Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla en güzeli tabii ki akk'yi kaldırmak ama ben hiç sanmıyorum. O yüzden kötünün iyisi olarak, akkları 2-3 kat arttırsınlar, hızlar da kotayı aşınca yarıya düşsün, sulh olalım
  • up
  • Akk siz paketler var ama onlarda 100₺ den başlıyor,mesela uydunet in 10mbps sınırsız 99₺ ,çok fahiş fiyatlarla kullanıcıları sömürüyorlar,yazıktır günahtır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzayı attım, ay başında yenilenen kotam bir hafta olmadan doldu rezalet. Kotayı iki yada üç katına çıkarmak anlamsız, nasıl ki 360p videolar göze hoş gelmiyorsa 2-3 yıl sonra 720p videolarda aynı duruma düşecektir.
  • Bir oyun 50-60GB olmuş adil kullanım 50GB böyle komiklik olmaz. 1 oyun indir ayın kalan 29 gününü kaplumbağa modunda geçir. Hiç değilse biraz daha para katar kutulu oyun alırım. Ttnet utanmıyorsa ne yapalım, steamdan oyun alıcaz indirmek için kota yok işe bak, bu 50GB adil kullanım kotası 15-20 yıl önce olsaydı lafım olmazdı, yeterli gelebilirdi ama yıl olmuş 2016 bir oyun neredeyse 100GB olacak verilen kotaya bak.
  • Türk telekom özel bir şirket olmasaydı hala devlet elinde olsaydı bugün dünyanın ilk 20sine rahatlıkla girerdi. Altyapı problemi nadir olurdu bugün köyler hariç heryerde fiber internet olurdu . TT bugün sadece kar amaçlı özel bir şirket müşterilerini zerre düşündüğünü sanmıyorum altyapı yatırımı yetersiz . Aksini iddia edemez çünkü sunduğu hizmet ortada dünyanın 60 bilmem kaçıncı altyapısı var dünyanın en büyük 20 ekonomisi içinde olan bir ülkede. Herşeyi üretime endekslemişler sadece üretim bir işe yaramıyor artık Bir örnek vereyim otomobil devlerinin çoğuna parça üretiyoruz ihraç ediyoruz. Bu parçaları da 5 katına geri alıyoruz . Benzer bir durumu TT yapıyor bize 5 tlye mal ediyor 50 tlye satıyor çok kar ediyor buna rağmen 1 yılda yapması gereken yatırımı 10 yılda anca yapıyor. Açıkca sömürülüyoruz . TT para vererek değil para alarak bile altyapı yapabilecek düzeyde. Benim altyapım kaldırmıyor ve sizin yüzünüzden zarar ediyorum diye Google,Youtube, Steam gibi büyük şirketlerin erişimini kesebilir . O şirketlerde mecbur Türkiye'de verimerkezi açmak zorunda kalır verimerkezi açınca mecburen TT'den hat almak zorunda hangi şirketin burda verimerkezi var . Bunları bırak TT'den sadece Steam'a download mirror server açsa tüm bedeli TT üstlense bile ciddi manada kar eder.

• Kesinlikle hızın herkesin paket hızının yarısına düşmesi lazım eğer AKK kalkmazsa, 50-100mbit internete 100liranın üstünde para veren insanlarla ayda 21liraya 10mbit 15gb AKK'li paket kullanan insanı aynı hıza düşürmek zulümdür
  • up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://beta.speedtest.net/result/5457294406

aylık 35€ verdiğim serverin hatdeğerleri kota yok bu fiyata 7/24 saat çalışan xeon 8 çekirdek 32 gb ram 2 adet 2 tb disk server, server elektriği, internet hattı 30 adet ip adresi dahil
  • http://www.incisozluk.com.tr/w/akk-için-dhya-destek-oluyoruz/

İnci sozlukten destek var

• AKK kalkmadığı sürece belirli zaman aralıklarında şu an bulunduğumuz durum yaşanır. Her yetersiz geldiğinde bu şekilde uğraşmak istemiyorsak tamamen kaldırılması kullanıcılar için en iyi çözüm olur. Onlar için kazançlarından azalma meydana getireceği için kabul edilemez olabilir ama bu kazanç adil ve haklı olmadığı için böyle bir hak talep edemezler.
  • arkadaşlar uydunete nasıl şebeke talebinde bulunabilirim ?
  • Dsmart net kullanıyorum ya sistemlerde bi sorun var yada bi açığını buldum 3 aydır hızım düşmüyor. Deli gibi download yapıyorum. Kısaca 8mbit kotasız + yalın adsl tarifesine 56 lira para ödüyorum.
    Bakalım bu ay nasıl olacak. Sırf kotayı aşmak için bişeyler indiriyorum.
  • Şu mevzuda dahi siyaset yapıp destek vermeyenler var bir kaç arkadaşıma bahsettiğimde zaten bildiklerini ancak Parti desteklediği için imza atmadığını söyleyen oldu.Bir bildikleri vardır diyenler oldu.Mantıklı bulanlar çoğunluktaydı ama zihniyet nasıl bir şeyse her konuda başa bela olabiliyor hele ki yanlışsa

• Inci sözlük olarak yanınızdayız
    http://incisozluk.com.tr/e/174133956/

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Sezai

Inci sözlük olarak yanınızdayız
    http://incisozluk.com.tr/e/174133956/

Eyvallah

• destek
  • 1.000.000 İmza görme dileği ile attım imzamı :)
  • Yukarı

• yukarı
  • 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.