Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UPPPP
    Fiyatlar da düşecek kotada kalkacak o kadar !!!
    Fiyatını ödediğim şeyi sınırlayamassın
  • bu btk ne iş yapıyo? btk'nın kuruluş amacı tüketiciyi korumak güya.
  • Kac senedir bıkmadıniz helal olsun size yola devam

• Allah belasını versin bıktım usandım artık ben bu akk denen illetten.Ayın 3 ünde akk sistemine geçti hiçbişey indiremedim.Nefret ediyorum artık öylesine tiksindim.Şuna bakın donanım haber ve hizliresim sitelerini açmaya çalışıyorum yukarda yuvarlak dönüyor 2 tane tarayıcıyı açamıyor.Video dan hiç bahsetmiyorum bile.Aylık 60 tl ücret ödüyorum.Haram zıkkım olsun her kuruşum.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba
    Ayın 3 ünde akk sistemine geçti hiçbişey indiremedim

Hocam cidden dediğiniz gibiyse arayıp durumu anlatın. Yada şikayette bulunun

Edit: indirmedim diye okumuşum pardon hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombie2001 -- 6 Temmuz 2016; 19:21:53 >
  • quote:

Allah belasını versin bıktım usandım artık ben bu akk denen illetten.Ayın 3 ünde akk sistemine geçti hiçbişey indiremedim.Nefret ediyorum artık öylesine tiksindim.Şuna bakın donanım haber ve hizliresim sitelerini açmaya çalışıyorum yukarda yuvarlak dönüyor 2 tane tarayıcıyı açamıyor.Video dan hiç bahsetmiyorum bile.Aylık 60 tl ücret ödüyorum.Haram zıkkım olsun her kuruşum.

bende senin gibi rise of tomb raideri aldım aldığım indirdim yaklaşık 18 gb ne tutuyor ve kotamı bitirdi geri kalanı da başka oyunlar ark filan zaten saymaya gerek yok oyun indiremesem de en fazla 1 hafta dayanıyor akk 75 gb kotam ben de artık bunaldım şu saçmalıktan film seyretmeyi severim ama akk yüzünden hız 3e düşüyor ve dona dona film izliyoruz donduğu içinde indirmek zorunda kalıyorum ve aylık bu affedersin de boktan hizmete 66 tl veriyorum yazık değil mi bizlere

• quote:

Orijinalden alıntı: zombie2001

quote:

Ayın 3 ünde akk sistemine geçti hiçbişey indiremedim

Hocam cidden dediğiniz gibiyse arayıp durumu anlatın. Yada şikayette bulunun

Edit: indirmedim diye okumuşum pardon hocam.

Kotalar o kadar dandik ki ben bir keresinde ayin birinin aksami doldurmusum, uyari gelmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Allah belasını versin bıktım usandım artık ben bu akk denen illetten.Ayın 3 ünde akk sistemine geçti hiçbişey indiremedim.Nefret ediyorum artık öylesine tiksindim.Şuna bakın donanım haber ve hizliresim sitelerini açmaya çalışıyorum yukarda yuvarlak dönüyor 2 tane tarayıcıyı açamıyor.Video dan hiç bahsetmiyorum bile.Aylık 60 tl ücret ödüyorum.Haram zıkkım olsun her kuruşum.

bende senin gibi rise of tomb raideri aldım aldığım indirdim yaklaşık 18 gb ne tutuyor ve kotamı bitirdi geri kalanı da başka oyunlar ark filan zaten saymaya gerek yok oyun indiremesem de en fazla 1 hafta dayanıyor akk 75 gb kotam ben de artık bunaldım şu saçmalıktan film seyretmeyi severim ama akk yüzünden hız 3e düşüyor ve dona dona film izliyoruz donduğu içinde indirmek zorunda kalıyorum ve aylık bu affedersin de boktan hizmete 66 tl veriyorum yazık değil mi bizlere

Hocam benimde 75 gb ama ben bu ay 75 gb harcamadan akk dolum uyarısı geldi.Hemde ayın 3 ünde çok samimi söylüyorum ayın 3 üne kadar yaptığım download ya 30 yada 35 gb.Elim ayağım titriyor artık sinirden oynamak istediğim oyunlar var bırak indirmeyi 2 tane tarayıcıyı 3 dk da açtı o postu atana kadar canım çıktı.Abicim yeter ya yeter.. Yıl olmuş 2016 köpek gibi para almasını biliyorlar.

• 5 film izledim filmler 720p'ydi. Yani ortalama boyutları 1-2 GB arasında. Daha da ilginç olan bir şey var. Dün kota kullanımına baktığımda kullanılan miktar 45 GB idi. Bugün baktığımda ise 42 GB, kota bende ters mi işliyor ne?
  • TT arayıp veya müdürlüğe gidip ben AKK'siz internet istiyorum dediğinizde teklif veriyorlar. En azından ocak ayında öyleydi. Vodafone'un AKK'siz paketi bildiğim kadarıyla bireysel olarak yok.
  • DreamGod kullanıcısına yanıt
    Kalan kota olmasın?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam benimde 75 gb ama ben bu ay 75 gb harcamadan akk dolum uyarısı geldi.Hemde ayın 3 ünde çok samimi söylüyorum ayın 3 üne kadar yaptığım download ya 30 yada 35 gb.Elim ayağım titriyor artık sinirden oynamak istediğim oyunlar var bırak indirmeyi 2 tane tarayıcıyı 3 dk da açtı o postu atana kadar canım çıktı.Abicim yeter ya yeter.. Yıl olmuş 2016 köpek gibi para almasını biliyorlar.

hangi firma hemen müşteri hizmetlerini arayın zaten berbat internet kullanıyoruz 75 gb için 66 tl ödüyoruz siz en iyisi hemen arayın müşteri hizmetlerini şikayetinizi bildirin en azından denemiş olursunuz

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam eminim kalan kota da 30 GB iken 33 GB olmuş
  • DreamGod kullanıcısına yanıt
    Arayın bir doğrulayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi firma hemen müşteri hizmetlerini arayın zaten berbat internet kullanıyoruz 75 gb için 66 tl ödüyoruz siz en iyisi hemen arayın müşteri hizmetlerini şikayetinizi bildirin en azından denemiş olursunuz

2007 den beri ttnet bağlı hocam evde.Ben artık yıldım ttneti arayıp kendimi ifade etmeye çalışmaktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

kotayla olmaz bu iş. Fiyatlandırmayı düzeltmekle, altyapıyı geliştirmekle olur. Şimdi kotalar artsa 2 sene sonra yine yetmediğinde ne yapacağız? Bir daha mı toplanacağız? Kotayı geçtikten sonra hızı düşürmek de iş değil. Çünkü her sene gereken hız artıyor. Minimum 24Mbps almamız lazım. AKK'siz paketlerin fiyatı düşsün, 10 lira fazlasına aynı hızda AKK'siz paket kullanalım. 65 liraya 35Mbps 100GB internet 45TL olsun, 55-60 liraya da 35Mbps tam sınırsız internet kullanalım. İsteyen 55-60 liraya 35Mbps tam sınırsız yerine 50-75Mbps 250GB AKK'li paket kullanır aynı fiyata. 25 liraya 24Mbps 75GB AKK paketi versinler, 40 liraya da 24Mbps tam sınırsız versinler mesela. Şimdiki fiyatlarla biz AKK'li paketlere mecburuz.

24Mbps 75GB AKK 84TL
    24Mbps AKK'siz 235TL

35Mbps 100GB AKK 93TL
    35Mbps AKK'siz 285TL

50Mbps 200GB AKK'li 113TL
    50Mbps AKK'siz 365TL

3 katı fiyata satılıyor. Dolayısıyla AKK'siz paketleri alamıyoruz. Sadece fiyat ve upload hızı ayarlaması bile birçok sorunu çok büyük ölçüde çözecektir.

Sizin söylediğiniz gerçekten mantıklı. AKK istemiyoruz deyince ''AKK'siz paketlerimiz var.'' diyorlar. O zaman AKK'siz paketlerin ucuzlaması iyi olur.

• Şu upload hızınada bi el atsınlar artık download hızının yanında rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 6 Temmuz 2016; 20:06:14 >
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    bende modemin dibine kadar fiber kablo ile geliyor türk telekomda fiber alsanızda bi işe yaramaz türk telekom fiber internette eve cat 5 kablo yada cat 6 kablo ile geliyor süper online apartımanın zemin katındaki panodan eve kadar fiber kablo çekiyor ücretsiz bir şekilde ama türk telekom onu yapmıyor o yüzden evine cat kablosu ile fiber gelen internetle eve fiber kablo ile gelen net arasında fark var ben sadece 1 metrelik cat 6 kablo kullanıyorum ve 2 süper online aboneliğim bulunuyor birine 55 lira bir diğerine ise 60 lira ödüyorum akk 75 gb ama dediğim gibi akk geçsemde hızım dülmüyor onu anlamadım bir tek
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    şimdi müşteri hizmetleri ile konuştum. 8Mbps hız alır isem. sınırsız akk olmayan paketi varmış. harbi komedi bunlar. ulen ben 8Mbps ile ne indireceğimki. akk olsa ne olur olmasa ne olur. normalde 50Mbps 200Gb akk tarife kullanıyorum. kotayı aştım 3Mpbs ile sürünüyorum.

Kısaca Akk olmayan paletleri olmadığı için çözüm fiyatlandırma değil. hani akk olmayan tarifeleri olsa fiyatlandırma çözer diyeceğin, fakat olmadığı için isterler ise en yüksek paketi 50 TL Geçmese ne farkeder hız düşecek. Kota komple kalkmalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.