaj
    Sabırrr arkadaşlar İtunnes çıktığına göre İos 5'de yoldadır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: RyMeS

Arkadaslar benim telefon 4.3.3 jb li ios5 i yuklemem icin restore yapmam gerekir mi yoksa iphone u direk itunes a baglayip update yapsam olur mu ?

Direk update edilebilir, sorun yok

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: drorbital

quote:

Orijinalden alıntı: kalora

aga gevey ios 5 de nedurumda gecekmı nedıyorsunuz yada gecenler yazarsa calısıyor veya calısmıyor dıye durduk yere cıhazdan olmayak

eski bir gevey kullanıcısı olarak ios 5 beta 1'de gevey calısıyordu ama beta 2 cıkınca yalan oldu bu yüzden gevey kullananlar ios 4.3.3. 'te kalsınlar hatta sabitlensinler

Bu hic iyi olmadi be usta cokta kullanmak istiyordum ios5 benim surum 4.3.5 artik cihazi kapatmak istiyorum

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.