Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22892290229122922293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Turknet kullanıyorum Taahhütsüz aylık 60TL ödüyorum ve AKN kaldırmışlar bu konuda güzel fakat internetim sık sık kesiliyor ve bir çözüm üretilemiyor o yönden Turknet kötü bir firma
  • Türk Telekom aradı ardadaşlar 75 GB AKN 24 Mbit internete 51.90 lira içinde vdsl modemde vereceğiz dediler düşünmek istiyorum dedim yarın yeniden arayacaklar ne yapayım sizce?

16 Mbit Vodafone kullanıyorum 2.5 senedir 1 mayısı mı beklesem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 26 Nisan 2017; 21:3:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

Ben Turknet kullanıyorum Taahhütsüz aylık 60TL ödüyorum ve AKN kaldırmışlar bu konuda güzel fakat internetim sık sık kesiliyor ve bir çözüm üretilemiyor o yönden Turknet kötü bir firma

Internetim kesilmiyor.

77 lik vdsle bu hizi reva gören bir firmadan ne beklersin ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Türk Telekom aradı ardadaşlar 75 GB AKN 24 Mbit internete 51.90 lira içinde vdsl modemde vereceğiz dediler düşünmek istiyorum dedim yarın yeniden arayacaklar ne yapayım sizce?

Hocam 35 e ikna ette 16 ya düş 24 alma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burock Holmes

quote:

Türk Telekom aradı ardadaşlar 75 GB AKN 24 Mbit internete 51.90 lira içinde vdsl modemde vereceğiz dediler düşünmek istiyorum dedim yarın yeniden arayacaklar ne yapayım sizce?

Hocam 35 e ikna ette 16 ya düş 24 alma bence

Soracağım hocam aradıklarında bakalım ne kadar para diyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 26 Nisan 2017; 21:5:18 >
  • Arkadaşlar 1 mayısta ne olacak popülerde gördüm girdim biri yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay007jb

Arkadaşlar 1 mayısta ne olacak popülerde gördüm girdim biri yardımcı olabilir mi?

Emekçi İşçi Bayramı'nı bu sene burada kutlamayı düşünüyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Kotamız dolsa bile gece 2-8 arası hızımız dolmadan önceki gibi mi oluyor şimdi ve bu mobilde geçerli mi?

AKK kotan bitse dahi gece 2-8 arası hızın eskisine dönecek. Gece 2-8 dışında hızın düşük kullanacaksın.

Konuya bu soruya sormak için girmiştim.İyi tesadüf oldu.
    Normalde akkye takilsak bile gece belirli saatler arası resetleniyor.Bu bilgi kesin mı hocam?(yanlış anlamayın)

Yok hocam neden yanlış anlayayım :) Buyrun link verdim güzelce açıklanmış.

Soru 4) Gece 02:00 - 08:00 Arası AKK Olmayacak Denilmişti, Ne Oldu O İş?

BTK buna da sağ olsun güzelce el atmış. Evet, artık gece 2, sabah 8 arası download ve upload işlemleriniz AKK sınırına dahil edilmeyecek! Hatta ve hatta AKK’yi aşmış iseniz bile bu saatler arasında AKK’yi aşmadan önceki hız sınırlarınızda internete bağlanabileceksiniz. Yani AKK aşımı sonrası hız sınırları sabah 8 gece 2 arasında uygulanacak.

Kaynak:http://www.webtekno.com/2017-yilinda-akk-asimi-sonrasi-internet-hizlari-nasil-olacak-h23573.html

Cevaplar için teşekkürler.

@sametykcll ve @2PÁC

• berkay007jb kullanıcısına yanıt
    1) AKN'li paketlerde gece 02:00-08:00 saatleri arasında AKN kalkacak ve de AKN'yi aşmış olsanız bile bu saatler arasında AKN'siz hızınız üzerinden hizmet alacaksınız.

2) AKN sonrası hızlar şu şekilde güncellenecek:

• Rica ederim

• BTK kararı apaçık ortadadır. Biz uğraşıp yırtınıp sesimizi duyurarak istediğimizi aldık, uygulaması İSS'lere kaldı. Kararın yayınlandığı ilk günden bu yana bekleyiş var, eğer İSS'ler 1 Mayıs'ta da direnmeye devam ederlerse sonuçlarına katlanacaklar, bu kadar basit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kablonet'te 50mbit 50gb kotalı 50TL tarife var. 1 Mayıs düzenlemesinden sonra bir önemi olmadığı için kota 50gb sıkıntı olmaz bence. Upload hızı da 4mbit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

quote:

Ben Turknet kullanıyorum Taahhütsüz aylık 60TL ödüyorum ve AKN kaldırmışlar bu konuda güzel fakat internetim sık sık kesiliyor ve bir çözüm üretilemiyor o yönden Turknet kötü bir firma

Internetim kesilmiyor.

herkesin öyle hocam şuan ona yapıcak bişi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

quote:

Kablonet'te 50mbit 50gb kotalı 50TL tarife var. 1 Mayıs düzenlemesinden sonra bir önemi olmadığı için kota 50gb sıkıntı olmaz bence. Upload hızı da 4mbit.

Kablonet maalesef bulunduğum yerde yok Kablonet sadece kendi hattını kullanıyor diye biliyorum tam olarak keşke olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 26 Nisan 2017; 21:40:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

indirme zamanlayıcı yani programlayıcı nasıl yapılır isteyen varsa video çekip youtube ye atacam. bu sayede 1 mayıs sonrası indirmek istediğiniz programları daha önceden belirleyip belirlediğiniz saate otomataik olarak indirmesini sağlamış oluyoruz. Evet biraz erkenden yazdım ama sonuçta 5 gün kaldı. download cı lara ilaç gibi olur. pc başında olmadan gece siz uyurken kendiliğinden indirecek dosyaları. dediğim gibi isteyen olursa video çekerim.

Lütfen bie video çekin. Bir sürü insanın işine yarayacağı aşikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

quote:

Internetim kesilmiyor.

herkesin öyle hocam şuan ona yapıcak bişi yok

Herkesin öyle degil. bu adamlar tam 1 ay önce ben 3 mbitte sürünürken 8 10 mbps olanlari 16 ya aknsiz olarak sabitlediler bendende anlayis göstermemi bekliyorlar. sözüm türknet icin

türktelekomlular icin aciniz acimizdir evet.

• türknette kotayı aşmamama rağmen 3 mbps alıyorum şu an...
  • İlginç bir durum var bu akşam bende.

Kablonet (Uydunet) kullanıyorum. Dün akşam itibariyle AKN bitti ve 3 mbit e düştüm.

Bugün Steam den oyun indiriyorum. Normalde AKN bittikten sonra 3 mbit e düşünce Steam de oyunlar ortalama 260-270 kb hızla inerdi. Bu akşam 3 mbit olmasına rağmen indirme hızı 360 Kb lerde geziyor. 350 nin de altına inmedi hiç.

Acaba Uydunet de hazırlık mı yapıyor 1 Mayıs icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 26 Nisan 2017; 21:50:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çatır çatır indiriyorum siz hala AKK kaldırılcak diye gün sayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 26 Nisan 2017; 21:52:3 >
  • Bu olay Uydunet için de geçerli mi?

• 
Sayfa: önceki 22892290229122922293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.