Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22902291229222932294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom'a yeni düzenlemeye uyacakları konusunda hiç güvenmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • türktelekom mecbur uyacak btk nın isslere kanıp ertelememesı lazım iş btkda bitiyo :D
  • 16 mb paket kullanıyorum tahhadüt bitmek üzere beyler tavsiye edebileceğiniz kampanya var mı
  • Başlıkta düzenlemeye son 5 gün yazıyor.Ama Cumartesi ve Pazar açıklama olmayacağınız düşünürsek yarın akşama doğru veya Cuma günü BTK nın sitesinde ya da ISS lerin sitelerinde gerekli düzenlemelerin olduğunu görmemiz gerekiyor.

Ancak bugüne kadar 3 maymunu oynayan ISS lerden bir düzenleme sinyali gelmediğinden herkes gibi bende gecikme olmasından korkuyorum.Önümüzdeki 2 gün çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Çatır çatır indiriyorum siz hala AKK kaldırılcak diye gün sayın

Aferin sincap. Sevincini içinde yaşa ve kaybol şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Telefonunu seven bilge

Gece ikiden itibaren öyle olacak diye biliyorum altı saat

Gece ikiden sonra hız tam aldığın tarife hızına dönecek,kotan dolmuş ise diğer saat dilimlerinde aldığın hıza göre belirli bir miktara düşeceksin.Ben 24'e mbps düşücem kotam dolu olduğunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Adamlar inatla son günü bekliyor.Ben turknet kullanıyorum ve kota sıfırlama günüm ayın 6 sı.3mbps ile hız ile gidiyoruz bakalım.1 mayıs 00.00 da uygulamaya koyacaklar mı?Kullandığım tarife 75mbps,hız 24 e düşmesi lazım.Yani 1 mayıs 00.00 da 3 ten 24 e yükselmesi lazım.Bakalım göreceğiz :D Erken test edenlerden olacağım 1 mayısı :D

Valla bende türknet kullaniyorum.

Ve gicik kaptigim noktalar var.. biz akkyi kaldirdik biz iyiyiz kraliz ayagi cekip. akkyi bazi yerlere uygulamayip bazisinida son gününe kadar bekletecek olmasi feci..

ve 1 mayisda bende görevdeyim

speedtestte 24 yerine 20 gelirse birlikte sikayet ediyoruz

Zaten o civarda gelecek.%20 kesinti yapıyor hep.Benim hız 3 gelmiyor hiç. 2.4mbps geliyor orada bile %20 kesinti yapıyor 3mbps üzerinden hocam.

• Or-Chan O kullanıcısına yanıt
    Normalde 3 Mbit olduğunda indirme hızının 384 KB/s'ye kadar yolu var, biliyorsunuzdur zaten. 260-270 durumu bende de son birkaç aydır var ve sadece Steam'de oluyor, diğer indirmeler 300 üstünde genelde(TTNet). Dolayısıyla problemin Steam'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bazen farklı ülke sunucularından deniyorum, düzelir gibi oluyor ama sonra tekrar 260'lara düşüyor.
  • ulan ttnet 30 nisan 23:59'a kadar bekleyecek kadar karaktersizsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

quote:

Adamlar inatla son günü bekliyor.Ben turknet kullanıyorum ve kota sıfırlama günüm ayın 6 sı.3mbps ile hız ile gidiyoruz bakalım.1 mayıs 00.00 da uygulamaya koyacaklar mı?Kullandığım tarife 75mbps,hız 24 e düşmesi lazım.Yani 1 mayıs 00.00 da 3 ten 24 e yükselmesi lazım.Bakalım göreceğiz :D Erken test edenlerden olacağım 1 mayısı :D

Valla bende türknet kullaniyorum.

Ve gicik kaptigim noktalar var.. biz akkyi kaldirdik biz iyiyiz kraliz ayagi cekip. akkyi bazi yerlere uygulamayip bazisinida son gününe kadar bekletecek olmasi feci..

ve 1 mayisda bende görevdeyim

speedtestte 24 yerine 20 gelirse birlikte sikayet ediyoruz

Zaten o civarda gelecek.%20 kesinti yapıyor hep.Benim hız 3 gelmiyor hiç. 2.4mbps geliyor orada bile %20 kesinti yapıyor 3mbps üzerinden hocam.

Hocam bu yaptiklari yasal degil 3 mbps diyorsa 3 mbps gelecek

acin bakin türktelekomun akkli hattina

3072 kb 384 kb ye yakin bir hiz gelir

ben türknette 313 kb üzerini göremedim
    dsmarttada 294 kb nin üzerini göremiyordum.

sorsan 3 mbit ama..

24 ede aynini yaparlarsa bi konuda ben acicam %20 kesintileri istiyoruz diye

• arkadaşlar malumunuz ay başında kotlar sıfırlanıyor, ve hızlarımız kotaya göre tekrar eski haline dönecek,

şimdi AKK işini denemek için bir günde 75 gb download yapmak gerekecek,
    bu işin uygulamaya girdiğini nasıl teyit edeceğiz ?
    veya bir gecede AKK ları doldurup İSS lere saldırıya mı geçeceğiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitterliLokum

quote:

Orijinalden alıntı: skom

quote:

Buraya yazıyorum ilk geceden millet yüklenecek(sadece bizim forum yüklense santral yakar zaten) 2 Mayıs'ta sistem çöktü diyip internete erişim olamayacak gibi geliyor.

O kadar basit değil hocam altyapı işleri. İsterlerse hiçbir sıkıntı olmaz, forumdaki msx 10.000 kişi okyanusta su damlası.

Bizim internet sağlayıcıları dünden hazır hocam bahane edip eskiye dönelim bizim sistem kaldıramadı der süründürür hepimizi

İşte o yüzden dedim ya isterlerse diye. Arap telekom çok büyük yatırım, altyapı onlarda neredeyse tamamen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ttnet online sayfasında AKN sonrası hız yazan bölüm var şimdi orda 3 yazıyor muhtemelen herkesin kendi hızına göre bir AKN sonrası hıza güncellenecektir ordan da anlayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison06

ttnet online sayfasında AKN sonrası hız yazan bölüm var şimdi orda 3 yazıyor muhtemelen herkesin kendi hızına göre bir AKN sonrası hıza güncellenecektir ordan da anlayabiliriz.

cevap için tşkler,

ben s.o kullanıyorum, onu nereden/nasıl göreceğiz bilen arkadaşlar yazabilir mi ?
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    TTnete arkanı dönmeyeceksin Yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagoca -- 26 Nisan 2017; 22:54:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Türk Telekom'a yeni düzenlemeye uyacakları konusunda hiç güvenmiyorum.

Hiç kimse güvenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kygo2

quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Türk Telekom'a yeni düzenlemeye uyacakları konusunda hiç güvenmiyorum.

Hiç kimse güvenmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayılı günler bitmiyor gerçekten.
  • Hocam ya kabin kapasitesi yetersiz yada hat degerleri kötü demektir. YouTube hizmetinde ise throttling var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Buraya yazıyorum ilk geceden millet yüklenecek(sadece bizim forum yüklense santral yakar zaten) 2 Mayıs'ta sistem çöktü diyip internete erişim olamayacak gibi geliyor.

O kadar basit değil hocam altyapı işleri. İsterlerse hiçbir sıkıntı olmaz, forumdaki msx 10.000 kişi okyanusta su damlası.

Bizim internet sağlayıcıları dünden hazır hocam bahane edip eskiye dönelim bizim sistem kaldıramadı der süründürür hepimizi

İşte o yüzden dedim ya isterlerse diye. Arap telekom çok büyük yatırım, altyapı onlarda neredeyse tamamen.

Devlet kendi tekeline alıp iki tarafında mutlu olacağı bizim için istediğimiz seviyelerde internet sağlayıcıları içinde ekmek yedirecek kadar fiyat belirleyip yönlendirmesi lazım. Özel sektörde olduğu sürece bu tekel ve keyiflerine göre sana internet veririm sana şu fiyatı çekerim olayları sürerde sürer.
    Edit: Ayrıca 200GB a yakın indirmem var bekliyorum iflahlarını keseceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BitterliLokum -- 26 Nisan 2017; 23:7:25 >

• 
Sayfa: önceki 22902291229222932294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.