Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (3190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31863187318831893190
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu konuya upload ekleyim hortlatsak nasıl olur

• Ben uzun zamandır takip etmiyorum bu durumu ve en son kota olayı kaldırılmıştı diye biliyorum.

az önce bazı firmaların tarifelerine baktım ve kota falan yazıyor ve 1gb 50 kuruş gibi kampanyalar görüyorum.

ne oluyor ? yalan mı oldu bu yasa ?

• AYLAVYU kullanıcısına yanıt

Akn yani belli bir kullanımdan sonra hız kısıtlaması olayı kalktı. Ama onun yerine kota garabeti geldi. Sınırsız paketlerin fiyatları uçtu.

• Adamlar ....lerin önde gideni. Nasıl araklayalım dediler. Kotayı kaldırdılar hızı düşürüp nerdeyse aynı veya yüksek fiyata başladılar paketleri. Sağolsun hükümet.... Ağızlarına vurdumun..

• Şu, geçen sene beni eleştiren arkadaşları mümkünse sahneye alalım. Fiyatlar KOL! gibi girdi mi!?
    AKK kalktı da ne oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde yasal düzenleme ile en düşük hız 16-24 olsa bari. Hala altyapısı imkan verdiği halde 4-6-8 mbps alan binlerce abone var. Resmen çağdışılık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    Rahata erdim, 50mbps hızında 1tb kullanım yapabiliyorum. Eskiden 75gb 50mbps kullanırdım, sonra 16 olurdu. Odedigim para 10 TL daha fazlası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tabiri caizse , biz eşek olursak, semer vuran çok olur. eski laftır. tüm kullanıcılar akıl ve adalet ile hareket edebilsek, 50 liraya sınırsız 100 mbps hız da alırız , da genlerimizde yok galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

O değilde yasal düzenleme ile en düşük hız 16-24 olsa bari. Hala altyapısı imkan verdiği halde 4-6-8 mbps alan binlerce abone var. Resmen çağdışılık.

Benim altyapım var, 50 mbps hızımı da rahat alıyorum. Ama 200 gb kota vermişler, yetmiyor asla. Gidip daha düşük hızlı bir pakete geçeceğim sınırsız olsun diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: arthurdent42

Benim altyapım var, 50 mbps hızımı da rahat alıyorum. Ama 200 gb kota vermişler, yetmiyor asla. Gidip daha düşük hızlı bir pakete geçeceğim sınırsız olsun diye.

Alıntıları Göster
    50 mbps için 200 GB zaten çok az, dediğim gibi en düşük 16-24 mbps yapmaları lazım herkesi ve sınırsız olarak.

ayda 85 liraya turknet kullanıyorum, aylık 500 600gb'ı buluyor bazen harcamam, gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell superbox var valla baya pahalı ayda 150 tlden fazla hatırlayamadım şimdi. O da bu ikinci senemiz olduğu için yeni gelenlere 250 falan olması lazım 😂

• Kaliteli internet lazım hıza kanmayın.75 mbps internetin var diyelim internet sürekli kesilip ping 1000 lere çıkıyorsa ne anlamı var o hızın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 2 Nisan 2021; 1:0:20 >
  • En düşük hız en az 16 mbps olmalı. Mevcut abonelerin hızları upload nasıl 2 katına çıkarıldıysa download hızları da EN AZ bu seviyeye getirilmelidir, aşağısı çağdışılıktır, rezalettir!!!

Bazı paketlerde hala kota var sanırım.

• İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitabdar -- 20 Ağustos 2021; 10:11:34 >
  • 
Sayfa: önceki 31863187318831893190
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.