Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
20
Favori
32.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2023)
Giriş
    Tesekkurler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    Merhaba,normalde Yandex Toloka da forum var orada sabitlenmiş bir konunun altına müşteri ve görev ismini yazıyorsunuz onlar düzeltiyor. Ama ben uğraşmak istemediğimden az önce bir tanesini Türkçe ye çevirerek bitirdim :)
  • Mesahim dursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolokadan çok tatlı paralar kazanabiliyosunuz fakat aklınızda bulunsun clixsense diye köklü ve çok daha güzel kazandıran bir site var mantık anket çözerek ya da belli görevler yaparak para kazanmak.Sadece 7-8 anket çözerek bile ortalama 5 dolara yakın kazanıyorsunuz doların bu denli yüksek olduğu günlerde günde girip 2 anket cozseniz ayda 200 lira para gelir kimse kimseye vermez bu devirde :D eğer üye olmak istersenizhttps://www.clixsense.com/?14860985

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu rusçamıdır nedir. O görevleri en iyi nasıl bitirebiliriz. Varmı bi taktiği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11 günde $10,28 yaptım. 283.9 reyting'e ulaştım. Bakalım ilerleyen haftalar neler getirecek.
  • Bugün sabah konuyu gördüm. Öğrenciyim. Aslında para sıkıntısı yok fakat 2 Liseli Her gün İstanbulun 2 mahallesi arasında sohbet ederek gezeriz. Aslına paraya fazala ihtiyacımız yok ama bugün YÜRÜYEREK tek telefon ile 45 dakikada 2.5dolar yaptık.
    Bir dükkanın adını ve konumunu veriyor. Önüne gidiyorsunuz. Eğer dükkan hala varsa 2 foto çekiyorsunuz. Eğer yoksa Farklı yerlerinden eski dükkanın yerini 4 foto çekiyorsunuz birde sokak tabelası fotosu çekiyorsunuz. 0.3 dolar yani yaklaşık 2 tl veriyor.

Yarın bisikletler ile 2 semte ayrılıp 50-60 tl toplayacağımızı düşünüyoruz.

Aklımızda şu soru var. Acaba mahalledeki tüm dükkanları çektikten sonra yenileri gelecek mi ? eğer böyle olursa okul başlayana kadar yaparız
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım verilerinizi bekliyorum . İzniniz olursa konuya da eklerim . Bol bol resim alın :)
    Dostum reyting ilerledikçe ödüllerdeki verilen para artıyor mu ?
  • Merhaba,aslında bazılarını yapabiliyorum sayfa çeviri ile ama çoğuna bakmıyorum duruyor görev listesinde.Toloka forum'da rusça görevler için konu var altına gerekli bilgileri yazarsanız ilgileniyorlar.
  • Merhaba,ben saha görevi yapmadım daha önce sorunuza yanıt veremeyeceğim ama eğer görevlerden fotolar veya bilgilendirici içerik eklemek isterseniz bana gönderin sizi adınıza konuya ekleyebilirim .
  • LaOtzi kullanıcısına yanıt
    Saha görevleri daha avantajlı gözüküyor. 0.30 cent kazanmak için ortalama kaç dakika uğrasıyorsunuz ? Ben 50 metre yürüyüp 4 foto çekiyorum o kadar
  • Reyting ilerledikçe görev paranız artmaz. Gelen görev sayısı artar. Görev parasını belirli bir limiti vardır örnek veriyorum bir konuşma metni görevinin sayfasından en yüksek 0.6 en düşük 0.2 alabilirsiniz bu kazancı ise ara ara gelen eğitim görevleri ve aldığınız eğitim puanları belirliyor.
  • Bu konuda kesinlikle doğru diyorsunuz bazen 30 cent için yarım saat görev yapmak gerekiyor. Bazen de 10 dakika da kazanıyorsunuz :)
  • 0.1 cent'lik görev yaptım skorum arttı 90.08'mi ne oldu birdahada anket falan hiçbirşey gelmedi

• 34 gün sonunda, günde 2 saatimi harcayarak;

425.1 reyting,
    1701 tamamlanan görev,
    38,72 dolar kazanç

Bununla beraber clixsense'de 27 günde 18 dolar'lık anket doldurdum.

Yani 1 ay içinde yaklaşık 57 dolar = 325 TL
  • Görevleri kötü yapmış olabilirsiniz.
    Tebrikler ,gayet iyi bir gelir. Bende aslında paramı çektim ama o dönem internet kesilmişti belgeleri yükleyemedim 10 günde 71 TL aldım .
  • LaOtzi kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi daha bir tane görev yaptım ve basit birşeydi video linkleri vardı hangisi açılıyor hangisi açılmıyor diyordu hepsini doğru yaptim teker teker baktım.
    iki tane daha görev var ama biri rusça diğeride haritada yer keşfetme foto çekme olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 9 Temmuz 2019; 20:3:41 >
  • Açıkçası ilk zamanlar sık sık kontrol etmek gerekiyor. Kazançtan ziyade reyting puanını arttırmak ilk amaç olmalıdır. İlk görevleri kötü puanla bitirirseniz zaten daha sonra size daha az görev gönderiyorlar veya hiç göndermiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.